RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ателье по пошиву одежды в жилом фонде

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/08/11 13:14  Митя. > Thomas    8/12/06 09:52Дерево
Добрый день. Хочу поднять тему. Собираюсь открыть ателье, есть предложения помещений в жилом фонде (ремонт и переделка одежды). Кто может предьявить претензии, какие гос. структуры?

8/12/06 09:52  Thomas > Хочу открыть ателье    14/09/06 22:42Дерево
А я бы порекомендовал открыть сайт в интернете, как это сделала компания Шнайдер Ателье - пошив одежды, пошив костюмов. пошив брюк, пошив юбок, пошив пальто, индивидуальный пошив одежды (все это написано на сайте www.schneidern.ru). Мне сайт понравился, многие успешные ателье открывают сайты, вот и я рекомендую.

25/09/06 18:48  Хелен > law    25/09/06 13:57Дерево
... с другой стороны, для проведения деятельности в арендованном жилье понадобится следующее: договор аренды, на основании которого налоговая зафиксирует место проведения деятельности. Должен быть заверен нотариально, но в этом я не уверена. Далее, этот договор должен быть зарегистрирован в ЖЭКе, с вытекающими начислениями коммунальных платежей на тех, кто арендует жилье. Они должны быть там зарегистрированы, ну, и так далее... Много мороки. Проще оформить деятельность на собственника квартиры.

25/09/06 18:44  Хелен > law    25/09/06 13:57Дерево
использовать жилье под собственное предпринимательство, не связанное с производством, может только его собственник. Арендовать такое жилье можно только как жилье. Улавливаете разницу?

25/09/06 13:57  lawОтправить письмо > Хелен    15/09/06 08:55Дерево
а если помещение (квартира на 1 этаже) арендована тоже не надо выводить из жилищного фонда? где можна прочитать в каких случаях надо выводить а в каких не надо?

15/09/06 08:55  Хелен > Хочу открыть ателье    14/09/06 22:42Дерево
абсолютно спокойно можете проводить деятельность в принадлежащем Вам на праве собственности жилье. Можете нанимать работников. Зарегистрируйте ФОП и вперед. В документах о месте проведения деятельности укажете этот адрес. Ничего выводить из жилого не надо.

14/09/06 22:42  Хочу открыть ателье > Хочу открыть ателье    9/09/06 20:40Дерево
Подскажите, товарищи :)

9/09/06 20:40  Хочу открыть ателье > СДело    4/09/06 10:10Дерево
А какие (от каких органов) нужны разрешения для начала работы ателье по пошиву и ремонту одежды ? Буду очень благодарен, если перечислите!

4/09/06 10:10  СДело > Elenatim    1/09/06 13:16Дерево
Если с переводом в НЕжилой фонд, то при условии соответствия приведенным ниже критериями можно.

ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ
Будинки і споруди
ЖИТЛОВІ БУДИНКИ.
ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ
ДБН В.2.2-15-2005

Чинні від 01.01.2006 р.
...
2.50 У першому, другому і цокольному поверхах житлових будинків допускається розміщувати приміщення: адміністративні, магазинів роздрібної торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, відділень зв'язку загальною площею не більше 700 м2, банків, магазинів і кіосків з продажу преси, поліклінік, жіночих консультацій, рентгено-стоматологічних кабінетів (в разі забезпечення вимог НРБУ); роздавальних пунктів молочних кухонь, юридичних консультацій і нотаріальних контор, загсів, філій бібліотек, виставкових залів, контор житлово-експлуатаційних організацій, фізкультурно-оздоровчих занять загальною площею до 150 м2, культурно-масової роботи з населенням (для проведення лекцій, зборів, бібліотек-читалень, кімнат для індивідуальних занять, роботи гуртків, прийому громадян депутатами тощо), дитячих художніх шкіл, центрів соціального захисту населення, центрів зайнятості населення базового рівня до 50 відвідувачів і до 15 співробітників центрів, а також груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку (крім цокольного поверху).

Не допускається розміщення у житлових будинках:
а) підприємств громадського харчування з кількістю місць більше 50 (крім гуртожитку) і домових кухонь продуктивністю більше 500 обідів на день;
б) пунктів приймання склотари, а також магазинів сумарною торговельною площею більше 1000 м2;
в) спеціалізованих закладів і підприємств, експлуатація яких може призвести до забруднення території та повітря житлової забудови і квартир з підвищенням понад допустимі рівні шуму, вібрації, іонізуючого та неіонізуючого випромінювання;
г) спеціалізованих магазинів будівельних, мастильних та інших товарів, експлуатація яких може призвести до забруднення території і повітря житлової забудови, магазинів з продажу вибухопожежонебезпечних речовин і матеріалів, спеціалізованих рибних та овочевих магазинів;
д) підприємств побутового обслуговування, у яких застосовуються легкозаймисті речовини (за винятком перукарень, майстерень з ремонту годинників розрахунковою площею до 300 м2);
е) майстерень ремонту побутових машин і приладів, ремонту взуття розрахунковою площею понад 100 м;
ж) лазень і саун (лазень сухого жару), пралень і хімчисток (крім приймальних пунктів і пралень самообслуговування продуктивністю до 75 кг білизни у зміну);
з) автоматичних телефонних станцій, призначених для телефонізації житлових будинків загальною площею більше 100 м2;
й) громадських вбиралень;
к) похоронних бюро.

4/09/06 09:49  vassai > Elenatim    1/09/06 13:16Дерево
Навряд. З великим скрипом можна відкрити офіс про надання послуг. А на виробництво в ЖК міститься пряма заборона. А пошиття і ремонт вже можна кваліфікувати як виробництво. Поняття послуг визначає ЦК: "За договором про надання послуг одна сторона (виконавець)зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором."

1/09/06 13:16  Elenatim   Дерево
Можно ли использовать жилой фонд под предоставления услуг по пошиву и ремонту одежды (ателье)? Спасибо

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100