RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пункт 24 Переходных положений ЗК


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/11/21 21:10  Ігор-ІгорОтправить письмо > Ігор-Ігор    19/11/21 18:34Дерево
А якщо ОМС пішов по шляху самостійної інвентаризації земельних ділянок, то рішення про це він зобов'язаний приймати в якості регуляторного акту?

19/11/21 18:34  Ігор-ІгорОтправить письмо > Ігор-Ігор    18/11/21 20:29Дерево
Щодо інвентаризації, то така була відповідь селищного голови, який таким чином мотивував відмову у наданні дозволу на розробку тех. документації.

18/11/21 20:29  Ігор-ІгорОтправить письмо   Дерево
В 10 абзаці п. 24 перехідних положень Земельного кодексу вказано, що "...інші земельні ділянки та землі, не сформовані у земельні ділянки, переходять у комунальну власність з дня набрання чинності цим пунктом."
Я правильно розумію, якщо не сформовані земельні ділянки селищної ради автоматично перейшли у комунальну власність, то клопотання про надання дозволу на розробку технічної документації безоплатної передачі земельної ділянки, розміром у 2 га. подається до селищної ради, навіть якщо ця земельна ділянка не пройшла інвентаризацію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100