RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Посвідчення водія вилучили


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/01/22 09:05  Сергій Г. > Кэп    14/01/22 10:00Дерево
Дякую всім за відповіді.
Вирішив почекати.

14/01/22 10:00  Кэп > ротор1    14/01/22 09:25Дерево
+ ст38
Адміністративне стягнення за вчинення правопорушень, передбачених статтею 130 цього Кодексу, може бути накладено протягом одного року з дня його вчинення.

14/01/22 09:25  ротор1 > kyivlegal    14/01/22 00:43Дерево
Зараз трошки інакше.
"У разі вчинення правопорушення, передбаченого статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ), особа має право після закінчення тримісячного строку тимчасового вилучення посвідчення водія, якщо судом не прийнято рішення про позбавлення водія права керування транспортним засобом або якщо справу про адміністративне правопорушення не розглянуто в установлений законом строк, звернутися до підрозділу поліції за місцем розгляду справи щодо продовження строку тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами на новий тримісячний строк". [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

+ ст. 265-1 Після закінчення тримісячного строку тимчасового вилучення посвідчення водія, у випадках, якщо судом не прийнято рішення щодо позбавлення водія права керування транспортним засобом або якщо справа про адміністративне правопорушення не розглянута у встановлений законом строк, особа має право звернутися за отриманням вилученого документа, а в разі вчинення правопорушення, передбаченого статтею 130 цього Кодексу, - за продовженням строку тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами на новий тримісячний строк. Після закінчення річного строку тимчасового вилучення посвідчення водія, у випадках, якщо судом не прийнято рішення щодо позбавлення водія права керування транспортним засобом або якщо справа про адміністративне правопорушення не розглянута в установлений законом строк, особа має право звернутися за отриманням вилученого документа. Такі звернення особи є обов’язковими для виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення.

14/01/22 00:43  kyivlegalОтправить письмо > Сергій Г.    13/01/22 10:55Дерево
Якщо минуло 5 місяців, забирайте посвідчення назад.

10. Після закінчення тримісячного строку тимчасового вилучення посвідчення водія у випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо позбавлення водія права керування транспортним засобом або якщо справу про адміністративне правопорушення не розглянуто у встановлений законом строк, особа має право звернутися за отриманням вилученого документа до підрозділу поліції за місцем розгляду справи про адміністративне правопорушення відповідно до статті 276 КУпАП. Після закінчення тримісячного строку, якщо особа не звернулася за отриманням вилученого документа, таке посвідчення водія зберігається в підрозділі поліції до надходження постанови суду, яка набрала законної сили. З дати надходження такої постанови посвідчення водія протягом трьох днів надсилається до територіального органу з надання сервісних послуг МВС за місцем проживання особи.

ІНСТРУКЦІЯ
з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

14/01/22 00:41  kyivlegalОтправить письмо > Сергій Г.    13/01/22 11:51Дерево
4. Матеріали про адміністративні правопорушення, оформлені поліцейськими, у тому числі тимчасово вилучене посвідчення водія (у разі його вилучення), протягом однієї доби надсилаються до підрозділів адміністративної практики для подальшої їх реєстрації, опрацювання, внесення інформації до автоматизованого обліку, зберігання або надсилання до органів (посадових осіб), яким надано право накладати адміністративне стягнення.

5. Внесення інформації до автоматизованого обліку здійснюється протягом трьох днів з дати отримання матеріалів про адміністративні правопорушення підрозділами адміністративної практики, а інформації за матеріалами про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 130 КУпАП, - протягом одного дня з дати отримання таких матеріалів підрозділами адміністративної практики.

6. Після внесення відповідної інформації до автоматизованого обліку матеріали про адміністративні правопорушення надсилаються до органів (посадових осіб), яким надано право накладати адміністративне стягнення, в десятиденний строк з дати отримання таких матеріалів підрозділами адміністративної практики.

13/01/22 11:51  Сергій Г. > kyivlegal    13/01/22 11:35Дерево
Дякую. Не хочеться їх підганяти. Я хоч і відчуваю, що не винен, але побоююсь суддів та їх можливих рішень. Хотілося б знати як поліцейські мали діяти по закону.

13/01/22 11:35  kyivlegalОтправить письмо > Сергій Г.    13/01/22 10:55Дерево
Зверніться до відділу поліції, який складав протокол за інформацією - коли і до якого суду направили матеріали (дата, вих.№).

13/01/22 10:55  Сергій Г.   Дерево
Доброго дня. Підкажіть у такій ситуаці. Вже майже 5 місяців тому на мене склали протокол по 130 і вилучили посвідчення. Не хотіли везти мене до медичного закладу, а на місці проходити огляд я відмовився. Це все відображено в протоколі. Я сам через 45 хвилин пройшов огляд. Вже двічі мені моє тимчасове посвідчення продовжували. В суді ніякої інформаціїї щодо мене немає. Я перевіряв інформацію про себе в судовому реєстрі, там нічого немає.
Напевно є встановлений строк для поліцейських, в я кий вони повинні направити матеріали до суду?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100