RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Пересечение границы / Таможня

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Таможня: ввоз легкового авто без растаможки

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << ... 71 72 73 [74] 75 76 >>    Всего: 76

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/08/11 09:54  maxx_awt > qwerty1991    16/08/11 01:33Дерево
если есть постоянный (не временный) консульский учёт то порциями по 60 дней, если временный то всего 60 дней в году. Если нет консулького учёта то до 10 дней. Есть временный ввоз до года с внесением в залог полной суммы растаможки, по окончании срока надо выехать, а залог вернут, ну а потери составят на курсе и банковских комиссиях, а так же средств потраченых на постановку на учёт в ГАИ в Украине.

16/08/11 09:47  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 15:17Дерево
звісно буде, бо санкція - 17 000 грн. або конфіскація авто, і всі ці органи в деребані (даі - митниця). І отримати хабаря хочаб половину від 17 тис. аж надто пече даішника, бо то буде розмір його піврічної зарплатні. Хто таке впустить???

16/08/11 01:33  qwerty1991 > vitaliyz    15/08/11 15:17Дерево
Здраствуйте. Есть Вопрос!
Извеняюсь если повторяюсь, новичок!
Я гражданин Украины именю вид нажительство в Италии, поменял авто месяц назад, но срочьно возникла потребность ехать на Украину гдето прблизительно на год, потом снова уеду, хочю ехать на машине, что мне нужно для этого.. ростамаживать не имеет смысла. Сколько времени по законам могу я ездить по Украине. И как зделать так что бы можно было б подольше.. в общем около года в планах!
Зарание спасибо Вам!!=)

15/08/11 15:17  vitaliyz > maxx_awt    15/08/11 14:42Дерево
так, посвідчення українське. Ви думаєте, що даішник буде "заморочуватись" і якимось чином "вичисляти" в якому режимі авто на терит. України?

15/08/11 15:04  Duglas > maxx_awt    15/08/11 14:35Дерево
А судебной практике по этому вопросу у Вас нет?
Хотяби на основании Таможенного кодекса, а именно: Стаття 252. Умови ввезення громадянами товарів на митну
територію України

Товари, які ввозяться громадянами на митну територію України,
підлягають оподаткуванню в порядку та на умовах, визначених
законами України.

Дія частини першої цієї статті не поширюється на:
5) предмети, які ввозяться (пересилаються) громадянами і
входять до складу спадщини, відкритої за межами митної території
України на користь резидента, у разі підтвердження складу спадщини
органами, що вчиняють нотаріальні дії у країні її відкриття.
Зазначене підтвердження підлягає легалізації у консульських
установах України, що діють у відповідній країні;

Здесь ничего не сказано о завещании по закону :0)

15/08/11 14:42  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 14:39Дерево
знову звертаю Вашу увагу на те, що техпаспорт на авто угорський, а водійське посвідчення, як я розумію, українське. Ось привід відправитись на митницю. А також і при транзиті Ви не можете передавати курування ТЗ іншій особі, це порушення митного режиму транзиту / тимчасового ввезення.

15/08/11 14:39  vitaliyz > maxx_awt    15/08/11 12:42Дерево
а тимчасове ввезення і транзит не однаково регламентуються? У всякому разі, на митниці ні разу не звучало "тимчасове ввезення", а лише "транзит". Повернемось до запитання. По великому рахунку, даішник не може знати, в якому режимі авто завезено. По діючому законодавству, достатньо мати техпаспорт на авто і посвідчення водія. Чому моя дружина в такому випадку не може їздити без мене, при умові, що спілкуватись з митною вартою їй не прийдеться, тільки з ДАІ?

15/08/11 14:35  maxx_awt > Duglas    15/08/11 14:29Дерево
как по мне то я тоже не понимаю, ведь о том же завещании получатель его тоже мог не знать и не разценивать это как благо. Я так понимаю что гос-во расценивает это как преднамеренное получение блага, вот и облагает налогами по полной.

15/08/11 14:29  Duglas > maxx_awt    15/08/11 12:42Дерево
Непонятно, а почему так законодатель поступил?

15/08/11 12:42  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 12:31Дерево
це тимчасове ввезення, а в цьому режимі предавати керування нікому неможна без вашої присутності в авто. Так, може бути задекларовано усно тимчасове ввезення.

15/08/11 12:31  vitaliyz > maxx_awt    15/08/11 11:00Дерево
вже півроку катаюсь в режимі транзиту, ще ні одної декларації в очі не бачив і ніхто її не пропонував заповнювати, і ніхто її ні разу не вимагав. Авто зареєстроване на мене в Угорщині, у мене угорський ВНЖ, я громадянин України. При перетині щодесять днів іноді митник лише нагадував про 10 днів, і все.

15/08/11 12:14  maxx_awt > Duglas    15/08/11 11:33Дерево
растамаживать! а что, есть варианты?

15/08/11 11:33  Duglas > maxx_awt    15/08/11 11:20Дерево
А що робити?

15/08/11 11:20  maxx_awt > Duglas    15/08/11 10:31Дерево
конечно же может!

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент митних платежів
Л И С Т
02.02.2009 N 15/127-ЕП

Начальникам митниць
Статтею 8 Закону України від 13.09.2001 N 2681-III "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" визначено, що при ввезенні на митну територію України звільняються від оподаткування транспортні засоби в кількості однієї одиниці по кожній товарній позиції та товари, що ввозяться (пересилаються) громадянами і входять до складу спадщини за законом, відкритої за межами України на користь резидента, у разі підтвердження її складу органами, що вчиняють нотаріальні дії у країні її відкриття.
Проте, на поточний час існують випадки, коли громадяни в якості підтвердження належності транспортного засобу до складу спадщини за законом, подають до митного оформлення документи, що свідчать про належність транспортного засобу до складу спадщини за заповітом.
Звертаємо вашу увагу, що право спадщини за законом і право спадщини за заповітом мають різний характер правовідносин.
Права громадянина на спадкування регулюються Цивільним кодексом України, зокрема права громадянина на спадкування за заповітом визначені главою 85 Цивільного кодексу України, права на спадкування за законом - главою 86 Цивільного кодексу України.
Враховуючи викладене, звертаємо вашу увагу на те, що пільги, визначені статтею 8 вищезгаданого Закону надаються лише у випадках, коли до митного оформлення подаються документи, що свідчать про належність транспортного засобу до складу спадщини по закону.
Директор Департаменту С.О.Джигалов

15/08/11 11:00  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 10:31Дерево
на кого зареєстровано авто і чий це громадянин?

15/08/11 10:53  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 10:31Дерево
режим транзита обязательно декларируется.

15/08/11 10:31  Duglas > maxx_awt    6/06/11 11:09Дерево
Существуют ли льготы (оплата растаможки). Ситуация такова. По завещанию гражданин получил автомобиль в России. На Украинской таможне ему сказали что если бы он наследовал автомобиль по закону то тогда бы он воспользовался льготой, а если он наследовал автомобиль по завещанию то он оплачивает в полном объёме. Разве такое может быть?

15/08/11 10:31  vitaliyz > maxx_awt    15/08/11 10:18Дерево
ок, але у мене авто не знято з обліку в Угорщині як того вимагає приведена вами цитата.

15/08/11 10:18  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 10:06Дерево
Статтею 349 Митного кодексу України встановлена відповідальність за порушення зобов’язання про транзит, відповідно до вимог цієї статті невивезення за митний кордон України товарів, транспортних засобів, ввезених з метою транзиту через територію України, в строки, встановлені митним органом, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію цих товарів та транспортних засобів.

15/08/11 10:17  maxx_awt > vitaliyz    15/08/11 10:06Дерево
транзит без декларації неможливий!

Відповідно до розділу IV Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, затверджених наказом Держмитслужби від 17.11.05 № 1118 і зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 25.11.05 за № 1428/11708:

1) У разі ввезення ТЗ, знятих з реєстраційного обліку у відповідних реєстраційних органах іноземних держав чи України, або нових ТЗ на митну територію України з метою транзиту власник (уповноважена особа) пред’являють його митному органу для проведення митного огляду й подають оригінали та ксерокопії таких документів:

ВМД, заповнену відповідно до заявленого митного режиму транзиту через митну територію України;

що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження);

реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб (якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України) з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, якщо такі документи видаються реєстраційним органом;

паспортних документів та інших документів, визначених законодавством України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання);посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном тощо.

15/08/11 10:06  vitaliyz > maxx_awt    15/08/11 09:30Дерево
Декларації немає, так як при вїзді усно повідомляю митницю про транзитний режим. Що тоді?

15/08/11 09:30  maxx_awt > vitaliyz    14/08/11 12:34Дерево
мають! права украинские, техпаспорт венгерский вот и повод.

14/08/11 12:34  vitaliyz > malysh    12/08/11 17:52Дерево
хіба даішники мають на це право?

12/08/11 17:52  malysh > vitaliyz    12/08/11 16:24Дерево
буду спрашивать еще таможенную декларацию...

12/08/11 16:24  vitaliyz > Саша Киевский    12/08/11 10:58Дерево
таке питання до maxx_awt. З 14.08.2011р. вступає в силу закон щодо відміни необхідності наявності доручення на керування ТЗ. Якщо за кермом буде дружина (авто на мені, угорська реєстрація, в режимі транзиту) і її зупиняє ДАІ (без митної варти). Вона показує техпаспорт і своє посвідчення водія. Даішникам в принципі більше і не треба (хіба що ще страховка). Чи не будуть вони мати додаткові питання?

12/08/11 10:58  Саша Киевский > maxx_awt    11/08/11 17:44Дерево
спасибо за ответ!

11/08/11 22:44  qwerty1991 > maxx_awt    11/08/11 17:44Дерево
Здраствуйте. Есть Вопрос!
Извеняюсь если повторяюсь, новичок!
Я гражданин Украины именю вид нажительство в Италии, поменял авто месяц назад, но срочьно возникла потребность ехать на Украину гдето прблизительно на год, потом снова уеду, хочю ехать на машине, что мне нужно для этого.. ростамаживать не имеет смысла. Сколько времени по законам могу я ездить по Украине. И как зделать так что бы можно было б подольше.. в общем около года в планах!
Зарание спасибо Вам!!=)

11/08/11 17:44  maxx_awt > Саша Киевский    11/08/11 13:58Дерево
Стаття 252 Митного кодексу України, пункт 12 частини першої статті 8 та частина друга статті 8 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України"

Механічні транспортні засоби, що ввозяться (пересилаються) у разі переселення громадян на постійне місце проживання в Україну

- документ, що підтверджує право власності громадянина на транспортний засіб не менше одного року;

- документ, що підтверджує перебування транспортного засобу на обліку !!!!!! в країні постійного місця попереднього проживання громадянина не менше року!!!!!!;

- документ, що підтверджує постійне проживання громадянина на території країни попереднього місця проживання не менше одного року.

11/08/11 13:58  Саша Киевский > maxx_awt    10/08/11 15:09Дерево
это понятно, но если машина моя тоже больше года но другого государства!
п.с. могу доказать юридически что это именно мой авто!
спасибо

10/08/11 15:09  maxx_awt > Саша Киевский    10/08/11 11:02Дерево
в течении года должна быть зарегестрирована на вас в Молдавии, оттуда ввзёте при переезде на ПМЖ в Украину без таможенных платежей.

10/08/11 11:02  Саша Киевский > maxx_awt    10/08/11 09:26Дерево
регистрации Литвы, договор купли-продажи, там прописанно что я хозяин и во всех инстанциях ГАИ, таможни и тд...

10/08/11 09:26  maxx_awt > Саша Киевский    9/08/11 18:04Дерево
а машина на Вас зарегистрированна или Молдавии?

9/08/11 18:04  Саша Киевский > maxx_awt    1/08/11 09:40Дерево
Добрый день! Ситуация у меня такова. Гр. Молдовы женат на гр. Украины (более 2-х лет), приобрел легальную машину из Литвы (6 месяцев). Можно ли при получении ПМЖ в Украине по истичении 1 года на авто (по договору о безвозмездном...) в ГАИ оформить как собственное имущество и поставить на Укр. регистрацию...

1/08/11 09:40  maxx_awt > blueberry    31/07/11 12:38Дерево
схем нет! а те что есть - криминал с возможностью реальной отсидки в местах не столь отдалённых.
дайте модель, год выпуска, объем двигателя, тип топлива, и я Вам скажу примерную цену растаможки.

31/07/11 12:38  blueberry > 24Cosmos    13/06/11 16:18Дерево
ТЕЩА с Италии хочет пригнать машину б.у за 1500 е.у не знаю как быть с растоможкой, можете подсказать какието схемы?

20/07/11 12:53  maxx_awt > ishock    19/07/11 23:55Дерево
Спраыка стоит от 7-10 тыс евро в зависимости от авто. Вот и прикиньте. Если б так можно было то таких машин было б сотни тысяч.

19/07/11 23:55  ishock > maxx_awt    6/06/11 12:17Дерево
похожий вопрос.

Есть свои люди в Европе.

есть свои люди в областном ГАИ. говорят что могут без проблем оформить новые документы на авто лишь бы номер на кузове целый был.

итак вопросы. меня интересуют в основном практические моменты
предположим вместе с иностранцем\человеком который стоит на консульском учёте ввезем машину на укр так чтобы не платить таможне денег то :
- эля этого надо ввозить "временно" типа транзитом?
мне на границе выдадут временные(транзитные\красные) номера?
что будет если машина не выедет, естественно втихомолку получив новый укр техпаспорт и номера?

- машину там заграницей нужно будет как-то снять с учета чтобы не платить налоги. что для этого надо? справка о дтп? справка о краже???
- нужно ли для снятия с учета иностранцу получить родные номера а не временные которые таможня забирает, или хватит справки о том что машины больше нет + справки о том что машине выдавали временные номера?

28/06/11 19:41  aroma1999 > flomaster_    6/06/11 19:30Дерево
А чего бы Вам машину не пригнать на Гоптивку – из Англии через Польшу Белоруссию Россию – вы с кем-нибудь на Укр машине выедете в Нехотеевку а там сядете – тот на кого был транзит по России выедет из Нехотеевки - поменяетесь пока будете ждать Украинского контроля - на бегунке только номер машины пишут - а «в командировку» въедите уже Гоптивке.

13/06/11 16:18  24Cosmos > flomaster_    6/06/11 19:30Дерево
Добрые люди. Я резиден Украины, но гр. РФ. В РФ представляю юр. лицо.
Могу ли я взять автомобиль и якобы с рабочим визитов пользоваться автомобилем год на Украине???
flomaster, какие доки необходимые? Можно закон что ниже на русском прочитать, а то не очень понятно =)
Спасибо.

7/06/11 10:05  овчарка-2 > maxx_awt    6/06/11 12:17Дерево
Это как?

6/06/11 19:30  flomaster_ > maxx_awt    6/06/11 12:17Дерево
т.е. мне надо пересечь границу, чтобы ввезти, я правильно понял?
или на нашей террирории я могу встретиьт на таможне?

6/06/11 12:17  maxx_awt > flomaster_    6/06/11 11:33Дерево
кто ввозит, тот и пользуется

6/06/11 11:33  flomaster_ > maxx_awt    6/06/11 11:09Дерево
появился ещё один вопрос:
есть вероятно, что я, всвязи с загрузкой, буду лететь в Украину, а машину мне доставит другой работник фирмы.
Сможет ли он привезти её мне прямо в Харьков или мне надо обязательно ехать на границу принимать машину?
Нужно ли для этого открывать новый Шенген (бывает нужен не часто, поэтому постоянно действующего нет) для получения машины на границе с Польшей (или этот вопрос уже совсем не по теме..)

6/06/11 11:09  maxx_awt > flomaster_    3/06/11 22:32Дерево
надеюсь всё пройдёт успешно! в любом случае отписывайтесь, практические советы всегда важны!

3/06/11 22:32  flomaster_ > maxx_awt    3/06/11 17:28Дерево
спасибо!
звучит всё абсолютно реально!
ехать буду в июле - как пройдёт всё - отпишу сюда

3/06/11 17:28  maxx_awt > flomaster_    3/06/11 11:22Дерево
згідно зі статтею 119 Кодексу транспортні засоби, що використовуються для переміщення товарів та пасажирів через митний кордон України, можуть тимчасово ввозитися на митну територію України без справляння податків і зборів та без застосування заходів нетарифного регулювання.
Тимчасово ввезені на митну територію України транспортні засоби підлягають вивезенню без внесення в їх конструкцію будь-яких змін (без урахування природного зношення, витрат пально-мастильних матеріалів та необхідного ремонту).
Тимчасове ввезення транспортних засобів на територію України допускається за умови, що такі транспортні засоби не використовуватимуться для внутрішніх перевезень на митній території України.

згідно з частиною першою статті 9 Додатка C до Конвенції подальше вивезення транспортних засобів комерційного використання відбувається відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких вони були ввезені.

Відповідно до статті 5 глави III Додатка C Конвенції встановлено, що для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, які надаються, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.

Статтею 7 встановлено, що, незважаючи на положення статті 5 цього Додатка:
- транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення;

Враховуючи вимоги Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, затвердженої наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України від 11.06.2008 № 505/642 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.08.2008 за № 753/15444, митний контроль здійснюється посадовою особою митного органу шляхом візуального огляду ТЗ, перевірки документів:
- що підтверджують право власності на ТЗ (або користування ним);
- реєстраційних (технічних);
- що підтверджують постійне місце проживання особи;
- що підтверджують правовідносини водія з особою (підприємством, установою, організацією) – власником транспортного засобу (договір на працевлаштування, установчий, засновницький договір тощо);
- дорожнього листа, виписаного особою, на користь якої громадянин-резидент здійснює свою діяльність, та/або іншого документа (посвідчення про відрядження), що свідчить про відрядження водія на митну територію України особою, на користь якої громадянин-резидент здійснює свою діяльність.

3/06/11 11:22  flomaster_ > maxx_awt    3/06/11 00:24Дерево
регистрацию мне и не надо ставить. поездка реально по работе (т.е. конечно будут выполняться и личные поездки, но я в Украину поеду в первую очередь по рабочим вопросам). Какие документы нужны для подтверждения коммандировки?

3/06/11 00:24  maxx_awt > flomaster_    2/06/11 17:58Дерево
А вы сможете подтведить такую командирову? Авто с правым рулем ни на какую регистрацию не поставят.

2/06/11 17:58  flomaster_ > malysh    2/06/11 15:35Дерево
На сколько я понял из всего, что было написано ниже, 10 дней - это для граждан-резидентов купивших на себя машину за границей.
А я пишу о машине от юр.лица, там другие нюансы есть, тем более, что должен попадать по коммандировке - коммерческое использование.

2/06/11 15:35  malysh > flomaster_    2/06/11 15:07Дерево
только до 10 дней в Украине на британских номерах. потом или выехать и тут же въехать или растамаживать по полной и ставить на учет в Украине.

Страницы: << ... 71 72 73 [74] 75 76 >>    Всего: 76

Реклама

bigmir)net TOP 100