RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можу я відмовити пожежникам у проведенні планової перевірки, ящо...?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/10/06 07:43  IFC ConsultantОтправить письмо > Sorry    10/10/06 11:01Дерево
Згідно п. 3.3.1 ІНСТРУКЦІЇ з організації роботи органів державного пожежного нагляду:"Держпожнагляд на об’єктах незалежно від форм власності та в населених пунктах здійснюється шляхом проведення перевірок щодо дотримання суб‘єктами господарювання та громадянами встановлених чинним законодавством вимог пожежної безпеки." А відповідно п.3.3.3. "Перевірки проводяться тільки на підставі припису на право перевірки начальника органу держпожнагляду, яке реєструється в спеціальному журналі даного органу. Припис на право перевірки керівника органу держпожнагляду або його копія, завірена печаткою, пред’являється державним інспектором, який здійснює перевірку, керівнику об’єкта або уповноваженій особі, одночасно зі службовими посвідченнями учасників перевірки.
Перевірка може здійснюватися тільки тими державними інспекторами, які вказані в приписі на право перевірки. Термін перевірки визначає керівник органу держпожнагляду, виходячи з характеристики об‘єкта.
Допускається вручення припису на право перевірки орендодавцю об‘єкта незалежно від форм власності для повідомлення орендарів."
Згідно п. 3.3.10. " Перевірки об’єктів проводяться за участю керівників (власників) підприємств, установ, організацій або уповноважених осіб, які повинні бути завчасно повідомлені про дату його проведення." Йдеться не про письмове попередженя, а просто про повідомлення, яке може бути зроблене, наприклад, як телефонограма. Якщо у Вашому випадку не було попередження і припис на право перевірки підписаний особою, що не має повноважень підписувати документи замість начальника органу держпожнагляду, то таким чином є факт порушення вимог вищезазначеної Інструкції і Ви маєте право відмовити у допуску перевіряючого на свій об'єкт до усунення таких порушень.


11/10/06 13:22  tantalОтправить письмо > Sorry    10/10/06 20:05Дерево
Тоді нічого. Головне - встигніть нагадати про п.3.3.3. Інструкції до того, як вони викличуть фіззахист:)

10/10/06 20:05  Sorry > tantal    10/10/06 11:28Дерево
Дякую за відповідь. Що стосується 2 питання, то дайте будь-ласка відповідь з наданих данних (припис на перевірку підписав не начальник, а В.О. Заступника начальника і не було письмового попередження про проведення планової перевірки)...

10/10/06 11:28  tantalОтправить письмо > Sorry    10/10/06 11:01Дерево
звісно. згідно першої згаданої підстави. на друге питання відповідати "взагалі", чи виходячи з наданих даних?

10/10/06 11:24  ign > Sorry    10/10/06 11:01Дерево
Просмотрите материалы вот здесь http://www.liga.net/conf/doc.asp?docid=13

10/10/06 11:01  Sorry   Дерево
Чи можу я відмовити пожежникам у проведенні планової перевірки, ящо припис на перевірку підписав не начальник, а В.О. Заступника начальника і не було письмового попередження про проведення планової перевірки? Які наслідки можуть настати для підприємця у разі недопуску пожежників до перевірки?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100