RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

какие разрешения необходимы для эксплуатции кофе-автоматов?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/01/08 15:19  IFC ConsultantОтправить письмо > Жилец    15/01/08 16:37Дерево
Якщо ви вирішите поставити кавомат у себе вдома - тоді не потрібно, але у випадку встановлення кавомата для реалізації кави та інших напоїв населенню, необхідно одержати висновок дерсанепідекспертизи. Оцінюються фактори стосовно того де буде стояти цей кавомат, поруч з чим та ін.

15/01/08 16:37  ЖилецОтправить письмо > IFC Consultant    15/01/08 16:29Дерево
Я так понял экспертизу делать, если нет сертификатов?

15/01/08 16:29  IFC ConsultantОтправить письмо > Kosovsky Maxim    14/01/08 17:21Дерево
Стаття 11 пункт 6 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення":
продукція, напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні
фактори, використання, передача або збут яких може завдати шкоди
здоров'ю людей;
Згаданий висновок СЕС вимагає і управління торгівлі.

14/01/08 17:21  Kosovsky MaximОтправить письмо > IFC Consultant    14/01/08 16:50Дерево
Цікаво. А яку саме підставу, визначену в Законі, Ви берете до уваги при визначенні необхідності проведення експертизи?

14/01/08 16:50  IFC ConsultantОтправить письмо > Марина.    30/05/06 15:55Дерево
Так, потрібно.
Стаття 11 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та Наказ МОЗ № 247 від 09.10.2000 "Про затвердження Тимчасового порядку проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи" визначають, що кавомати є об'єктами експертизи, а тому для їх використання необхідно отримати в СЕС висновок держсанепідекспертизи. орієнтовно 240 грн.

10/01/08 10:48  Николашкин > Марина.    30/05/06 15:55Дерево
Столкнулся с тем же вопросом, что-то особое от СЭС надо?

30/05/06 15:55  Марина.   Дерево
Подскажите, какие специальные разрешения необходимы для эксплуатации и получения прибыли с кофе-автомата.
Нужно ли разрешение на размещение объекта торговли (розница) или какое-то особое разрешение СЭС?
Поделитесь опытом, пожалуйста.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100