RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Санітарно-епідеміологічна експертиза обладнання


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/10/06 13:35  ice axe > tatden    10/10/06 17:13Дерево
Доброго дня!
Дякую за небайдужість до цього важливого для мене питання.
Я також думаю, що працівники СЕС обнагліли, бо експертиза коштує чимало.
В підтвердження цього говорить і те, що при перетині митного кордону, штампи ставлять саме працівники СЕС, хоча і мають штампи про те, що ввіз обладнання дозволяється без права реалізації та використання, однак дозволяють нам це використання.
Основним аргументом працівників СЕС є те, що у щорічних висновках в кінці зазначено, що ввезення обладнання у статутний фонд проводиться з подальшим проведенням експертизи. Але ж навіщо тоді цей щорічний висновок?
Цікавить ситуація по Україні: хто проводив а хто уникнув.

10/10/06 17:13  tatdenОтправить письмо > ice axe    10/10/06 16:30Дерево
Лист Держмитслужби від 30.05.2005 р. N 11/5-18/6179-ЕП

"Крім того, підставою для здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску є наявність товару у переліку об'єктів зовнішньоекономічної діяльності за кодами УКТЗЕД, затвердженого висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи, який щорічно готується Департаментом державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України. Перелік товарів на 2005 рік, затверджений висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 27.12.2004 N 05.03.02-03/52400.

За наявності висновку або щорічного висновку митні органи здійснюють попередній документальний контроль без участі представників державної санітарно-епідеміологічної служби."
При ввезені Ваше обладнання підлягало "попередньому" документальному контролю лише з метою його перетину кордону. А от при його використанні на території України - це вже інше, на мою думку. Тому вони й прийшли.

10/10/06 17:01  tatdenОтправить письмо > ice axe    10/10/06 16:30Дерево
Висновок,який Ви наводите, я не знайшла. Але за аналогією щодо попереднього року, висновок діє впродовж року.У Вашому випадку, я так розумію, до кінця 2006 року. Тобто скоріше за все СЕС "обнагліла". Прте я ще подивлюся деякі нпа, якщо щось знайду, дам знати.

10/10/06 16:30  ice axe > tatden    10/10/06 15:46Дерево
Дякую!
Але казус полягає в тому, що при ввезенні даного обладнання в Україну у ВМД проставлено штамп СЕС про те, що ввезення даного обладнання, його використання та реалізація дозволена на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/61000 від 28.12.2005 року.
Однак всерівно нам ставиться вимога про проведення експертизи.

10/10/06 15:46  tatdenОтправить письмо > ice axe    10/10/06 10:50Дерево
ч.8.п.1.ст. 11.ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" 
"діючі об'єкти, у тому числі військового та оборонного призначення".
На мою думку, під даний пункт підводять будь-яке виробництво та ,напевно, устаткування.
Окрім СЕС, до Вас можуть прийти також із екологічної служби для проведення аналогічної (еколог-ї) експертизи.

10/10/06 10:50  ice axe   Дерево
Санітарна служба вимагає провести санітарно-епідеміолологічну експертизу вживаного імпортного обладнання, яке внесено інвестором у статутний фонд підприємства та використовується на підприємстві в Україні.
Прошу допомоги: чи правомірні їх дії і як цього можна уникнути?
Наперед дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100