RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Застраховаться от пожарников.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/08/06 13:23  ign > Игрок    20/01/06 15:12Дерево
Пожарный надзор: что нужно знать предпринимателю, заключающему договор аренды?
http://forum.liga.net/Messages.asp?did=51840
http://www.liga.net/conf/doc.asp?docid=13

20/01/06 16:03  Игрок > Игрок    20/01/06 15:12Дерево
По-моему тема не обсуждалась?

20/01/06 15:12  Игрок   Дерево
Постанова КМУ от 11.01.2006 г. N 17 "Про внесення змін до Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень".
"3. Доповнити Порядок пунктом 111 такого змісту:

"111. Власник (орендар) може розпочати господарську діяльність за декларативним принципом у разі укладення договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди у випадках:

якщо не змінюється функціональне призначення об'єктів та орендованих приміщень і не проводиться їх перепланування (крім потенційно небезпечних об'єктів);

якщо об'єкти не належать до вибухопожежонебезпечних та об'єктів з масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об'єктів".

Приказ МЧС от 19.10.2004 года N 126 "Об утверждении Правил пожарной безопасности в Украине"
"2.8. .., оренда будь-яких приміщень без дозволу органів державного пожежного нагляду забороняється".

ЗАКОН УКРАИНЫ "О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности".
Ч.5 Ст. 4 - 5. "У разі надання на підставі договору оренди чи інших договорів у тимчасове користування приміщень та обладнання за умови збереження виду діяльності і стану цих приміщень та обладнання від орендаря або іншого користувача не вимагається одержання документа дозвільного характеру на їх використання (експлуатацію), крім потенційно небезпечних об'єктів та в разі використання машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Відповідальність за використання (експлуатацію) приміщень та обладнання покладається на особу, визначену відповідним договором".

У нас помещение в аренде под организацию игорного бизнеса. Бывают дни когда количество посетителей привышает 50 чел. (одновременно).
На практике как обстоит дело? Стоит отказываться и "посылать" корректно пожарников на основании указанного закона?
И еще, что это за ОНТП 24-86 указанные в Постанове № 150?
Спасибо.









Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100