RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стягувач виявив бажання залишити за собою нереалізоване майно


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/11/21 16:49  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > смиттт    19/11/21 16:34Дерево
Так і є, стягується на загальних підставах.

19/11/21 16:34  смиттт   Дерево
ч. 8 ст. 61 ЗУ Про виконавче провадження:
8. У разі якщо стягувач виявив бажання залишити за собою нереалізоване майно, він зобов’язаний протягом 10 робочих днів з дня надходження від виконавця відповідного повідомлення внести на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби або рахунок приватного виконавця різницю між вартістю нереалізованого майна та сумою коштів, що підлягають стягненню на його користь, якщо вартість нереалізованого майна перевищує суму боргу, яка підлягає стягненню за виконавчим документом. За рахунок перерахованих стягувачем коштів оплачуються витрати виконавчого провадження, задовольняються вимоги інших стягувачів та стягуються виконавчий збір і штрафи, а залишок коштів повертається боржникові.

Питання: як бути коли вартість залишеного за стягувачем майна менше його вимог у ВП ? Стягувач набуває у власність актив, його вимоги зменшуються на відповідну суму, але не зрозуміло, що з виконавчим збором в такому випадку (10 %) ?
Виходить, що в даному випадку виконавець збір не отримує (адже немає руху коштів з яких можна відкусити 10%), а лише нараховує на майбутнє ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100