RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нужно ли получать разрешение на трудоустройство?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/06/08 09:09  dmitripОтправить письмо > MVK_STUDENT    23/06/08 20:22Дерево
Мне кажется, "да", поскольку "Підприємства, установи та організації незалежно від форми власності і господарювання та іноземні суб'єкти господарської діяльності, що діють на території України (далі - роботодавець), можуть використовувати працю іноземців лише за наявності у них дозволів на працевлаштування, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України."

Насчет устава - вопрос интересный. Я бы подал "Положение" об ассоциации (или иной похожий документ).

23/06/08 20:22  MVK_STUDENTОтправить письмо > Donbers    27/03/08 17:05Дерево
Цікава тема, також маю, дещо схоже питання:
чи потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування, якщо іноземець, має намір працювати в некомерційній організації, наприклад, громадянини Італії хоче працювати в італійсько-українській бізнес асоціації, створеній на території України, чи потрібно дозвіл на працевлаштування?
Якщо "да", наступне питання, порядок отримання дозволу є загальним (згідно з ПКМУ № 2028).
Тоді мабуть завірені Статут і свідоцтво не подаються (адже в Порядку зазначено, що це для субєкта господарської діяльність, а такого роду асоціації не є такими субєктами).

Буду вдячний за будь-які думки з цього приводу.

27/03/08 17:05  Donbers > Donbers    27/03/08 11:41Дерево
все еще интересует ваше мнение.

27/03/08 11:41  Donbers > Елиен    27/03/08 11:22Дерево
Спасибо за ответ. А если они будут получать зарплату и вообще считается ли членство в таких органах контроля трудовой деятельностью?
Вот еще п. 7 этого же Порядка 2028 содержит: "Дозволи на працевлаштування видаються працівникам, що належать до категорії "внутрішньокорпоративні цесіонарії" (керівний персонал, менеджери та спеціалісти) та категорії "особи, що надають послуги без комерційної присутності в Україні", на строк найму".
В своем письме от 12.03.2007 р. N ДЦ-12-1251/0/6-07
Минпраці говорит: "Стаття 35 Угоди про партнерство та співробітництво між Європейськими співтовариствами і Україною, яка ратифікована Верховною Радою України 10.11.94 р., визначає внутрішньокорпоративний цесіонарій як фізичну особу, яка працює в організації на території Сторони і є тимчасово переведеною в контексті здійснення економічної діяльності на території іншої Сторони; організація, про яку йде мова, повинна мати своє основне місце ділової активності на території Сторони, і переведення має здійснюватися до закладу (філіалу, дочірньої компанії) цієї організації для фактичного здійснення подібної економічної діяльності на території іншої Сторони".
Это не наш случай и наши члены наблюдательного и ревизионного совета не буду лицами переведенными на территорию Украины, но можно ли их считать "внутрішньокорпоративними цесіонаріями" и "особами, що надають послуги без комерційної присутності в Україні", на строк найму"??


27/03/08 11:22  Елиен > Айго    27/10/05 19:34Дерево
По идее нет, если они не трудоустраиваются и им не будет начислятся з.п...

ПОРЯДОК оформлення іноземцям та особам без громадянства дозволу на працевлаштування в Україні
1. Дозвіл на працевлаштування оформляється іноземцю або особі без громадянства (далі - іноземець), який має намір займатися в Україні трудовою діяльністю,....

27/03/08 10:27  Donbers > Айго    27/10/05 19:34Дерево
Хотел бы поднять этот вопрос. Подскажите, действительно, необходимо ли получать разрешение на трудоустройство иностранным гражданам, которые будут занимать должности членов наблюдательного и ревизионного советов в юрлице на территории Украины? Принимая во внимание также ситуацию, когда свои заседания наблюдательный совет и не будет проводить в Украине?

27/10/05 19:34  Айго   Дерево
Добрый вечер,подскажите пожалуйста, нужно ли получать разрешение на трудоустройство (и идентификационные) для членов наблюдательного совета или главы общих сборов акционеров иностранцев? Заранее спасибо

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100