RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи потрібно рішення загальних зборів ЗАТ на відчуження акцій акціонером?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/07/06 10:40  AmadeusОтправить письмо > Rossi    15/07/06 15:45Дерево
Спасибо за ссылку. Было интересно прочитать подтверждение собственному мнению. Надеюсь, другие участники этой темы тоже по ссылке сходят. :о)

17/07/06 10:31  VP_Son > Constantine    14/07/06 18:12Дерево
Ви вважаєте, що КСУ ХК не читав, виносячи рішення № 4-рп/2005 від 11 травня 2005 року???
;-)))

15/07/06 15:45  Rossi > Amadeus    14/07/06 18:08Дерево

14/07/06 18:17  ConstantineОтправить письмо > Amadeus    14/07/06 18:14Дерево
Вон, решение КС приводят :) А если наследник - тоже ведь отчуждение? :)

14/07/06 18:14  AmadeusОтправить письмо > Constantine    14/07/06 18:12Дерево
Так ніхто про дарування і не говорить. Прочитайте ще раз: 14/07/06 17:13 Amadeus > Constantine 14/07/06 17:09

14/07/06 18:12  ConstantineОтправить письмо > VP_Son    14/07/06 17:58Дерево
Ст. 81 ХК ....що продаються іншими акціонерами. ПРОДАЮТСЯ. Пусть идет в несуществующий ныне конституционный суд, если хочет :-)

14/07/06 18:08  AmadeusОтправить письмо > Kamilla    14/07/06 18:03Дерево
От вам і судова практика в пості 4/07/06 17:58 VP_Son > Constantine 14/07/06 16:42
А от щодо того, що у Петрова не більше прав ніж у Сидорова і навпаки, то я вважає, що при виникненні такої ситуації, щоб не порушити нічиї права, треба продавати і Петрову і Сидорову пропорційно належним їм долям, або продавати Сидорову за таких умов, за яких жоден інший акціонер купити не згоден (ось для чого і підвищення ціни)

14/07/06 18:03  KamillaОтправить письмо > Amadeus    14/07/06 17:46Дерево
Ситуація і навпаки: у Петрова ж не більше прав ніж у Сидорова
Я думаю, питання в тому, що акціонер, який продає, може сам обрати, кому саме він хоче продати свої акції, навіть за рівних умов
Переважне право акціонерів полягає лише у придбанні цих акцій ними, а не продажу їх іншим стороннім особам. А серед своїх вони рівні.
Загальне оповіщення має сенс для того, щоб, наприклад, виявити, хто саме хоче придбати (особливо коли мова йде про великий пакет). Власне, я гадаю, це більше навіть перестрахування, хоча нормативного підгрунтя під собою не має.
Щоправда судової практики з такого питання я не знайшла

14/07/06 17:58  VP_Son > Constantine    14/07/06 16:42Дерево
А от Конституційний Суд з Вами не згоден:
"Положення пункту 1, абзацу першого пункту 5 статті 4 Закону України "Про власність" у контексті частин першої, сьомої статті 41 Конституції України, у системному зв'язку з частиною третьою статті 81 Господарського кодексу України треба розуміти так, що власник на свій розсуд володіє, користується і розпоряджається належним йому майном, але, здійснюючи своє право, він зобов'язаний не порушувати права та охоронювані законом інтереси громадян, юридичних осіб і суспільства, в тому числі переважне право (яке не є абсолютним) акціонерів закритого акціонерного товариства на придбання акцій, що відчужуються іншими його акціонерами."

14/07/06 17:46  AmadeusОтправить письмо > Kamilla    14/07/06 17:33Дерево
Як вже було написано мною нижче, сповіщення всіх акціонерів, за умови подальшого продажу тому, хто більше сподобається, не має ніякого сенсу! Мій пост 14/07/06 17:11 Amadeus > Юлка 14/07/06 17:07 саме про це.
По великому рахунку ваша глобальна задача не витримати процедуру (тим більше коли її немає), а надати всім акціонерам можливість реалізувати своє переважне право. Тобто, продаючи свої акції, ви повинні ставити всіх інших акціонерів в рівні умови.
Уявіть ситуацію в суді: Петров каже "дивіться, ось мій лист, де я пропонував придбати ці акції на тих самих умовах, на яких вони були були продані Івановим Сидорову. Моє право акціонера обмежили, продавши акції Сидорову. В нього прав більше ніж у мене?"
Чи він буде неправий?

14/07/06 17:45  Юлка > Amadeus    14/07/06 17:11Дерево
Може, я чогось не добачаю, але. Сповіщаємо всіх - знаходимо потенційних покупців з числа акціонерів.Переважне право на придбання акцій не передбачає обов'язок акціонера продати ці акції ВСІМ акціонерам, хто згоден їх купити.
:))
До понеділка, вибачейте...

14/07/06 17:33  KamillaОтправить письмо > Amadeus    14/07/06 16:10Дерево
Ви знаєте,я також нічого кидати не буду :) бо сама так порадила клієнту
на сьогоднішній день це питання (переважне право придбання мається на увазі) регулюється однією частиною в ГК і все. Щоб уникнути непорозумінь, на мій погляд, краще сповістити всіх, а потім самостійно обирати найбільш приємного акціонера (можна і без принципу підвищення ціни).
До речі, це поширена практика - подарувати 1 акцію, а потім продати інші.
Ще одне питання: в статуті ЗАТ перелічені акіонери?

14/07/06 17:24  torgoveu ubОтправить письмо > mesen    14/07/06 11:33Дерево
уставник и внутренеее положение не должно "суперечити чинному законодавству" так сказать. Там можно толко уточнить механизм, детали и всякую прочую хрень.
так что не мудрите

14/07/06 17:13  AmadeusОтправить письмо > Constantine    14/07/06 17:09Дерево
Дык я же не спорю, просто вы сначала написали, что нужно оповещать всех, а потом написали, что продадите без оповещения новенькому (который образовался после дарения). Вот.

14/07/06 17:11  AmadeusОтправить письмо > Юлка    14/07/06 17:07Дерево
По-перше, навіщо тоді сповіщати?
По-друге, якщо він продасть обраному ним акціонеру, то тим самим порушить право іншого акціонера, який був згоден придбати ці акції на тих самих умовах.
Можете по-перше і по-друге поміняти місцями :о)

14/07/06 17:09  ConstantineОтправить письмо > Amadeus    14/07/06 16:45Дерево
ПРОДАЖА на сторону требует предложения всем остальным, ДАРЕНИЕ - нет.

14/07/06 17:07  Юлка > Amadeus    14/07/06 16:47Дерево
Моя думка така. Сповістити потрібно всіх акціонерів, але кому саме акціонер з них продасть свої акції - його власний вибір.

14/07/06 16:47  AmadeusОтправить письмо > Юлка    14/07/06 16:27Дерево
Что вы, что вы! Вклинивайтесь на здоровье. Здесь открытый форум, а не комната для приват-беседы :о)
А помидоров не жалейте, я свое мнение буду защищать с удовольствием.

14/07/06 16:45  AmadeusОтправить письмо > Constantine    14/07/06 16:42Дерево
Не, подождите, как-то непонятно соотношение ваших 1-го и последнего предложений в посте :о)

14/07/06 16:42  ConstantineОтправить письмо > Amadeus    14/07/06 16:10Дерево
Если продаешь акционеру - тоже извещать всех крайне желательно.
Более скажу - приоритетное право у акционеров ЗАО есть только и исключительно на ПОКУПКУ акций, продаваемых другим акционером. Я всегда делаю так: 1 акцию акционер дарит стороннему акционеру, а потом продает все остальное (он уже будет новым акционером). Никакого приоритета, никого ни о чем ни спрашиваем.

14/07/06 16:27  Юлка > Amadeus    14/07/06 16:10Дерево
12/07/06 15:48 Amadeus > Цікава 12/07/06 15:23
З цих міркувань, як читач, помідор я побережу до наступного разу.
Вибачте, що вклинилась:)

14/07/06 16:10  AmadeusОтправить письмо > Kamilla    14/07/06 15:47Дерево
Я знаю, меня сейчас забросают гнилыми помидорами, но считаю, что извещать нужно всех. Даже если вы собираетесь продавать существующему акционеру. И если все выразят желание купить за предложенную цену, то надо либо делать предложение с повышением цены, пока не останется один, либо продавать всем :о)

14/07/06 15:47  KamillaОтправить письмо > Amadeus    14/07/06 15:35Дерево
А если акционер ЗАТ хочет продать акцииодному из акционеров, остальных надо извещать? и выбирать потом из тех, кто изъявил желание?

14/07/06 15:35  AmadeusОтправить письмо > mesen    14/07/06 11:31Дерево
Ага, продайте акции другому лицу... А на норму ГК о приоритетном праве можете не обращать внимания, в уставе ж ее нет!
И зачем вообще принимать внутренние положения, если на них нельзя ссылаться...

14/07/06 13:11  torgoveu ubОтправить письмо > mesen    14/07/06 11:33Дерево
Не важно в где прописано иль в уставном или во внутреннем положении, все равно закон имеет юридическую силу выше.

14/07/06 11:33  mesen > Amadeus    12/07/06 15:48Дерево
внутренние положения АО не являются уставными документами, поэтому даже если такое будет прописано скажем в Положении о порядке продажи акций ЗАО "ААА", на него нельзя будет ссылаться.

14/07/06 11:31  mesen > Цікава    12/07/06 14:44Дерево
надо в первую очередь обратиться к Вашему Уставу. если там есть нормі относительно преемущественного права акционеров на покупку акций, то надо дать другим акционерам возможность реализовать свое право. Если в Уставе таких норм нет, то можете просто продавать свои акции любому лицу.

12/07/06 15:48  AmadeusОтправить письмо > Цікава    12/07/06 15:23Дерево
Идеальный вариант это когда соответствующая процедура реализации приоритетного права прописана во внутренних положениях АО или в уставе.

12/07/06 15:28  Цікава > Constantine    12/07/06 15:27Дерево
Дякую!

12/07/06 15:28  GNI > Цікава    12/07/06 15:23Дерево
Разошлите всем письма с предложением, с просьбой дать ответ в до определенного срока и обеспечьте себе подтверждение рассылки

12/07/06 15:27  ConstantineОтправить письмо > Цікава    12/07/06 15:23Дерево
на собрании могут быть не все акционеры. Просто дать письменное предложение каждому и дать срок на реализацию, или же с каждого взять письменный отказ.

12/07/06 15:23  Цікава > Amadeus    12/07/06 15:13Дерево
Тобто винести таке питання на загальні збори чи просто взяти письмовий відмову? Як робиться на практиці? Дякую!

12/07/06 15:13  AmadeusОтправить письмо > Constantine    12/07/06 14:48Дерево
Точнее даже не отказ, а подтверждение того, что всем акционерам была предоставлена возможность реализовать свое приоритетное право.

12/07/06 14:48  ConstantineОтправить письмо > Цікава    12/07/06 14:44Дерево
Нет, решения собрания не нужно. Нужен отказ всех остальных акционеров от приоритетного права покупки. А если продается существующему акционеру, то и этого не нужно.

12/07/06 14:44  Цікава   Дерево
Чи потрібно рішення загальних зборів ЗАТ на відчуження акцій акціонером? Чи включати питання на до порядку денного Загальних зборів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100