RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Конкуренция норм ЦК и ЗУ "О ценных бумагах"


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/11/05 18:14  VP_Son > Kamalia    18/11/05 14:48Дерево
Ви не помилились з адресатом запитання? ;-)

18/11/05 18:14  VP_Son > Громадянин    18/11/05 14:31Дерево
Якщо "регулює цивільні відносини інакше" - то так.

18/11/05 16:49  5-й элементОтправить письмо > Громадянин    18/11/05 15:23Дерево
Есть четкие правила. :)
Более поздняя общая норма не отменяет приоритетного действия специальной нормы.

18/11/05 16:45  Garyc > GoGo    18/11/05 16:44Дерево
как это выглядит? Например, есть ЗАО. УК 2 млн. ОС на 100 млн. На какую сумму можно выпускать облигации?

18/11/05 16:44  GoGoОтправить письмо > Garyc    18/11/05 16:22Дерево
хоть 500% под обеспечение

18/11/05 16:22  Garyc > Громадянин    18/11/05 15:23Дерево
А применительно к теме можно ответ на мой последний вопрос: - 25 или 100%?

18/11/05 14:01 Garyc > mesen 18/11/05 13:52

дело в том, что 25 % это и есть "на суму, яка не перевищує розміру статутного капіталу"

18/11/05 16:06  GoGoОтправить письмо > Громадянин    18/11/05 15:23Дерево
Кодекс главнее - были разьяснения в комиссии и сами регистрировали выпуск ао выше размера уставника под обеспечение...

18/11/05 15:23  Громадянин > 5-й элемент    18/11/05 15:20Дерево
Взагалі потрібно системно аналізувати, так можна гадати лише на кавовій гущі. Це все залежить від того в чому полягають протиріччя.;) Тому однозначної відповіді на Ваше питання не дам.

18/11/05 15:20  5-й элементОтправить письмо > Громадянин    18/11/05 15:12Дерево
А если позднее принята общая норма? ;)

18/11/05 15:15  А.Л. > mesen    18/11/05 15:02Дерево
державний реестратор відмовляється рееструвати дочірне підприємство, засновником якого виспує (унітарне) комунальне підприємство, мотивуя це тим, що дочірки створюють господарськи товариства, на мою думку закон не забороняє створювати дочірні підприємства і іншим підприємствам. Підкажіть будьласка, чи мають право унітарні підприємства створювати дочірні і якими НПА регламентується це питання.

18/11/05 15:12  Громадянин > mesen    18/11/05 15:02Дерево
(ИМХО) при конкуренції норм, перевагу мають спеціальні норми та пізніше прийняті.

18/11/05 15:10  Громадянин > 5-й элемент    18/11/05 14:59Дерево
Та кодекс багато разів обговорювали особливо в цій темі http://www.liga.net/conf/Messages.asp?did=42396 :)

18/11/05 15:02  mesen > Громадянин    18/11/05 14:45Дерево
Правильно Кодекс и есть свод законов, но если в Законе (ГК) прямо сказано что этот Закон (ГК) является основным актом гражданского законодателльства (ГК), то мы его и должны принимать.
другой вопрос что на выполнение п. 3 переходных положений ГК не внесли изменения в ЗУ "О ЦБ...".

18/11/05 15:01  KamaliaОтправить письмо > 987654    18/11/05 14:52Дерево
согласна с тем, что не всегда вовремя приводят законы в соответствие, а если с учетом этого?:))

18/11/05 14:59  5-й элементОтправить письмо > Громадянин    18/11/05 14:45Дерево
А вот тема, где кодекс обсуждали: http://www.liga.net/conf/Messages.asp?did=41647
:)

18/11/05 14:56  5-й элементОтправить письмо > Kamalia    18/11/05 14:48Дерево
Катерина, вот тема, в которой затрагивались вопросы разрешения коллизий между нормами. Рекомендую. http://www.liga.net/conf/Messages.asp?did=23474

18/11/05 14:52  987654 > Kamalia    18/11/05 14:48Дерево
Пізніше чи раніше: як правило в ЗУ, зазвичай в Прикінцевих положеннях, заначається що всі інші нпа, прийняті до набрання чинності цим законом, застосовуються у частині, що не суперечить цьому закону. Ось і раніше/пізніше.

18/11/05 14:48  KamaliaОтправить письмо > VP_Son    18/11/05 14:24Дерево
скажите пожалуйста, причем здесь позже или раньше. В вопросах об ипотеке или о ценных бумагах вы в первую очередь обращаетесь к Кодексу - азы, а потом к ЗУ - конкретика

18/11/05 14:45  Громадянин > mesen    18/11/05 14:39Дерево
Не хотів Вас образити. Перепрпошую.
Значить посилаючись на Вас можу сказати що ієрархія наступна
1.КУ
2.Кодекси
3.Закони
Чи Ви так не вважаєте?

Особисто я вважаю, що ВРУ приймає Закони, які мають однакову юридичну силу, але в силу свого призначення можуть містити загальні - кодифіковані норми та спеціальні вузькогалузеві норми, яким повинна надаватися перевага перед загальними нормами.

18/11/05 14:39  mesen > Громадянин    18/11/05 14:28Дерево
вы меня обижаете такими вопросами. что такое Кодекс?
по моему ст. 4 ГК вам все таки должна многое сказать.

18/11/05 14:31  Громадянин > VP_Son    18/11/05 14:21Дерево
Тобто все що суперечить ЦК є нечинним? Я правильно розумію?

18/11/05 14:28  Громадянин > mesen    18/11/05 14:26Дерево
А Ви можете розкласти НПА по ієрархії? Просто намагаюсь для себе з"ясувати що вище кодекс чи закон ;)

18/11/05 14:26  mesen > Громадянин    18/11/05 14:11Дерево
т.е. Закон о ипотеке выше ГК?

18/11/05 14:24  VP_Son > 987654    18/11/05 14:19Дерево
Не може бути переваги "пізніше прийнятого нормативного акту" по відношенню до ЦК!
Див. 18/11/05 14:05 VP_Son > Громадянин 18/11/05 14:03

18/11/05 14:22  Громадянин > 987654    18/11/05 14:19Дерево
Так і я про те кажу

18/11/05 14:21  VP_Son > Громадянин    18/11/05 14:11Дерево
Я вважаю, що ЗУ Про іпотеку не є "Актом цивільного законодавства" ;-)))
(у частині, що протирічить ЦК)
Як і ЗУ про ГТ і безліч інших ЗУ. ;-)

18/11/05 14:19  987654 > Громадянин    18/11/05 14:11Дерево
ЦК є законом, але ЗУ "Про іпотеку" в силу цитованого Вами п.2 Перехідних положень (перевага пізніше прийнятого нормативного акту) та того, що ЗУ є спеціальним законом, що регулює іпотеку, при колізії, суперечності норм ЗУ та ЦК, що регулюють ті самі відносини перевагу матиме ЗУ

18/11/05 14:17  Громадянин > mesen    18/11/05 14:09Дерево
Будемо застосовувати норми закону, які були прийняті більш пізніше, якщо вони не будуть визнані неконституційними.

18/11/05 14:11  Громадянин > VP_Son    18/11/05 14:05Дерево
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про іпотеку
ПЕр. полож.
2. Законодавчі та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.
м. Київ
5 червня 2003 року
N 898-IV 

ЦК прийнятий 16.01.2003р. до набрання чинності цим законом. То на Вашу думку положення п.2 перехідних положень поширюється вибірково і ЦК не є законодавчим актом?

18/11/05 14:09  mesen > Громадянин    18/11/05 13:59Дерево
не согласен, причем здесь когда был принят?
а если сейчас внесут изминения в ст. 11 ЗУ "ОЦБиФБ" и напишут ... на сумму не белее чем в два раза превышающую размер уставного капитала. Что будем применять?

18/11/05 14:05  VP_Son > Громадянин    18/11/05 14:03Дерево
Я вважаю, що ЦК. Оскільки:
" Актами цивільного законодавства є також інші закони України,
які приймаються відповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР )
та цього Кодексу (далі - закон).

Якщо суб'єкт права законодавчої ініціативи подав до Верховної
Ради України проект закону, який регулює цивільні відносини
інакше, ніж цей Кодекс, він зобов'язаний одночасно подати проект
закону про внесення змін до Цивільного кодексу України. Поданий
законопроект розглядається Верховною Радою України одночасно з
відповідним проектом закону про внесення змін до Цивільного
кодексу України."
Я не правий?

18/11/05 14:03  Громадянин > mesen    18/11/05 13:52Дерево
Як Ви вважаєте, якщо норми ЦК будуть суперечити нормам ЗУ "Про іпотеку", які норми потрібно застосовувати?

18/11/05 14:01  Garyc > mesen    18/11/05 13:52Дерево
дело в том, что 25 % это и есть "на суму, яка не перевищує розміру статутного капіталу"

18/11/05 13:59  Громадянин > Garyc    18/11/05 13:39Дерево
(ИМХО) Потрібно застосовувати Кодекс не тому, що він основний акт цивільного законодавства, а тому, що він прийнятий в 2003 році, а Закон в 1991. Хоча можна ці положення тлумачити по різному.

18/11/05 13:52  mesen > Garyc    18/11/05 13:39Дерево
п. 2 ст. 4 ГК. Основным актом гражданского законодательства Украины является ГК.

18/11/05 13:39  Garyc   Дерево
ч. 9 статьи 11 ЗУ "О ценных бумагах": Акціонерні товариства можуть випускати облігації на суму не більше 25 процентів від розміру статутного фонду і лише після повної оплати усіх випущених акцій.

Ч. 2 статьи 158 ЦКУ: Акціонерне товариство має право випускати облігації на суму, яка не перевищує розміру статутного капіталу або розміру забезпечення, що надається товариству з цією метою третіми особами.
Так в каком размере может выпускать облигации АО?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100