RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Пересечение границы / Таможня

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практикумы ЛІГА:ЗАКОН – залог вашего профессионального будущего. Найдите свою тему: мы в Facebook и LinkedIn

Ввоз авто в Украину не более чем на 2 месяца - без платежей

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << ... [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... >>    Всего: 176

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/01/11 15:27  витос > maxx_awt    28/01/11 20:29Дерево
и еще хотел спросить можно вот это прокоментировать все так красиво пишут а на самом деле как оно
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/01/11 15:23  витос > maxx_awt    28/01/11 20:29Дерево
Добрый день!!!хотел узнать по поводу расстаможки авто.если авто расстамаживать без смысла на украине тогда зачем придумали все эти тарифы акцизы ндс и т.д.убралибы этот пункт в законе что авто запрещено расстамаживать на украине и все. а так вечные вопросы сколько будет стоить расстаможка и т.д.а вответ расстаможка стоит просто столько же и даже больше чем само авто на украине в сто раз лучшем состоянии.

29/01/11 14:16  Haretan > maxx_awt    27/01/11 12:30Дерево
Здравствуйте! Я не резидент украины а из молдовы, вьехал на украину на своем авто(стареньком) и на територии украины произошла серьезная поломка и мне пришлось авто продать на разборку. Есть ли здесь нарушение и если есть то что мне за это будет?

28/01/11 20:29  maxx_awt > Ендрю    28/01/11 12:46Дерево
Шари з авто в Україні давно нема і точно не буде. Експерементаторам привїт і вдало вам запаркувати ті авто навічно на Лепсе 8 в Києві.

28/01/11 12:46  Ендрю > maxx_awt    27/01/11 12:30Дерево
Та я сам вже все третій тиждень як розкатав губу на те польське авто.А сьогодні дзвонив в Київську митницю і відповідь така:Всяким спів власникам і т.д не можна заїжджати на територію України хіба якщо ви власник того авто і стоїте на консульському обліку наприклад в Польщі і в тому випадку можна перебувати на території України 60 днів на рік без всяких там перетинань кордону.А як ви будете власником польського авто без будь-якої польської реєстрації.Проблема.А без консульського обліку можна вїзджати на Україну тільки на 10 днів.Дальше,митниця не виключає що можна їздити і по таких темних схемах,але це йде з порушенням митників.Самі знаєте дав пару Грушевських і їзди собі.Але попадете на грамотного ДАІшника або ж ту саму Кобру яка робить часті рейди і пропало ваше польське авто.Знову ж таки ось є сайт на якому надають ті всі послуги з ввезення польського авто,не знаю як вони працюють polauto.org.ua Але всім готовим спробувати покататися на польському авто в Україні рекомендую задзвонити в Київську митницю і все почуєте на власні вуха 044-522-81-69. Я вже заспокоївся з тим авто.Удачі.

27/01/11 12:30  maxx_awt > Maxim_Odessa    26/01/11 22:28Дерево
мутные схемы существуют всегда и от этого не деться. А вот пользоваться этими схемами или нет, сугубо Ваше дело, тут я не берусь советовать. Авто должно приносить комфорт, а не головную боль по поводу ГАИ, и т.д.

26/01/11 22:28  Maxim_Odessa > maxx_awt    26/01/11 10:34Дерево
И теперь совсем будет не интересно купить ПМЖ Молдавии например и кататься на машине ? можете поподробнее... ? понимаю что доступ платный но хоть пару примеров от вас чтобы полностью переубедить меня от этой весёлой идеи )

26/01/11 10:34  maxx_awt > Maxim_OdessA    25/01/11 23:51Дерево
Координально усилился во много раз контроль.

25/01/11 23:51  Maxim_OdessA > maxx_awt    25/01/11 12:23Дерево
Так что там с новой инструкцией такого координального на ваш взгляд изменилось ? Скажите с вашей точки зрения. Спасибо

25/01/11 18:15  АлексРБ > maxx_awt    25/01/11 12:44Дерево
Тут тоже не все так просто, думаю что на моих номерах не написано про ПМЖ. Это должен выяснить таможенник и оформить соответствующем образом. А на практике таможенники не знают что в этом случае делать и оформляют как нерезидента.

25/01/11 12:47  maxx_awt > Defender    25/01/11 12:28Дерево
вы б ещё из болие старого архива откоментили, сообщение от 9/06/09, хотя в Немецком зак-ве врядле что либо менялось.

25/01/11 12:44  maxx_awt > АлексРБ    25/01/11 12:40Дерево
автоматически всё фиксируется, я ж написал 25/01/11 12:13 никких деклараций не надо, за Вами уже следят.

25/01/11 12:40  АлексРБ > maxx_awt    25/01/11 11:07Дерево
Так в том то и дело что таможенная декларация не оформляется. Я прохожу по зеленому коридору и отличий в оформлении между мной с ПМЖ и белорусом без ПМЖ никаких.

25/01/11 12:28  Defender > Aus    9/06/09 10:41Дерево
<Для начала, покупаете машину оформляете ее на себя. Далее едете на таможню, оформляете как временный ввоз, потом по месту регистрации (временной)>
читаю эту чушь и удивляюсь, консультируют все кому не лень, в том числе и те, кто не имеет ни малейшего представления о вопросе.
Консультанты в Германии были когда- нибудь?
Пробовали на себя поставить в Германии в цулласунгштелле на учет на немецкий учет авто гражданином Пакистана? Идиотизм.
Только снятую с учета машину на транзиты. При этом НИКАКОГО ВРЕМЕННОГО ВВОЗА НЕ ПОЛУЧИТСЯ НА УКРАИНУ.

25/01/11 12:23  maxx_awt > maxx_awt    25/01/11 12:13Дерево
всем любителям временного ввоза, транзита, номеров ПМР, Польши, Беларуси и т.д., въездов - заездов через 5 минут(их теперь не будет), внимательно читайте Инструкция по осуществлению таможенного контроля и таможенного оформления в пунктах пропуска через государственную границу для автомобильного сообщения.
Вступила в действие вчера 24.01.2011 и там явно понятно, что шары не будет аж никак, и что за ситуацию на границах новая власть взялась ой как серьёзно!

25/01/11 12:13  maxx_awt > maxx_awt    25/01/11 12:11Дерево
3.16. Під час виїзду ТЗ з пункту пропуску здійснюється автоматичне зчитування номерів ТЗ та фотографування ТЗ з фіксуванням дати та часу виїзду.

Інформація про зчитані номери ТЗ та його фотографія з фіксуванням дати та часу виїзду в автоматизованому режимі вносяться до ФМ ДЗМК та ЕЖ ППП АСМО "Інспектор-2006".

25/01/11 12:11  maxx_awt > maxx_awt    25/01/11 11:53Дерево
Обов'язковому виведенню з транспортного потоку для проведення огляду підлягають ТЗ:

інформація щодо яких або осіб, які мають документи на право власності на ТЗ (або користування ним), наявна в ПІК "Орієнтування", наявні відповідні вказівки документальних або електронних профілів ризику, включених до відповідних програмно-інформаційних комплексів Держмитслужби, а також надійшла від правоохоронних та інших державних органів;

які повторно перетинають митний кордон України протягом останніх 24 годин;

щодо яких порушено умови їх тимчасового ввезення (транзиту) на митну територію України.

25/01/11 11:53  maxx_awt > maxx_awt    25/01/11 11:07Дерево
Вступила в силу Инструкция по таможенному контролю автотранспорта

24 января вступила в силу Инструкция по осуществлению таможенного контроля и таможенного оформления в пунктах пропуска через государственную границу для автомобильного сообщения.

Инструкция разработана для установления единого подхода к организации осуществления таможенного контроля и таможенного оформления товаров, личных вещей и транспортных средств в пунктах пропуска через государственную границу для автотранспорта.

Документ определяет порядок осуществления таможенных процедур, порядок и последовательность действий должностных лиц таможенных органов и должен применяться при проведении таможенного контроля, таможенного оформления и пропуска через таможенную границу предметов и ТС, перемещаемых физическими и юридическими лицами на таможенную территорию Украины или вывозимых за пределы этой территории с какой-либо целью, в том числе, с целью транзита.

25/01/11 11:07  maxx_awt > АлексРБ    22/01/11 10:53Дерево
а таможенная декларация с печатями о пересечении границы и указанием всех данных авто это не обязательство? А что значит не подписывается, я под Уголовным кодексом тоже не подписывался, но это не даёт мне право его нарушать! Незнание законов не освобождает от ответствености!

25/01/11 11:04  maxx_awt > ситрон    24/01/11 02:37Дерево
машину снятую с регистрации в другом гос-ве можно ввезти в Укрину только растаможив её.

25/01/11 11:02  maxx_awt > Ендрю    23/01/11 00:07Дерево
где вы видите эти машины с польскими номерами? под границей с Польшей? Это не значит что там украинские водители! До 10 дней и то если вы собственник этого авто и гражданин Украины! Не забывайте сколько граждан Украины имеют Польское гражданство и ездят в Украину к родственникам. Получайте гражданство Польши и катайтесь на польских номерах.

24/01/11 02:37  ситрон > maxx_awt    21/01/11 09:56Дерево
Могу ли я, резидент, ввезти авто в Украину, а растаможить через 8-9 месяцев, при условии, что я сдам номера и авто не буде использоватся? И ещё: транзитный ввоз на 10 дней можно осуществлять неограниченое к-во раз?

23/01/11 20:17  septys > septys    13/01/11 22:25Дерево
подскажите, пожалуйста. как выглядит перепостановка на учет. сдуру поставил авто на учете в донецке, где и прописан, но живу в полтаве, а теперь хочу прописаться в полтаве. как недорого поставить теперь авто в полтаве на учете??

23/01/11 09:27  АлексРБ > Ендрю    23/01/11 00:07Дерево
А вы уверены что в польском техпаспорте есть пункт Совладелец?Не знаю как в польше но в Беларусии чтобы зарегестрировать ТС нужно иметь регестрацию. А люди есть которые и без номеров ездят, тогда надо на себя правильные документы иметь.

23/01/11 00:07  Ендрю > АлексРБ    22/01/11 11:03Дерево
Явже всі форуми обшарив,а так ніфіга і не зрозумів.Всі пишуть ,пишуть а щось одного нема.І при цьому машини на польських номерах дальше гасають по Україні з українськими водіями за кермом.Якщо є толкові юристи чи хто цим займається дайте відповідь. Чи можна їздити на польській машині нам громадянам України веас більше чим 10 днів нерозтаможуючи її.Якщо в тех паспорті вказаний я як співвласник чи маю право керування.І знову ж таки ,а чи впишуть нас українців там в польський тех талон безпроблем.Дякую люди.

22/01/11 23:39  septys > maxx_awt    21/01/11 09:56Дерево
подскажите, пожалуйста. как выглядит перепостановка на учет. сдуру поставил авто на учете в донецке, где и прописан, но живу в полтаве, а теперь хочу прописаться в полтаве. как недорого поставить теперь авто в полтаве на учете??

22/01/11 11:03  АлексРБ > maxx_awt    21/01/11 09:55Дерево
Ці положення не поширюються на транспортні засоби, що зареєстровані постійно у відповідних реєстраційних органах іноземних держав:

- громадянами-резидентами та їм належать, що підтверджується відповідним документом про право власності на такий транспортний засіб;

- громадянами-нерезидентами.

У меня есть ПМЖ в Украине, но автомобиль зарегестрирован в РБ. Значит 10 дней на меня не распостраняется.

22/01/11 10:53  АлексРБ > maxx_awt    21/01/11 09:55Дерево
А конкретнее. Подписываются ли какие то обязательства под вывоз (типа временного ввоза) или все на тех же условиях что и 60 дней. Хотя я звонил в таможню, та что на бориспольской трассе и получил ответ что 60 дней нигде не указывается и штрафы накладывать они не могут, так как при въезде никаких обязательств не подписывается.

21/01/11 09:56  maxx_awt > Неприбыльная орг    20/01/11 18:44Дерево
Пардон, руководствовался вашим никнэймом. Тогда, Вам льгот никаких не видать, к сожалению.

21/01/11 09:55  maxx_awt > АлексРБ    20/01/11 18:58Дерево
а конкретние?

20/01/11 18:58  АлексРБ > Неприбыльная орг    20/01/11 18:44Дерево
А есть ли отличия в бумагах (в оформлении), при ввозе автомобиля резидентом и нерезидентом. И может ли таможенник рукодствоваться наличием посвидки при определении стутуса. Например мне налоговая официально отказала в статусе резидент (письменно). А таможня говорит - резидент и 10-дней на пребывание авто.

20/01/11 18:44  Неприбыльная орг > maxx_awt    19/01/11 16:40Дерево
Спасибо Вам большое за внимание и ответ!!!
Но дело в том, что у нас не благотворительная организация, а общественная организация-эти два понятия отличаются. А получателем благотворительной помощи может быть только благотворительная организация, у которой в установчих документах так и написано, что она благотворительная. А у нас написано что мы общ.организация.
ОЧЕНЬ нужна помощь как поступить в такой ситуации.

20/01/11 16:05  maxx_awt > vitaliyz    20/01/11 12:51Дерево
стати громадянином Угоршини, або внести грошову заставу у розмірі всіх митних платежів і їздити в Україні цілий рік.

20/01/11 12:51  vitaliyz > maxx_awt    20/01/11 11:05Дерево
а є якісь варіанти вирішення цього питання, наприклад угрське або українське доручення? Можливо, підскажете як можна обійти цю заборону? Дякую!

20/01/11 11:05  maxx_awt > vitaliyz    20/01/11 09:49Дерево
Дружина громадянка України? Тоді не може. Конфіскують авто.

20/01/11 09:49  vitaliyz > maxx_awt    16/01/11 14:31Дерево
питання для maxx_awt. Якщо я ввожу транзиом на 10 днів, або на 60 днів з консульским обліком авто, зареєстроване на моє ім'я в Угорщині, чи може по Україні на цьому авто їздити моя дружина, як формальний співвласник авто? Якщо ні, то якщо її зупинить ДАІ і мене не буде у авто, які санкції на неї чекають? Дякую за відповідь!

19/01/11 16:40  maxx_awt > Неприбыльная орг    19/01/11 13:47Дерево
Одним із шляхів безоплатного отримання транспортного засобу є ввезення його в Україну в якості гуманітарної допомоги.

Правові, організаційні, соціальні засади отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги визначено Законом України від 22.10.99 № 1192-XIV ”Про гуманітарну допомогу” (далі - Закон). Згідно із статтею 1 цього Закону цільова адресна безоплатна допомога в натуральній формі (гуманітарна допомога) надається іноземними та вітчизняними юридичними чи фізичними особами (донорами) із гуманних мотивів отримувачам гуманітарної допомоги в Україні.

Донори (іноземні, вітчизняні) - юридичні та фізичні особи в Україні або за її межами, які добровільно надають гуманітарну допомогу отримувачам гуманітарної допомоги в Україні або за її межами.

Отримувачі гуманітарної допомоги - такі юридичні особи, яких зареєстровано в установленому Кабінетом Міністрів України порядку в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. Порядок реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2000 № 543.

Набувачі гуманітарної допомоги - фізичні та юридичні особи, які її потребують і яким вона безпосередньо надається.

Статтею 3 Закону встановлено, що підставою для започаткування процедури визнання допомоги гуманітарною є письмова пропозиція донора про її надання. Підставою для здійснення гуманітарної допомоги в Україні є письмова згода отримувача гуманітарної допомоги на її одержання. Отримувач гуманітарної допомоги має такі самі права на її використання, що і набувач гуманітарної допомоги.

Статтею 6 Закону встановлено, що гуманітарна допомога у вигляді виконання робіт, надання послуг, у грошовій або натуральній формі (крім підакцизних товарів), яка надається, ввозиться, пересилається в Україну, звільняється від оподаткування.

Згідно з цією статтею Комісія з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України може визнати гуманітарною допомогою, із звільненням від оподаткування та обов’язкових платежів до бюджету, такі підакцизні транспортні засоби:

- легкові автомобілі, які на момент ввезення на митну територію України були виготовлені не більш як 10 років тому, з об’ємом двигуна не більш як 1800 куб. см, що отримуються Міністерством праці та соціального захисту населення Автономної Республіки Крим, управліннями соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій або Міністерством праці та соціальної політики України для подальшої передачі інвалідам, які перебувають в установленому порядку на обліку для отримання спеціального автотранспорту;

Визнання гуманітарною допомогою вищезазначених транспортних засобів здійснюється Комісією з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України у кожному конкретному випадку.

Відповідно до статей 6 та 8 Закону митне оформлення транспортного засобу без справляння податків та митних зборів може бути здійснено за наявності відповідного рішення Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України про визнання цього транспортного засобу гуманітарною допомогою.

Для з’ясування окремих деталей процедур отримання, оформлення та визнання товарів гуманітарною допомогою пропонуємо звернутись до управління соціального захисту населення обласної державної адміністрації, в зоні діяльності якої Ви мешкаєте, а з питань ввезення в Україну та митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги - до митного органу за місцем Вашого розташування.

Стосовно ввезення на митну територію України спецавтомобілю „Ока”, виділеного інваліду Фондом соціального страхування іноземної держави в якості компенсації за каліцтво, інформуємо про наступне.

Законодавством України не передбачено пільг з оподаткування транспортних засобів, які виділені громадянами України іншими державами в якості компенсації за каліцтва, отримані на виробництві цих держав, і ввозяться (пересилаються) на митну територію України для вільного використання. Тому митне оформлення таких транспортних засобів здійснюється в загальному порядку.

19/01/11 13:47  Неприбыльная орг > maxx_awt    19/01/11 12:31Дерево
Все прочитал, но ответа на свой вопрос не нашел. Поэтому посмею побеспокоить уважаемых метров и спросить.
Ситуация такая. Есть неприбыльная общ.организация с областным статусом. Есть человек в Польше, который хочет подарить (или дешевр продать, смотря что выгоднее) авто. Естественно, что растаможку платить неприбыльная общ.организация не имеет ни возможности ни желания.
Как сделать так, чтоб на автомобиле в Украиае ездить и растаможку не платить?

19/01/11 12:31  maxx_awt > PahAzt    19/01/11 11:56Дерево
Гражданин Чехии на своем авто может заехать до 60 дней, а без авто прибывать без визы до 90 дней. Для нового отсчета этих денй, он может выехать - заехать и отсчет возобновится. Если прибывание предполагается длительное, то возможно иностранцу проще поставить авто на временный учёт до года в ГАИ (можно продливать) и соответственно каждые 80 дней продивать безвизовое пребывание в Украине как иностранца.

Авто которое ввезено на временный ввоз нельзя передавать пользование, распоряжение(в т.ч. доверенность), розукомплектовывать или продавать. Т.е. никакого управления этого авто кроме как в присутствии этого гр-на Чехии в салоне авто.

Таможня никак не отнесется к этому, ей главное что б ту что ввезли через 60 дней вывезли, а он хоть на параходе на гарницу приедет, таможне побоку.

Это ещё большая головная боль. Ибо небходимы большие доказательства принадлежности авто лицу.

19/01/11 11:56  PahAzt > maxx_awt    19/01/11 10:45Дерево
Хорошо, а вот я прочитал что гражданин Чехии может вьехать на своей машине(с Чешской регистрацией) на 3 месяца только, а потом обязательно выезжать, или может поставить ее на учет в Украине и продлить свое прибывание здесь?

Если есть вариант с проделинием прибывагия на територии Украины то я могу езить по доверенности на этом автомобиле?

Как таможня отнесется к тому что данный человек выедет не на этом авто, а на авто с украинской регистрацией и вьедет на другом чешском авто?

И еще один вариант это оформление автомобиля в чехии не на частное лицо а на предприятие измениться ли что-то изходя из этого?

P.s.: очень приятно что на вашем форуме можно найти такой изчерпывающий ответ, так как пытался узнать у знакомых такможенников. И почти никто не смог ответить ничего внятного. Сколько людей, столько и мнений, непойму кто прав.

19/01/11 10:45  maxx_awt > СветаРыкова    18/01/11 15:03Дерево
учитывая непризанность этого гос-ва могут быть проблемы. Я не знаю однозначного ответа, сам пытаюсь выяснить. По закону не можете, особенно по доверености.

18/01/11 15:03  СветаРыкова > maxx_awt    11/01/11 15:25Дерево
Вопрос относительно все тех же злободневных авто на Приднестровских номерах - если я гражданин Украины, но не резидент и состою на постоянном консульском учете в ПМР - могу ли я на Украине ездить с такими номерами и пересекать таможню... Вписана в тех. паспорт - право управления. Есть геню доверенность зарегистрированная в ПМР.

17/01/11 11:43  maxx_awt > vvppq    16/01/11 22:02Дерево
а что тут коментить? Это развод! Там даже в FAQ ошибки касательно законодательства!
Громадяни України, які перебувають на тимчасовому консульському обліку у консульській установі України, у разі відвідання України мають право тимчасово під зобов'язання про зворотнє вивезення ввезти один власний транспортний засіб, який класифікується у товарній позиції 8703 (крім товарної позиції 8703 - 10) згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), та причеп до нього (за умови ввезення разом з транспортним засобом), який класифікується у товарній підпозиції 8716 - 10 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року, без сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів.

17/01/11 11:36  maxx_awt > Ensign    16/01/11 22:50Дерево
Господа, трезвейте, праздники уже прошли. Не трактуйте законы это право самими законами Вам не дано! Или вы на дорогах наблюдаете сотни тысяч авто с иностранными номерами? Учите матчасть!

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України

Транспортні засоби за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, тимчасово ввезені під зобов'язання про зворотне вивезення, не можуть бути розкомплектовані на запасні частини, передані у володіння або користування іншим особам. Такі транспортні засоби можуть бути оформлені для постійного користування після сплати відповідних податків та зборів, передбачених законодавством при ввезенні транспортних засобів для вільного використання.

МКУ

Стаття 326. Конфіскація

Конфіскація як стягнення за порушення митних правил полягає у примусовому вилученні товарів, транспортних засобів, зазначених у пункті 3 статті 322 цього Кодексу, і безоплатній передачі їх у власність держави.

Конфіскація товарів, транспортних засобів, зазначених у пункті 3 статті 322 цього Кодексу, застосовується незалежно від того, чи є ці товари, транспортні засоби власністю особи, яка вчинила правопорушення.

Конфіскація може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, що визначаються цим Кодексом та іншими законами України.

Стаття 322. Види стягнень за порушення митних правил

За порушення митних правил можуть бути накладені такі стягнення:

1) попередження;

2) штраф;

3) конфіскація товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил, товарів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для приховування безпосередніх предметів порушення митних правил від митного контролю, транспортних засобів, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Стаття 377. Вилучення товарів, транспортних засобів і документів

У разі вчинення порушення митних правил особою, яка не має в Україні постійного місця проживання або адреси, допускається вилучення товарів, транспортних засобів у розмірах, необхідних для забезпечення стягнення штрафу або вартості товарів, транспортних засобів, зазначеної у частині третій статті 405 цього Кодексу.

Стаття 405. Виконання постанови суду (судді) про конфіскацію

Постанова суду (судді) про накладення адміністративного стягнення за порушення митних правил у частині конфіскації виконується державним виконавцем у порядку, встановленому законом.

Товари, транспортні засоби, вилучені митним органом, щодо яких винесена постанова суду (судді) про конфіскацію, передаються державному виконавцеві.

У разі коли неможливо конфіскувати товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил, або товари із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для приховування безпосередніх предметів порушення митних правил від митного контролю, транспортні засоби, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України, з осіб, які вчинили порушення митних правил, стягується вартість зазначених товарів, транспортних засобів у порядку, встановленому законодавством України.

Витрати митного органу, пов'язані із зберіганням товарів, транспортних засобів, щодо яких прийнято постанову про конфіскацію, повинні бути відшкодовані особою, яка вчинила порушення митних правил, у порядку, встановленому законом.
Стаття 340. Недекларування товарів, транспортних засобів

Недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, транспортні засоби, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від ста до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію цих товарів, транспортних засобів, а на посадових осіб підприємств - від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію цих товарів, транспортних засобів.

Стаття 348. Порушення зобов'язання про зворотне вивезення чи зворотне ввезення товарів

Невивезення за митний кордон України товарів, які були тимчасово ввезені на митну територію України під зобов'язання про зворотне вивезення, або неввезення на митну територію України товарів, які були тимчасово вивезені за митний кордон України під зобов'язання про зворотне ввезення, у строк, зазначений у зобов'язанні про зворотне вивезення (зворотне ввезення) таких товарів, -

тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію таких товарів.

17/01/11 11:16  maxx_awt > Серге1234    16/01/11 20:28Дерево
вы им управляете до первой остановки ГАИ, дальше идёте пешком и об этом авто рассказываете только в бане за пивом, больше оно вам никак по жизни не попадается, ровно так же как и тому на кого она зарегестрированна.

16/01/11 23:21  den-ko > Ensign    16/01/11 22:50Дерево
И еще одно замечание. Если мне передал гр. Гондураса на авто доверенность выписанную в своей стране, с правом перепродажи и распоряжения, то этот гражданин тоже НИЧЕГО НЕ НАРУШИЛ! По ходу нарушителя вообще нет? Тот кто на ней въехал нарушил, только то, что в течении 60-ти дней не выехал, а оставил авто в Украине. Значит протокол заполнять должны как бы на нарушителя, которого в стране уже нет? А что касается доверенности. Может на одно авто выдаваться несколько доверенностей? Ситуация конечно щепетильная, интересно как на практике все получается?

16/01/11 23:12  den-ko > maxx_awt    16/01/11 14:31Дерево
Кстати согласен с тем, что я как не резидент пересекая границу с 2008-го года еще ни разу не заполнял обязательство о вывозе авто, в течении 60-ти дней. У меня была легкая паника во время непогоды в про2009-10 м году. Когда направления на границу были закрыты. Так вот обратившись в региональную таможню мне сказали, что если не заполнял никакого обязательства то и "кипишовать" не надо. Поэтому для не резидента остается только не нарушить пункт о регистрации по месту жительства в ОВИРе в течении 90 дней. А к этому уже могут "прикопатся" погранцы. Еще одна ситуация с тем когда гр. Украины не является резидентом Украины, то почему не разрешается эксплуатация более 60-ти дней раз в году. Есть такой закон? Или я что-то может пропустил?

16/01/11 23:02  vitaliyz > maxx_awt    16/01/11 14:31Дерево
дякую за відповідь! Виходить, раз на рік можна ввозити авто на 60 днів, а потім у тому самому календарному році ввозити авто по 10 днів скільки завгодно?

16/01/11 22:50  Ensign > maxx_awt    16/01/11 14:27Дерево
да шо вы говорите?
гаишник конфискует авто? у нас конечно все уже "данбас", но не до такой степени
у вас на руках рег. свидетельство и доверенность на ваше имя, заверенная чешским (хоть гондурасским) нотариусом. соотв. вы имеете документы, подтверждающие право управления транспортным средством, согласно ПДД
обратите внимание - в законе №2681 установлен запрет на передачу. и только. а не на управление таким транспортным средством для гражданина Украины.
потому и отвечает тот, кто передал.
и перед гаишником вы чисты, как стеклышко.
да, гаишник может отвезти вас в таможню. и вот в таможне вы говорите все, что сказано ниже. про неизвестного дядю Васю.
а еще лучше - вообще отказываетесь давать какие-либо объяснения, ст. 63 конституции. просто и нагло

что-либо забрать таможенник может только и исключительно по протоколу о нарушении таможенных правил! все остальное - развод лохов.
на вас протокол таможенник не составит - вы не давали никому никаких обязательств, да и границу вообще не пересекали. он может составить протокол на того, кто ввез. но тут проблема - нет его адреса. протокол отправить будет некому. а проверять адрес через Чехию - дело дохлое и долгое.
поэтому и машину таможенник не заберет никак. если вы конечно не будете лохом и не вручите ему ключи.
а составить протокол без адреса - на это они вряд ли пойдут, их же прокуратура шарахнет за такое. как они уведомят правонарушителя? никак.

да, еще одна фишечка... опять же закон 2681. если его читать внимательно, есть дивная фраза "тимчасово ввезені під зобов'язання про зворотне вивезення, не можуть бути розкомплектовані на запасні частини, передані у володіння або користування іншим особам"
так вот - эти обязательства для нерезидентов не оформляются уже года 4. просто запись в электронную базу. в случае чего - знать не знал, ведать не ведал, подпись не ставил, обязательств не давал. аллес.

а насчет "или вы ее растамаживаете" - ну, повеселили ))))) попробуйте ))

16/01/11 22:02  vvppq > Серге1234    16/01/11 20:28Дерево
polauto.org.ua
Прокоментуйте будь-ласка

Страницы: << ... [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... >>    Всего: 176

Реклама

bigmir)net TOP 100