RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практикумы ЛІГА:ЗАКОН – залог вашего профессионального будущего. Найдите свою тему: мы в Facebook и LinkedIn

Ввоз авто в Украину не более чем на 2 месяца - без платежей

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] ... >>    Всего: 68

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

30/08/12 20:50  Stepanow > l-poltava    30/08/12 20:46Дерево
"Без проблем, правда документов целый мешок."
Огласите весь список пожалуйста.
Может я чего не знаю?

30/08/12 20:46  l-poltava > fokin231977    30/08/12 19:48Дерево
Румыния-Украина и Молдавия-Украина. Без проблем, правда документов целый мешок.

30/08/12 20:19  serg.voytenko > fokin231977    30/08/12 19:46Дерево
Проезжают это вы имеете ввиду, пропустили и полетел?
А на каком основании не важно? Так же и через польскую пропускают, правда не всех. Но я как попугай повторюсь. Ни один таможенник сейчас не оформляет легковые автомобили по стамбульской конвенции.

30/08/12 19:48  fokin231977 > l-poltava    30/08/12 10:44Дерево
А Вы какую границу пересекали?

30/08/12 19:46  fokin231977 > fokin231977    29/08/12 23:16Дерево
А ведь прав soboleff, проезжают по стамбулке обычно только через белорусскую и российскую границы, через польскую шансов мало.

30/08/12 17:33  soboleff > serg.voytenko    30/08/12 16:50Дерево
Грош цена тому таможеннику, мимо которого будет проезжать жирный кусок пирога и он не отщипнёт от него ни кусочка. Они реально понимают что люди заезжают по схемам и они при этом ничего не имеют, потому и серчают, а деньги не берут когда мало дают, наверное ваш приятель отстал от прейскуранта.

30/08/12 17:26  soboleff > serg.voytenko    30/08/12 16:50Дерево
Западные границы Украины славятся своим дебилизмом, люди заезжают по конвенции через Белорашу и Россию, проблем нет.

30/08/12 16:50  serg.voytenko > dvddvd    30/08/12 16:10Дерево
Сегодня товарищ заезжал в Ягодине. По стамбульской конвенции, продержали три часа. Говорят - или вы должны быть совладельцем фирмы, мы вас пропустим в режиме транзит, или становитесь на консульский учет и проезжайте на 60 дней. Вручили в зубы отказ, 100 баксов не взяли. Вот и проехал.
Могу дать его телефончик, знатокам если кому интересно. А то я тут как пугало, отбиваю деньги которые уже почти прилипли. :)

30/08/12 16:39  serg.voytenko > dvddvd    30/08/12 16:10Дерево
Можно пробовать, и нужно. Только вот как доказать--використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів)?
За это и загвоздка.

30/08/12 16:10  dvddvd > dvddvd    30/08/12 15:08Дерево
Все таки странно читаю .и исходя из того что написано внизу,ввезти коммерческий транспорт можно . Одним словом все нужно пробовать.

Особливості тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України

Згідно з пунктом 59 частини першої статті 4 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI (далі – Кодекс) транспортні засоби комерційного призначення – будь-яке судно (у тому числі самохідні та несамохідні ліхтери та баржі, а також судна на підводних крилах), судно на повітряній подушці, повітряне судно, автотранспортний засіб (моторні транспортні засоби, причепи, напівпричепи) чи рухомий склад залізниці, що використовуються в міжнародних перевезеннях для платного транспортування осіб або для платного чи безоплатного промислового чи комерційного транспортування товарів разом з їхніми звичайними запасними частинами, приладдям та устаткуванням, а також мастилами та паливом, що містяться в їхніх звичайних баках упродовж їхнього транспортування разом із транспортними засобами комерційного призначення.

Загальні умови тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України визначені главою 18 Кодексу, а саме:

пунктами 1-2 частини шостої статті 104 Кодексу
Для поміщення товарів у митний режим тимчасового ввезення особа, відповідальна за дотримання митного режиму, зокрема, повинна:
1) подати митному органу, що здійснює випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення у режимі тимчасового ввезення, документи на такі товари, транспортні засоби, що підтверджують мету їх тимчасового ввезення;
2) у випадках, передбачених законодавством, надати митному органу зобов’язання про реекспорт товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які тимчасово ввозяться, у строки, встановлені митним органом;

частинами першою-другою статті 105 Кодексу
У митний режим тимчасового ввезення з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами поміщуються виключно товари, транспортні засоби комерційного призначення, зазначені у статті 189 Кодексу та в Додатках В.1-В.9, С, D до Конвенції про тимчасове ввезення /м. Стамбул, 1990 рік/ (далі – Конвенція), на умовах, визначених цими Додатками, а також повітряні судна, які ввозяться на митну територію України українськими авіакомпаніями за договорами оперативного лізингу.
Довідково. Згідно з пунктом 2 статті 2 Конвенції, не впливаючи на положення Додатка E (Додаток щодо товарів, які ввозяться з частковим звільненням від ввізного мита та податків), режим тимчасового ввезення надається з загальним умовним звільненням від ввізного мита та податків і без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру.
Згідно з пунктом „a” статті 5 Додатка C до Конвенції для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, що надаються цим Додатком, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.
При цьому, пунктом „a” статті 7 Додатка C до Конвенції зазначається, що незважаючи на положення статті 5 цього Додатка, транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення.
Відповідно до пункту „b” статті 1 Додатка C до Конвенції „комерційне використання” означає платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів.
Пунктом „f” статті 1 Конвенції термін „особа” означає як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом.

У разі порушення умов митного режиму тимчасового ввезення особа, відповідальна за дотримання режиму, зобов’язана сплатити суму податкового зобов’язання та пеню відповідно до Податкового кодексу України;

частиною другою статті 108 Кодексу
Строк тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення встановлюється митним органом з урахуванням того, що ці транспортні засоби повинні бути реекспортовані відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких вони були ввезені;

пунктом 8 частини третьої статті 110 Кодексу
Гарантія дотримання вимог митного режиму тимчасового ввезення не вимагається, зокрема, щодо транспортних засобів комерційного призначення;

частинами першою, третьою-четвертою статті 112 Кодексу
Митний режим тимчасового ввезення завершується шляхом реекспорту товарів, транспортних засобів комерційного призначення, поміщених у цей митний режим, або шляхом поміщення їх в інший митний режим, що допускається Кодексом, а також у випадках, передбачених частиною третьою цієї статті.
Митний режим тимчасового ввезення припиняється митним органом у разі конфіскації товарів, транспортних засобів комерційного призначення, їх повної втрати внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили за умови підтвердження факту аварії або дії обставин непереборної сили у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів.
У разі припинення митного режиму тимчасового ввезення згідно з частиною третьою цієї статті реекспорт товарів, транспортних засобів комерційного призначення не вимагається, а гарантії, надані відповідно до статті 110 Кодексу, підлягають поверненню (вивільненню).

Ураховуючи викладене, громадянин-резидент України може тимчасово в’їжджати на територію України на транспортному засобі комерційного призначення зі звільненням від оподаткування і без застосування гарантії за умови, що вказаний транспортний засіб знаходиться у власності юридичної особи, яка зареєстрована на території іншої держави, та використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів).
При цьому особа, яка ввозить транспортний засіб комерційного призначення на митну територію України, повинна мати:
документи, що підтверджують факт здійснення цією особою діяльності на користь юридичної особи, яка є власником транспортного засобу;
документи на транспортний засіб, що підтверджують мету його тимчасового ввезення;
належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення транспортного засобу.

Тимчасово ввезений на митну територію України транспортний засіб комерційного використання повинен бути вивезений відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких він був увезений.

30/08/12 15:08  dvddvd > dvddvd    30/08/12 14:49Дерево

30/08/12 15:00  dvddvd > serg.voytenko    30/08/12 14:49Дерево
Да Сергей конечно отпишусь . Это труда не составит

30/08/12 14:49  serg.voytenko > dvddvd    30/08/12 14:45Дерево
Добрый день, я не знаю кто у кого вызвал подозрение, у меня вы никакого.
Буду очень признателен за любую информацию о том как вы будете проезжать.

30/08/12 14:49  dvddvd > sanja3    30/08/12 14:38Дерево
Все зависит от государства , в Литве можете уложится в пределах 5-6 тыс литов 1$= 2.77 lt это если все будите делать сами и не прибегать к помощи посредников.

30/08/12 14:46  Stepanow > sanja3    30/08/12 14:38Дерево
2000 евро, в пакете все включено- (подача документов, нотариальные расходы, получение пакете документов, приглашения на учредителей, помощь в открытии счетов в банке, бронирование гостиницы и бонус, пакет документов на каждый автомобиль по стамбулке.

30/08/12 14:45  dvddvd > serg.voytenko    30/08/12 12:33Дерево
Добрый день Сергей !
Всегда когда человек задает много вопросов ,он вызывает подозрения ))). Лично я планирую ставит авто на баланс фирмы и планирую на нем въехать. О всех событиях сообщу на этом форуме. Будь то успешная будет попытка или нет . Пока сам не попробуешь не убедишься так это или нет .

30/08/12 14:38  sanja3 > Stepanow    30/08/12 02:09Дерево
Stepanow , сколько денег стоит открыть фирму и какие налоги мне нужно будет платить?

30/08/12 13:42  Stepanow > l-poltava    29/08/12 23:19Дерево
Последний ролик в Ровно с литовской машиной - супер. Эндрю рулит.
А можно ссылку на ролик?

30/08/12 12:33  serg.voytenko > dvddvd    30/08/12 12:01Дерево
Через разные конечно. :)
Вы так странно вопрос задаете, складывается впечатление что вас пропустили в Украину именно по стамбульской конвенции.

30/08/12 12:01  dvddvd > serg.voytenko    30/08/12 01:55Дерево
Сергей скажите Вы все время через один и тот же пункт пытались ввезти авто или через различные .Может быть таможня пошла на принцип в Вашем случае .!??

30/08/12 11:51  dvddvd > l-poltava    29/08/12 23:19Дерево
Добрый день! l-poltava отправил Вам письмо на e-mail с ящика gmail.com как будет время посмотрите

30/08/12 11:42  serg.voytenko > Stepanow    30/08/12 02:09Дерево
В этих трех документах нет ничего, что говорит о том, что вы можете заехать в Украину именно по стамбульской конвенции, на легковом автомобиле и использовать авто в личных целях или в коммерческий.

30/08/12 11:31  Dimu4 > l-poltava    30/08/12 10:44Дерево
А можно поподробнее или ссылку где про это почитать?

30/08/12 10:44  l-poltava > Dimu4    30/08/12 10:21Дерево
Зеленая карта

30/08/12 10:21  Dimu4 > l-poltava    29/08/12 23:32Дерево
Вопрос такого плана, вот если я езжу на польском автомобиле, как вы говорите по конвенции. И попадаю в аварию - страховка как я понимаю польская, на территории Украины не действительна? Что в таком случае?

30/08/12 02:09  Stepanow > serg.voytenko    30/08/12 01:55Дерево
Есть три документа которые ставят точки над i
Конвенция о временном ввозе [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]
Технология приграничного контроля [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]
Таможенный кодекс [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]
Все проходит гладко и бывает что погранцы удивляют своими толкованиями этих документов, но это происходит все реже и реже. Если же проблемы настигают Вас уже на территории Украины - то это проверка боем в обычном ГАИшном разводняке. И если Вы с каменным лицом без тени сомнения готовы звонить в посольствои прокуратуру для отстаивания своих прав то сотрудникам придется ретироваться.
Так что спешите, поможем открыть фирму и вы будете счастливым обладателем иномарки с иностранными номерами.

30/08/12 01:55  serg.voytenko > fokin231977    29/08/12 23:30Дерево
Транспорт “використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів)”. Если это грузовик - понятно, даже такси понятно, но какое отношение водитель-резидент за рулем легкового автомобиля бизнес-класса с иностранными номерами имеет к “платной или безоплатной перевозке грузов - непонятно.

29/08/12 23:38  fokin231977 > l-poltava    29/08/12 23:32Дерево
легковой кроссовер КИА СОРЕНТО на литовских номерах. Думаю может груз с собой прихватить какой-нибудь, так для формальности, чтобы было что предъявлять таможенникам.

29/08/12 23:32  l-poltava > fokin231977    29/08/12 23:30Дерево
На каком авто будете ехать?

29/08/12 23:30  fokin231977 > l-poltava    29/08/12 23:15Дерево
Подскажите, когда въезжаешь с грузом в своей машине, показывая комерческое предназначение авто, какие накладные и, вообще, доки должны быть, ведь за границей может и не быть таких документов. И на каком языке они должны быть оформлены?

29/08/12 23:19  l-poltava > fokin231977    29/08/12 23:16Дерево
Последний ролик в Ровно с литовской машиной - супер. Эндрю рулит.

29/08/12 23:18  l-poltava > dvddvd    29/08/12 20:37Дерево
ДК нужен для того, чтобы ГАИ не бояться и правильно себя вести с ними. А Ростислав, к сведению, уже давно в "стамбульской" теме. Вот и молодец.

29/08/12 23:16  fokin231977 > fokin231977    29/08/12 07:15Дерево
вот скайп также одного из руководителей "Дорожного контроля", зовут Андрей Жуковень (andrew_2603). Он плотно занимается доставкой и помощью в доставке автомобилей из Литвы оформленных на фирму в Литве, пока, как я понял проколов у него не было. Машины успешно пересекают границу. Поинтересуйтесь и можете здесь рассказать.

29/08/12 23:15  l-poltava > serg.voytenko    29/08/12 22:10Дерево
Это ж с каких пор со стоп-картой нельзя въехать? Исправляете замечания по докам и проезжаете.

29/08/12 23:14  l-poltava > serg.voytenko    29/08/12 22:55Дерево
Нет, Сергей, Вы не боретесь, а признаете свою некомпетентность. Хороший юрист (да, я себя имею ввиду) подготавливает неопровержимый пакет документов и проезжает по РАБОТАЮЩЕЙ В УКРАИНЕ СТАМБУЛЬСКОЙ КОНВЕНЦИИ. А теперь давайте, гневайтесь, пишите пургу, что я зарабатываю деньги, и т.д. и т.п.
P.S. Я машинами не торгую, ни на кого их не регистрирую. И моя машина уже полгода в Украине на еврономерах.

29/08/12 22:55  serg.voytenko > dvddvd    29/08/12 22:23Дерево
Пока да, я продолжаю бороться, но пока это все мало эффективно.

29/08/12 22:23  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 22:10Дерево
Как я понял Вы уже перепробовали Все . т.е из всего ниже сказанного делаю вывод: вести можно, но все это в конечном итоге может закончится геморроем .
Желающие идти этим путем должны понимать законы в Украине работают выборочно и только на бумаге .

29/08/12 22:10  serg.voytenko > dvddvd    29/08/12 20:37Дерево
Вы и свяжитесь с Ростиславом, зачем он мне? Дорожный контроль чего?
Таможенник вам выдаст карту отказа, пожалуйста, они это и предлагают, но вы тогда не сможете въехать в Украину в режиме транзита. А с этой картой, будете бегать по судам.
МЕХАНИЗМА ПОКА НЕТ!!!

29/08/12 20:37  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 20:00Дерево
Сергей попробуйте связаться с руководителем дорожного контроля Ростиславом я помню он одним из первых занимался вопросом временного ввоза

29/08/12 20:21  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 20:00Дерево
Сергей спасибо за ответ.
Вам я и задал вопрос что бы получить ответ . Вы дали развернутый ответ.Я внимательно прочитал ваш ответ от 29/08/12 19:31 .

Ввести диалог это обмен опытом(Вы привели убедительный пример что это геморройный вариант и как обычно у нас законы не работают)

Вопрос чем мотивировал свой отказ таможенник !? есть ли процедура обжалования действий таможенника . Все было бы просто если бы народу разрешили миновать растаможивание

.Я не рекламирую способ что кто-то возит машины . Я хочу понять реальность механизма ввоза авто принадлежащее юр лицу сопредельного государства .

Спасибо за ваш ответ . Рассчитываю услышать ваши Коментарии и рекомендации в дальнейшем.

29/08/12 20:04  serg.voytenko > dvddvd    29/08/12 19:59Дерево
Вы ищете возможность как ввезти авто без растаможивания? То только торговое представительство или переселение в Украину.

29/08/12 20:00  serg.voytenko > dvddvd    29/08/12 19:31Дерево
С 2010 года, я открыл фирму в Европе и попытался заехать по стамбульской конвенции. На границе, с полным пакетом документов, таможенник отказал оформлять меня как коммерческий автомобиль, и пропустил на 10 дней. Нарушать я не рискнул, выехал. Потом были письма в департамент таможни, и ответы один другого лучше, это были попросту отписки. За то что таможня не отвечает, на поставленный вопрос, я подавал в административный суд Киеве, где постановлением суда, было- что мы снова должны задать вопрос в тот же департамент. :) Потом я брал карнет сипиди, по ней на пропускном пункте ягодын тоже не пустили. В режими транзит пожалуйста. Вот этой возможность пользуются многие, проехав в Украину , после чего катаются типа по стамбульской конвенции, оплачивая время от времени ментам, и имеют проблему при выезде с Украины. Давайте вести диалог более осмысленно. Но как? Если вы не хотите слышать ни меня, ни таможню, а только Людмилу :)
Сегодня Украина не пропускает коммерческие автомобили по стамбульской конвенции. Нужно пытаться найти как это сделать. В следующую свою поездку я готовлю договор с моими партнерами по Украине, где они нам оплатят обучение их дилеров по Украине. Посмотрим как это будет. По телефону мне уже сказали с границы что бы я и не мечтал.

29/08/12 19:59  dvddvd > dvddvd    29/08/12 19:52Дерево
Вот ссылка вопросы- ответы по теме которая будет думаю интересна.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]
каждый читает и сам делает выводы . Насколько это применимо в нашем чудном государстве

29/08/12 19:52  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 17:41Дерево
вот если на своем авто
ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯНАМИ

Тема питання: Тимчасове ввезення транспортних засобів громадянами

Від кого: Дубів Юрій Миронович
Дата/час: 14.08.2012 23:15
Текст питання:

Доброго дня.
Я громадянин України, тимчасово проживаю і працюю в Чеській Республіці тут перебуваю на тимчасовому консульському обліку, маю намір вїхати на власному транспортному засобі який зареєстрований на мене в Чехії на тереторію України. Раніше я вже неодноразово вїжав на тереторію україни,але зараз після прийняття нового митного кодексу на скільки часу можу вїхати на тереторію України 5 чи 10 днів( 60 днів в цьому році я вже використав)вїжати і виїжати буду через автомобільний пропускний пункт Краківець пункт мого призначення Івано- Франківська обл.
Дякую.

Відповідь:

Консультант: Львівська митниця
Дата/час: 29.08.2012 16:13
Текст відповідi:

Згідно положень пункту 3 статті 380 Митного кодексу України (далі – Кодекс) громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення один транспортний засіб особистого користування за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД та причіп до нього за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом) на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами) без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких товарів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання митному органу документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.
Продовження визначеного у цій статті 60-ти денного строку тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування Митним кодексом України не передбачено.

Статтею 380 Кодексу також визначено, що тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.
Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу.
Зазначені строки можуть бути продовжені митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.

Статтею 381 Кодексу визначено, що громадянам дозволяється ввозити транспортні засоби особистого користування з метою транзиту через митну територію України за умови їх письмового декларування в порядку, передбаченому для громадян, та внесення на рахунок митного органу, що здійснив пропуск таких транспортних засобів на митну територію України, грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких транспортних засобів на митну територію України з метою вільного обігу. Зазначені вимоги не поширюються на транспортні засоби, постійно зареєстровані у відповідних реєстраційних органах іноземної держави, що підтверджується відповідним документом.
Строки транзитних перевезень встановлені положеннями статті 95 Кодексу та для автомобільного транспорту становлять 10 діб, а у разі переміщення в зоні діяльності одного митного органу - 5 діб.
У зв’язку з цим, під час переміщення автомобільним транспортом між структурними підрозділами однієї митниці, у тому числі між її митними постами, встановлений строк транзитних перевезень – 5 діб.

29/08/12 19:52  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 17:41Дерево
вот если на своем авто

Тема питання: Тимчасове ввезення транспортних засобів громадянами

Від кого: Дубів Юрій Миронович
Дата/час: 14.08.2012 23:15
Текст питання:

Доброго дня.
Я громадянин України, тимчасово проживаю і працюю в Чеській Республіці тут перебуваю на тимчасовому консульському обліку, маю намір вїхати на власному транспортному засобі який зареєстрований на мене в Чехії на тереторію України. Раніше я вже неодноразово вїжав на тереторію україни,але зараз після прийняття нового митного кодексу на скільки часу можу вїхати на тереторію України 5 чи 10 днів( 60 днів в цьому році я вже використав)вїжати і виїжати буду через автомобільний пропускний пункт Краківець пункт мого призначення Івано- Франківська обл.
Дякую.

Відповідь:

Консультант: Львівська митниця
Дата/час: 29.08.2012 16:13
Текст відповідi:

Згідно положень пункту 3 статті 380 Митного кодексу України (далі – Кодекс) громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення один транспортний засіб особистого користування за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД та причіп до нього за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом) на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами) без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких товарів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання митному органу документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.
Продовження визначеного у цій статті 60-ти денного строку тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування Митним кодексом України не передбачено.

Статтею 380 Кодексу також визначено, що тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.
Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу.
Зазначені строки можуть бути продовжені митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.

Статтею 381 Кодексу визначено, що громадянам дозволяється ввозити транспортні засоби особистого користування з метою транзиту через митну територію України за умови їх письмового декларування в порядку, передбаченому для громадян, та внесення на рахунок митного органу, що здійснив пропуск таких транспортних засобів на митну територію України, грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких транспортних засобів на митну територію України з метою вільного обігу. Зазначені вимоги не поширюються на транспортні засоби, постійно зареєстровані у відповідних реєстраційних органах іноземної держави, що підтверджується відповідним документом.
Строки транзитних перевезень встановлені положеннями статті 95 Кодексу та для автомобільного транспорту становлять 10 діб, а у разі переміщення в зоні діяльності одного митного органу - 5 діб.
У зв’язку з цим, під час переміщення автомобільним транспортом між структурними підрозділами однієї митниці, у тому числі між її митними постами, встановлений строк транзитних перевезень – 5 діб.

29/08/12 19:49  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 17:41Дерево
вот еще

Тема питання: стамбульская конвенция

Від кого: Ефимов Вячеслав Леонидович
Дата/час: 08.08.2012 16:47
Текст питання:

Добрый день.
Прошу ответить:
- правильно ли я понял Ваш ответ, полученный 8.08.12г., что ст.380 Таможенного Кодекса Украины отменяет действия Приложения С Стамбульской Конвенции на территории Украины?

Відповідь:

Консультант: Управління декларування та митних режимів Департаменту організації митного контролю та оформлення
Дата/час: 27.08.2012 16:30
Текст відповідi:

Відповідно до пункту 60 статті 4 Митного кодексу України 13.03.2012 № 4495-VI транспортні засоби особистого користування - це наземні транспортні засоби товарних позицій 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепи до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД, плавучі засоби та повітряні судна, що зареєстровані на території відповідної країни, перебувають у власності або тимчасовому користуванні відповідного громадянина та ввозяться або вивозяться цим громадянином у кількості не більше однієї одиниці на кожну товарну позицію виключно для особистого користування, а не для промислового або комерційного транспортування товарів чи пасажирів за плату або безоплатно.
Питання тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування громадянами врегульовано статтею 380 Митного кодексу України.
Так, відповідно до частини першої статті 380 Митного кодексу України тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Обов'язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.
Згідно з частиною другою транспортні засоби особистого користування, що тимчасово ввозяться на митну територію України громадянами-нерезидентами, не підлягають письмовому декларуванню та звільняються від подання документів, що видаються державними органами, уповноваженими здійснювати види контролю, зазначені у статті 319 цього Кодексу. Пропуск таких транспортних засобів через митний кордон України здійснюється без застосування до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу.
Відповідно статті 2 Додатку С до Конвенції про тимчасове ввезення (м. Стамбул, 1990 року) /Україна приєдналась до Конвенції Законом України від 24.03.2004 № 1661-IV/ правом на тимчасове ввезення з умовним повним звільненням від оподаткування користуються транспортні засоби приватного використання.
Згідно з абзацом третім статті 5 Додатку С до Конвенції про тимчасове ввезення для того, щоб скористатися пільгами, які надаються цим Додатком транспортні засоби приватного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім'я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які постійно проживають на такій території.
Абзацом третім статті 7 Додатку С до Конвенції про тимчасове ввезення визначено, що транспортні засоби приватного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення.
Разом з тим, частиною 4 статті 380 Митного кодексу України визначено, що тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно тими громадянами, які ввезли їх в Україну, для їх особистих потреб, не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності в Україні, бути розкомплектовані, а також відчужені чи передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

29/08/12 19:33  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 17:41Дерево
нашел на сайте таможни вот такой вопрос и ответ таможни
ВВЕЗЕННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯНАМИ ПРИ ПЕРЕСЕЛЕННІ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Тема питання: стамбульская конвенция.закон о временном ввозе авто из-за рубежа

Від кого: Рыбачук Руслан Валентинович
Дата/час: 31.05.2012 23:28
Текст питання:

Я резидент Украины являюсь работником(агентом) а также совладельцем польской фирмы но коммерческую деятельность осуществляю в украине,имею трудовой договор,доверенность,командировочные листы,технический паспорт на авто которое является служебным.Скажите на какой срок я имею право на передвижение по УКРАИНЕ на транспортном средстве зарегистрированном в другом государстве

Відповідь:

Консультант: Департамент організації митного контролю та оформлення
Дата/час: 20.06.2012 15:12
Текст відповідi:

Згідно з пунктом 59 частини першої статті 4 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI (далі – Кодекс) транспортні засоби комерційного призначення – будь-яке судно (у тому числі самохідні та несамохідні ліхтери та баржі, а також судна на підводних крилах), судно на повітряній подушці, повітряне судно, автотранспортний засіб (моторні транспортні засоби, причепи, напівпричепи) чи рухомий склад залізниці, що використовуються в міжнародних перевезеннях для платного транспортування осіб або для платного чи безоплатного промислового чи комерційного транспортування товарів разом з їхніми звичайними запасними частинами, приладдям та устаткуванням, а також мастилами та паливом, що містяться в їхніх звичайних баках упродовж їхнього транспортування разом із транспортними засобами комерційного призначення.

Загальні умови тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України визначені главою 18 Кодексу, а саме:

пунктами 1-2 частини шостої статті 104 Кодексу
Для поміщення товарів у митний режим тимчасового ввезення особа, відповідальна за дотримання митного режиму, зокрема, повинна:
1) подати митному органу, що здійснює випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення у режимі тимчасового ввезення, документи на такі товари, транспортні засоби, що підтверджують мету їх тимчасового ввезення;
2) у випадках, передбачених законодавством, надати митному органу зобов’язання про реекспорт товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які тимчасово ввозяться, у строки, встановлені митним органом;

частинами першою-другою статті 105 Кодексу
У митний режим тимчасового ввезення з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами поміщуються виключно товари, транспортні засоби комерційного призначення, зазначені у статті 189 Кодексу та в Додатках В.1-В.9, С, D до Конвенції про тимчасове ввезення /м. Стамбул, 1990 рік/ (далі – Конвенція), на умовах, визначених цими Додатками, а також повітряні судна, які ввозяться на митну територію України українськими авіакомпаніями за договорами оперативного лізингу.
Довідково. Згідно з пунктом 2 статті 2 Конвенції, не впливаючи на положення Додатка E (Додаток щодо товарів, які ввозяться з частковим звільненням від ввізного мита та податків), режим тимчасового ввезення надається з загальним умовним звільненням від ввізного мита та податків і без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру.
Згідно з пунктом „a” статті 5 Додатка C до Конвенції для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, що надаються цим Додатком, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.
При цьому, пунктом „a” статті 7 Додатка C до Конвенції зазначається, що незважаючи на положення статті 5 цього Додатка, транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення.
Відповідно до пункту „b” статті 1 Додатка C до Конвенції „комерційне використання” означає платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів.
Пунктом „f” статті 1 Конвенції термін „особа” означає як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом.
У разі порушення умов митного режиму тимчасового ввезення особа, відповідальна за дотримання режиму, зобов’язана сплатити суму податкового зобов’язання та пеню відповідно до Податкового кодексу України;

частиною другою статті 108 Кодексу
Строк тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення встановлюється митним органом з урахуванням того, що ці транспортні засоби повинні бути реекспортовані відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких вони були ввезені;

пунктом 8 частини третьої статті 110 Кодексу
Гарантія дотримання вимог митного режиму тимчасового ввезення не вимагається, зокрема, щодо транспортних засобів комерційного призначення;

частинами першою, третьою-четвертою статті 112 Кодексу
Митний режим тимчасового ввезення завершується шляхом реекспорту товарів, транспортних засобів комерційного призначення, поміщених у цей митний режим, або шляхом поміщення їх в інший митний режим, що допускається Кодексом, а також у випадках, передбачених частиною третьою цієї статті.
Митний режим тимчасового ввезення припиняється митним органом у разі конфіскації товарів, транспортних засобів комерційного призначення, їх повної втрати внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили за умови підтвердження факту аварії або дії обставин непереборної сили у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів.
У разі припинення митного режиму тимчасового ввезення згідно з частиною третьою цієї статті реекспорт товарів, транспортних засобів комерційного призначення не вимагається, а гарантії, надані відповідно до статті 110 Кодексу, підлягають поверненню (вивільненню).

Ураховуючи викладене, громадянин-резидент України може тимчасово в’їжджати на територію України на транспортному засобі комерційного призначення зі звільненням від оподаткування і без застосування гарантії за умови, що вказаний транспортний засіб знаходиться у власності юридичної особи, яка зареєстрована на території іншої держави, та використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів).
При цьому особа, яка ввозить транспортний засіб комерційного призначення на митну територію України, повинна мати:
документи, що підтверджують факт здійснення цією особою діяльності на користь юридичної особи, яка є власником транспортного засобу;
документи на транспортний засіб, що підтверджують мету його тимчасового ввезення;
належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення транспортного засобу.

Тимчасово ввезений на митну територію України транспортний засіб комерційного використання повинен бути вивезений відразу ж після закінчення транспортних операцій, для яких він був увезений.

29/08/12 19:31  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 17:41Дерево
По поводу пол Киева , да согласен пол-Киева ездить не может . Но сам видел уже около 25 машин и это совершено разные авто .
Так вы и не ответили на вопрос почему у Вас не получилось ?

29/08/12 19:28  dvddvd > serg.voytenko    29/08/12 17:41Дерево
Сергей Вы как то слишком эмоциональны. Во первых я не вру.Хочу прояснить этот момент . От вас кроме эмоциональных упреков я ничего не еще не услышал . Может быть все таки попробуем более осмысленно вести диалог . ??

29/08/12 17:41  serg.voytenko > dvddvd    29/08/12 16:09Дерево
Я понимаю, что те кто доказывает что стамбульская конвенция работает, делают на этом деньги. Я тоже открываю фирмы, и тоже могу кричать вместо с вами, что работает!!! Но это бред. Работает НО!!! [censored] И не нужно врать людям, что все гладко и пол Киева ездит. Зачем заморачиваться на мне, позвоните, напишите на таможню и вам все ответят.
[censored] Людмила пишет- "На товар какие накладные? Договора на поставку товара с Украинской фирмой есть? Какой товар пытались провезти? Через какой ПП проезжаете?"
[censored] На любой товар должны быть чеки или накладные, купленный для себя или ты его везешь на продажу, или образцы!!!!
А то что бы вместо официальных документов от таможни посмотреть мультики на ютубе,?!?!
"Стамбульская конвенция дает право на ввоз коммерческого транспорта.А то что там придумала украинская сторона это проблемы украинской стороны . Международное право имеет главенствующую силу .Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України."- это тоже бред.
Украина как захочет так и будет, возможно после трех лет судебных разбирательств вы докажете в международном суде что вы правы. А может и нет. Так как коммерческое использование доказать очень сложно. И помните, даже если это коммерческое использование есть, то автомобиль должен быть вывезен сразу по окончанию перевозки грузов! Будете при месяца в багажнике возить груз? :)

Страницы: << ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] ... >>    Всего: 68

Реклама

bigmir)net TOP 100