RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сусід не пускає додому!

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/02/07 14:37  Vinny   Дерево
Шановні юристи! Підкажіть як бути в такій ситуації: в приватизованій комунальній квартирі є два співвласника з визначеними частками. У кожного своя кімната, а коридор, кухня і санвузол спільні. Один з сусідів тимчасово не проживав, а інший за його відсутності поміняв вхідні двері до квартири та перебудував коридор, внаслідок чого площа його кімнати збільшилась, а коридору - зменшилась. Я думаю подавати негаторний позов, однак не знаю що написати в прохальній частині. Сусід відмовляється віддавати ключі від квартири. На мій погляд, нелогічно просити суд зобов'язати порушника віддати ключі від дверей, оскільки це буде проблемно зробити через ДВС. Буду вдячний за допомогу.
P.S. Якими доказами це краще все обгрунтувати?
P.P.S. Якщо у кого-небудь є зразок негаторного позову, буду дуже вдячний, якщо скинете на e-mail!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100