RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Купля-продажа акций между физиками


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/05/08 18:06  инкод > VP_Son    7/04/06 11:41Дерево
дуже цікава тема. шановні учасники форуму, якщо дозволите, продовжу. як вважаєте, а якщо за ст.207 Господарського кодексу визнати недійсним такий договір - підійде для підстави позову?

7/04/06 11:41  VP_Son > Дмитрий С    7/04/06 09:03Дерево
Ну його недійсність прямо не встановлена законом. (ст. 204 ЦКУ)
Якщо вважати п.9 ст.17 "підставою, встановлену законом"(ст.215 ЦКУ) для визнання недійсності то "може бути".
Але вирішити це може лише судова практика.
IMHO

7/04/06 09:03  Дмитрий СОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 18:11Дерево
А недействительность договора ?

6/04/06 18:11  VP_Son > Дмитрий С    6/04/06 17:43Дерево
І наслідки?
Для юр. особи без торгівця - звинувачення у проф. діяльності без ліцензії. З торгівцем - ст. 17 п.8.
А для фіз. особи звинувачення в чому? В проф.діяльності не звинуватиш і штраф за це не накладеш.
Хіба що пізніше відповідні зміни в ЗУ Про держрегулювання ринку ЦБ внесуть.

6/04/06 17:43  Дмитрий СОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 16:02Дерево
Відрізняються тим, що фізик-торговець-фізик - операція із залученням торговця, а фізик-фізик - без залучення, чого п.9 ст. 17 не передбачае

6/04/06 16:02  VP_Son > Дмитрий С    6/04/06 15:58Дерево
Я й не кажу, що Ви стверджували.
Я кажу, що операції фізик-фізик і фізик-торгівець-фізик НІЧИМ не відрізняються з точки зору закону.

6/04/06 16:01  Дмитрий СОтправить письмо > Leeeda    6/04/06 15:46Дерево
Я не ищу исключений из видов профессиональной деятельности. Я просто говорю, что согласно п.9 ст.17 не требует привлечения торговца, в частности, дарение. Но почему на ряду с дарением не указали куплю-продажу физиками ?

6/04/06 15:58  Дмитрий СОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 15:46Дерево
А я не стверджував, що купівля-продаж акцій між фізиками є торгівлею цінними паперами.

6/04/06 15:46  LeeedaОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 15:31Дерево
Дмитрий, если продажа вами акций не будет профессиональной деятельностью на рынке ЦБ, то зачем вообще искать исключения из видов профдеятельности? И

6/04/06 15:46  VP_Son > Дмитрий С    6/04/06 15:31Дерево
ст. 16 п.1: Професійна діяльність на фондовому ринку - діяльність юридичних осіб
ст. 17 п.8: Не вважається професійною діяльністю з торгівлі цінними паперами:
...
провадження юридичними особами на підставі договорів комісії або договорів доручення купівлі - продажу (обміну) цінних паперів через торговця цінними паперами, який має ліцензію на провадження брокерської діяльності, а також на підставі договорів купівлі - продажу або міни, укладених безпосередньо з торговцем цінними паперами;

Отже висновок:
Якщо все ж вважати торгівлею ЦП операції фізик-фізик (що протирічить ст.16), то наявність торгівця не допоможе, оскільки п.8 ст.17 стосується ЛИШЕ юридичних осіб, а тому і фізик-торгівець-фізик також треба вважати проф.діяльністю. ;-)

6/04/06 15:33  ConclaveОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 15:25Дерево
Вполе вероятно. Может вскоре комиссия что-то сказет по этому вопросу.

6/04/06 15:31  Дмитрий СОтправить письмо > Leeeda    6/04/06 14:53Дерево
Не подпадает. Но это не значит, что операция купли-продажи акций между физиками может совершаться без торговца (п.9 ст.17 закона о ценных бумагах не содержит в перечне купли-продажи). Понимаете, о чём я ? Может можно этим спастись: "Разрешено всё, что прямо не запрещено".

6/04/06 15:25  Дмитрий СОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 15:25Дерево
П.17 читайте как ст. 17

6/04/06 15:25  Дмитрий СОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 15:11Дерево
В ст. 18 (п.8, 9) указано, что не является проф. деятельностью и что можно делать без торговца. А в п.17 сказано, что проф. деятельность - прерогатива субъектов хозяйствования. Выходит, что операции, не указанные в ст. 18 могут согласно ст. 17 совершаться исключительно субъектами хозяйствования (и то далеко не всеми), а физиками самостоятельно совершаться не могут. Я это только так могу понять

6/04/06 15:20  VP_Son > torgoveu ub    6/04/06 15:18Дерево
Я запитав: "Хіба допоможе?"
Дайте аргументовану відповідь.

6/04/06 15:18  torgoveu ubОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 15:17Дерево
Комісійну винагороду за супроводження угоди. От

6/04/06 15:17  VP_Son > torgoveu ub    6/04/06 15:15Дерево
Це з якої статі Вам "отстегивать"?
Хіба допоможе?

6/04/06 15:15  torgoveu ubОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 15:11Дерево
Добрый день.
Вижу без меня тут не обойтись
Значит так,закон еще не опубликован, по этому не вступил в чилу
Физики должны вскоре отстегивать и торговцу:)

6/04/06 15:11  VP_Son > VP_Son    6/04/06 15:07Дерево
ст.17

6/04/06 15:07  VP_Son > Дмитрий С    6/04/06 15:04Дерево
Ну, можна й так.
А можна так, що п.9 ст.18 стосується лише "суб'єктів господарської діяльності", а фізики такими не є. ;-)

6/04/06 15:05  ConclaveОтправить письмо > Leeeda    6/04/06 14:53Дерево
А вот пункт 9 ст. 17 нового Закона

6/04/06 15:04  Дмитрий СОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 15:00Дерево
Я теж так вважаю, але як тоді тлумачити норму ЗУ про цінні папери ? Як продукт недосконалої юридичної техніки ?

6/04/06 15:00  VP_Son > Дмитрий С    6/04/06 13:21Дерево
Я вважаю, що "фізиків" це не стосується.

6/04/06 14:53  LeeedaОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 14:48Дерево
А вообще продажа собственных акций разве попадает под опеределение понятия "торговля цнными бумагами", согласно Закону Про держане регулювання ринку ЦП....?

6/04/06 14:48  Дмитрий СОтправить письмо > VP_Son    6/04/06 14:48Дерево
Тем более

6/04/06 14:48  VP_Son > Leeeda    6/04/06 14:42Дерево
Він таки підписаний.

6/04/06 14:47  Дмитрий СОтправить письмо > Leeeda    6/04/06 14:42Дерево
Меня интересует как здесь и сейчас, так и концептуально

6/04/06 14:42  LeeedaОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 14:18Дерево
Вопрос теоретический или практический? Если нужно сейчас продавать акции, продавайте. Закон еще "не набрав чинності". ИМХО, он еще не подписан Президентом...
Что касается косвенных подтверждений, то я бы не относилась к таким подтверждениям серьезно.

6/04/06 14:18  Дмитрий СОтправить письмо > Shell    6/04/06 14:11Дерево
:)

6/04/06 14:11  ShellОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 14:05Дерево
При чому тут я!?
Законодавець так написав!!!
:)

6/04/06 14:05  Дмитрий СОтправить письмо > Shell    6/04/06 13:58Дерево
Тобто, усі інші операції, у тому числі операції купівлі-продажу акцій між фізичними особами (не СПД), можуть здійснюватися лише за посередництва торговця цінними паперами. Я правильно Вас зрозумів ?

6/04/06 13:58  ShellОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 13:45Дерево
Я розумію так, як там написано (щодо п. 9 ст. 17).

6/04/06 13:45  Дмитрий СОтправить письмо > Shell    6/04/06 13:42Дерево
А как понимать норму закона ?

6/04/06 13:42  ShellОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 12:56Дерево
Ви самі відповіли на своє запитання.

6/04/06 13:21  Дмитрий СОтправить письмо > Дмитрий С    6/04/06 12:56Дерево
Подобный вопрос уже обсуждался, но может у кого-то есть "свежее" мнение ?

6/04/06 12:56  Дмитрий СОтправить письмо   Дерево


п.9 ст.17 закона о ценных бумагах (нового).
Без участі торговця цінними паперами можуть здійснюватися
такі операції:

дарування та спадкування цінних паперів;

операції, пов'язані з виконанням рішення суду;

придбання акцій відповідно до законодавства про приватизацію.

В старом законе такого не было. Не свидетельствует ли это косвенно о том, что купля-продажа акций между физ.лицами должна происходить только с привлечением торговца ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100