RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ТМ фирмы на автомобиле, который развозит продукцию - это реклама?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Теги: реклама
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/04/08 21:13  МИИ > dantrade    15/08/06 16:29Дерево
в продолжении темы, не подскажете, есть ли какие-то официальные комментарии по поводу толкования следующего содержания ЗУ О рекламе:
"реклама на транспорті - реклама, що розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, ЗОВНІШНІЙ та внутрішній ПОВЕРХНЯХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ та споруд підприємств транспорту загального користування і метрополітену"
Т.е. все таки читается это - как
ЗОВНІШНІЙ та внутрішній ПОВЕРХНЯХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, или
ЗОВНІШНІЙ та внутрішній ПОВЕРХНЯХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ підприємств транспорту загального користування і метрополітену???
как толковать это - "та"
как транспортні засоби все, либо только транспорту загального користування і метрополітену?

16/08/06 09:50  AMОтправить письмо > ВикторияМ    15/08/06 15:44Дерево
Это реклама. Почитайте ст.16 Закона "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг".

16/08/06 09:41  ВикторияМОтправить письмо > dantrade    15/08/06 16:53Дерево
так все же- требует ли размещение своего логотипа на автомобиле своем каких то разрешений- ГАИ или каких либо других органов?

15/08/06 16:56  dantradeОтправить письмо > dantrade    15/08/06 16:54Дерево
ЗУ ПРо інформацію
Стаття 1. Визначення інформації

Під інформацією цей Закон розуміє документовані або публічно оголошені відомості про події та явища, що відбуваються у суспільстві, державі та навколишньому природному середовищі.

15/08/06 16:56  АнджиОтправить письмо > dantrade    15/08/06 16:53Дерево
Раньше (в старой редакции ЗУ "О рекламе" и его толкованиях) было так: если есть адрес и/или телефон - реклама, если нет - то не реклама. Подразумевалось именно размещение СВОЕГО логотипа на СВОЕМ автотранспорте.
Кто знает, какая сейчас практика?

15/08/06 16:54  dantradeОтправить письмо > dantrade    15/08/06 16:53Дерево

ВИбачте. ДАм точне формулювання закону "реклама - інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару";

15/08/06 16:53  dantradeОтправить письмо > ВикторияМ    15/08/06 16:45Дерево
ну не треба плутать грішне з правидним! Реклама це БУДЬ_ЯКА інформація про особу чи товар... Але ми говоримо в контексті визнання даного виду реклами рекламою на транспорті і приходимо до думки, зл в такому контексті це рекламою на транспорті не є, а от рекламою, на мою думку це є. ТОму вона повиння відповідати вимогам, які ставляться до змісту реклами.

15/08/06 16:49  Loro > ВикторияМ    15/08/06 16:45Дерево
Я сказал, что Вам нужно получать какие-нибудь разрешения?!

15/08/06 16:45  ВикторияМОтправить письмо > Loro    15/08/06 16:38Дерево
и чьи разрешения нам надо получать???
согласно ЗУ о рекламе - " Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з
власниками об'єктів транспорту або уповноваженими ними органами
(особами).
За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням
вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від
власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень,
інших документів щодо розміщення реклами.
КАК НА СЧЕТ ЭТОГО?
разрешение ГАИ?

и можно ли вообще просто изображение ТМ признать рекламой... если там нет контактных телефонов например.. и тп информации комерческого характера?

15/08/06 16:38  Loro > dantrade    15/08/06 16:35Дерево
Та і я ж про це - "загального користування" :)))

15/08/06 16:35  dantradeОтправить письмо > Loro    15/08/06 16:27Дерево
але, ви знаєте. Вчиталася і тепер не так впевнена. Адже йдеться про транспортні засоби загального користування та метрополітену. Значить - це не реклама - бо навіть під визначення зовнішньої реклами це не підпадає. ВИБАЧТЕ за різкість.

15/08/06 16:29  dantradeОтправить письмо > Loro    15/08/06 16:27Дерево
15/08/06 16:27 Loro > dantrade 15/08/06 16:12

реклама на транспорті - реклама, що розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, ЗОВНІШНІЙ та внутрішній ПОВЕРХНЯХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ та споруд підприємств транспорту загального користування і метрополітену;

НУ давайте ще посперечаємося.

15/08/06 16:27  Loro > dantrade    15/08/06 16:12Дерево
реклама на транспорті - реклама, що розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, зовнішній та внутрішній поверхнях транспортних засобів та споруд підприємств транспорту загального користування і метрополітену;

Де ж тут "однозначно"? Як на мене, то навпаки, тобто "аж ніяк" :)

15/08/06 16:12  dantradeОтправить письмо > ВикторияМ    15/08/06 15:44Дерево

а ви закон про рекламу читали в контексті реклами на транспорті? Адже вам просто не треба згоди власника для розміщення такої реклами (в даному випадку самореклами), а от всі інші дозволи вам треба, бо під рекламу на транспорті ви підпадаєте однозначено!

15/08/06 15:44  ВикторияМОтправить письмо   Дерево
кратко:
есть грузовой автомобиль. Мы как производители обязуемся своим покупателям доставлять товар.
На тенте МАЗа изображена наша торговая марка.
Чвляется ли это рекламой в контексте ЗУ О рекламе?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100