RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Прививки детям - обязательно ли делать?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/03/21 23:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Евгений Осычнюк    29/12/15 12:54Дерево
нарылось случайно ;) пусть лежит тут.
ВС/КЦС: Відмова дитсадка у прийнятті дитини без щеплень є законною (ВС/КЦС у справі № 630/554/19 від 08.02.2021) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/12/15 15:30  Igor lawОтправить письмо > Нюша2015    29/12/15 10:19Дерево

29/12/15 12:54  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Нюша2015    29/12/15 10:19Дерево
Существует - ч.1 ст.19 КУ. У нас нет принудительного прививания.

29/12/15 10:19  Нюша2015Отправить письмо > ОК АКА Олюня    13/10/14 18:18Дерево
Подскажите, пожалуйста, кто силен в области медицины.
Есть ли нововведения относительно обязательных прививок для детей?

Существуют ли нормы закона, согласно которым можно отказаться от вакцинации?

13/10/14 18:18  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Bizz    2/02/12 10:51Дерево
Минздрав и МОН выработали рекомендации для областных администраций и КГГА относительно процедуры зачисления в садики и школы детей, у которых отсутствуют обязательные профилактические прививки. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

письмо МОН и Минздрав 1/9-500/040116/2103 от 29.09.2014
Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/02/12 10:51  BizzОтправить письмо > Viva    2/02/12 08:24Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Практично всі звернення із цього приводу (тільки до нашої правозахисної групи надходять десятки звернень щомісяця) пов'язані з відмовами керівництва дитячих садків і шкіл приймати невакцинованих дітей. Зазвичай, відмову мотивують посиланням на ст. 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", у ч.2 якої зазначено:

"Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його".

Проте, це положення вочевидь суперечить праву на освіту, гарантованому ст. 53 Конституції України. Твердження, яке іноді можна побачити в літературі, нібито ці дві статті співвідносяться як спеціальне і загальне законодавство, цілком неприйнятне. Конституція - це не загальне законодавство, а основний закон, закон прямої дії, який повинен виконуватися беззастережно. Держава гарантує своїм громадянам доступність дошкільної освіти, так само як і інших освітніх рівнів, що підтверджується рішенням Конституційного Суду України від 4 березня 2004 р. за № 5-рп.

Отже, заборона ст. 15 цього закону не може поширюватися на навчальні заклади. На інші дитячі установи (які не мають статусу навчальних і не згадані в Законі України "Про освіту") він поширюється. Оскільки дитячий садок має офіційний статус дошкільного навчального закладу (ДНЗ), відповідно, ст. 15 на нього не поширюється.

Проте на практиці співробітники дитячих поліклінік відмовляються оформляти медичну довідку для дитячого садка, а завідувачі ДНЗ - приймати дітей без допуску керівника поліклініки (запису про те, що "дитина може відвідувати дитячий садок"). При цьому і одні й другі виходять за рамки своїх повноважень і порушують чинне законодавство.

Прийом дитини до ДНЗ здійснюється на підставі п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад (затвердженого Постановою Кабінету Міністрів № 305 від 12 березня 2003 р.). Цим пунктом передбачено, що персональна відповідальність за прийом дитини до ДДЗ покладається на його керівника. Також у положенні наведено перелік необхідних документів - це заява батьків або осіб, які їх замінюють, медична довідка про стан здоров'я дитини, довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтво про народження дитини. Жодних інших документів, довідок і умов, зокрема й щодо щеплень, законодавство не вимагає. Медична довідка про стан здоров'я - це довідка про те, чи хвора дитина на даний момент чи здорова. Цілком очевидно, що відсутність щеплень само по собі не означає хвороби дитини.

Питання про те, чи існує на сьогодні встановлений зразок медичної довідки для прийняття дитини до дитячого садка, є спірним. З одного боку, наказ МОЗ № 302 від 27 грудня 1999 р. "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)", яким була затверджена відповідна форма 026/о, залишається чинним. З іншого боку, наказ МОЗ № 258 від 3 липня 2001 р. "Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинної медичної документації лікувально-профілактичних закладів", у якому описується порядок заповнення цієї форми, було скасовано у вересні 2009 р. Тому на практиці можна зустріти, як заповнення у поліклініці бланку 026/о, так і оформлення довідки довільного зразка (часто - записи фахівців у шкільному зошиті). Бланк форми 026/о має важливу особливість: у ньому не передбачено місце для підсумкового висновку і для візи про те, що дитина може відвідувати дитячий садок. Ні підпис завідувача поліклініки, ні така віза законодавчо не передбачені. Більше того, запис у медичній довідці про те, що дитина може або не може відвідувати дитячий садок, є перевищенням повноважень. У такому випадку завідувач поліклініки виходить за рамки своєї компетенції оскільки йому не надано право дозволяти чи забороняти відвідування ДНЗ.

Медична довідка повинна містити лише констатуючі записи лікарів-фахівців про те, здорова дитина чи хвора. Запис про щеплення має зафіксувати наявність або відсутність кожного з них Поліклініка зобов'язана видати таку довідку (без підпису й візи) на підставі хоч би й Закону України "Про інформацію". Будь-які спроби відправити дитину на медичну комісію (створену для визначення рівня захворювання, тому абсурдно направляти на неї здорову дитини), а її батьків у СЕС не є законними і повинні ігноруватися.

Отримавши необхідну довідку, батьки можуть вимагати від завідувача дитячого садка прийняти дитину, оскільки всі необхідні документи надано. До документів корисно долучити роздруківки листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 25 травня 2011 р. № 1/9-389 "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу" та повідомлення прес-служби МОЗ від 1 вересня 2011 р. "Відсутність щеплень у дітей віком до 3 років - не привід до їх незарахування у дошкільні навчальні заклади". Обидва листи роз'яснюють обов'язок керівників дитячих садків приймати невакцинованих дітей при наявності необхідних документів.

Керівник дитячого садка не має жодних підстав посилатися на вищі вказівки та інші незалежні від нього обставини: іще раз нагадуємо, що ст. 6 Положення про ДНЗ покладає на нього відповідальність перед законом як за прийняття рішення про прийом або неприйом дитини, так і за допущені порушення. Він також не може переадресовувати батьків до когось іншого: до медсестри дитячого садка, до відділу освіти і т. ін. Батьки повинні розмовляти тільки із завідувачем дитячого садка і більше ні з ким.

У разі, якщо керівник усе ж таки відмовляє батькам у їх законному праві, слід вимагати письмової відповіді на подану заяву про прийом дитини. Наявність письмової відмови буде підставою для подання скарг в управління освіти, прокуратуру, місцеву державну адміністрацію, а також для захисту конституційного права своєї дитини в суді.


Хоча суди іншої думки [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Судом встановлено, що у наданих відповідачами письмових відповідях на звернення позивача було розглянуто всі питання, що порушувалися у зверненнях.

Відносно посилань позивача на наявність законодавчої колізії між нормами ст. 53 Конституції України та ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» суд зазначає наступне.

Задекларовані ст. 53 Конституції України доступність і безоплатність дошкільної освіти, що забезпечується державою, не означає, що реалізація права особи на отримання такої освіти не передбачатиме вчинення нею певних дій.

Наприклад, такими діями відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад є подання батьками дитини або особами, що їх замінюють заяви для прийняття дитини до дошкільного навчального закладу, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Суд дотримується тієї думки, що передбачена ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» наявність профілактичних щеплень як обов’язкова умова допуску дитини до відвідування дитячих закладів не суперечить нормам ст. 53 Конституції України.


[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Статтями 12, 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” встановлено, що профілактичні щеплення проти, зокрема, дифтерії та правця є обов'язковими та включаються до календаря щеплень. Дітям, які не отримали профілактичних щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

З огляду на наведені правові норми та встановлені судами обставини справи, висновок судів про обґрунтованість наказів директора Берестівської загальноосвітньої школи Дубровицького району Рівненської області є правильним, оскільки зазначені накази прийняті на виконання відповідних подань Дубровицької районної СЕС про відсторонення від навчання дітей заявника, яким не проведено профілактичних щеплень. Заявник же, як вбачається з матеріалів справи, подання Дубровицької районної СЕС не оскаржує.

2/02/12 08:24  Viva > Bizz    1/02/12 18:11Дерево
Спасибо!
Что и требовалось доказать.

1/02/12 18:11  BizzОтправить письмо > Viva    18/01/12 07:52Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

6.2.2 Responsibility to undergo preventive medical
screenings and vaccinations
а) In cases established by the law patients are obliged
to undergo preventive medical screenings and vaccinations.
b) Responsibility as stated in Country Constitution/Legislation
ff Civil Code of Ukraine of January 16, 2003 [Article 286 (part 4)].
“An individual may be required to undergo a medical examination in cases
established by law”.
ff Administrative Code of Ukraine of December 7, 1984 [Articles
44-1, 45].
“Evasion of medical screenings or medical examinations:
Evasion by an individual who suffers from drug addiction of medical examinations
to establish the presence of drugs in the body will result in a
fine ranging from five to eighteen untaxed minimum wages. Evasion by
an individual who abuses drugs or psychotropic substances of medical
examinations will result in a fine ranging from eighteen to forty-three times
the untaxed minimum wages” (Art. 44-1).
“Evasion of screenings and preventive treatment by individuals suffering
from venereal diseases: evasion of a screening by an individual for whom there is sufficient data that he/she suffers from a venereal disease or of treatment by an individual
who has been in contact with a patient who suffers from a venereal disease
and requires prophylactic treatment, which persists even after a warning
has been issued to them by public health authorities, shall result in a fine
of three to five times the untaxed minimum wages” (Art. 45).
ff Labor Code of Ukraine of December 10, 1971 [Articles 46, 169, 191].
Art. 46 of the Code establishes the grounds for suspension of employees
from work; in particular, a refusal or an evasion of compulsory medical
examinations.
ff On Labour safety: Law of Ukraine of October 10, 1992 [Article 17].
ff Principles of Ukrainian Health Care Legislation: Law of Ukraine of
November 19, 1992 [Articles 10 (paragraph “b”), 30, 31].
“Citizens of Ukraine in cases stipulated by law must undergo preventive
medical screenings and vaccinations” (paragraph “b” Art. 10).
“Mandatory medical examinations:
For the protection of public health, preventive medical examinations of minors,
pregnant women, employees of enterprises, institutions and organizations
with harmful and dangerous working conditions, military personnel
and individuals whose professional and other activities involves servicing
the population or increased danger to others are organized” (Art. 31).
ff On Protection of the Population from Infectious Diseases: Law of
Ukraine of April 6, 2000 [Article 12].
“Employees of certain professions, enterprises and organizations whose
activities may lead to infection of these employees and (or) spread of
infectious diseases by them are subject to mandatory preventive vaccinations...
Competent adult citizens undergo preventive vaccinations with their
consent after being provided with objective information about the vaccine,
the consequences of refusing to undergo the vaccination and possible
complications after the vaccination ...”.
ff On Ensuring Sanitary and Epidemiological Welfare of the Population:
Law of Ukraine of February 24, 1994 [Articles 5 (part 3), 7
(paragraph 5 part 1)].
“Citizens must undergo mandatory medical examinations and vaccinations
in cases established by law” (part 3 Art. 5).
c) Supporting Regulations/ Bylaws/ Orders
ff On Approval of the Procedure for Mandatory Preliminary and Periodic
Psychiatric Examinations and a List of Medical Psychiatric
Counterindications for Carrying out Certain Types of Activities:
Resolution of the Cabinet of Ministers of Ukraine of September
27, 2000 No. 1465.
ff On Approval of the Procedure for Conducting Obligatory Preliminary
and Periodical Psychiatric Examinations: Order of Ministry
of Heath of Ukraine of January 17, 2002, No. 12.
ff On Approval of the Procedure for Conducting Medical Examinations
of Employees of Certain Categories: Order of the Ministry
of Health of Ukraine of May 21, 2007 No. 246.
ff On Approval of the Procedure for Conducting Medical Examinations
and Screenings of Individuals who Abuse Drugs or Other
Psychotropic Substances: Order of the Ministry of Health of
Ukraine of June 16, 1998 No. 158/417.
ff On Procedure for Conducting Preventive Vaccinations in Ukraine,
Quality Control and Use of Immunological Drugs: Order of the
Ministry of Health of Ukraine of February 3, 2006 No. 48.
ff Provision on Medical Offices at Pre-schools: Order of the Ministry
of Health of Ukraine and Ministry of Education and Science of
Ukraine of August 30, 2005 No. 432/496.
ff On Improving Outpatient Care of Children in Ukraine: Order of
the Ministry of Health of Ukraine of November 29, 2002 No. 434.
ff On Approval of the Provision on Medical Examination of Driver’s
License Applicants and Drivers of Vehicles: Order of the Ministry
of Health of Ukraine of June 5, 2000 No. 124/345.
ff On Clinical Examination of the Population: Order of the Ministry
of Health of Ukraine of August 27, 2010 No. 728.
d) Provider Code(s) of Ethics
There are no provisions in existing codes of ethics on this matter.

18/01/12 07:52  Viva > Viva    18/01/12 07:52Дерево
Совецком = Советском

18/01/12 07:52  Viva > Язва    14/01/12 16:37Дерево
Я тоже считаю, что сегодня делать прививки нецелесообразно и даже опасно. В Совецком Союзе (как бы его не хаяли все и я в том числе) был хотя бы какой-то контроль, кроме того не так велика была международная фармацевтическая кооперация. Сегодня на нас, а хуже всего, на наших детях зарабатывают монстры фармацефтики и им совершенно все равно к каким последствиям приводит вакцинация (посмотрите только на детские поликлиники, специальные мед. учреждения - везде 80% детей это дети, которые получили заболевания после прививок - от потери зрения до аутизма).
Я своего не прививаю и никому не советую. Если захотеть - можно разобраться в теме. А так, из первого попавшегося - почитайте хотя бы вот это:
"Основой вакцин являются убитые или ослабленные микробы и вирусы, либо продукты их жизнедеятельности, против которых наш организм должен выработать антитела. Помимо этого для консервации в состав прививки входят высокотоксичные вещества в виде солей алюминия и ртути. Они являются нейротоксичными, то есть оказывают губительное влияние на человеческий мозг. Ртуть является одним из самым токсичным веществ, так как после попадания её в кровь, организм человека не успевает выработать противодействие. Более того токсический эффект может быть скрытым, то есть его последствия проявятся через несколько лет.

В учебных заведениях, будущим Врачам преподаватели объясняют, что содержание токсичных веществ в вакцинах ничтожно. Но надо учитывать то, что у детей чувствительность к вредным веществам в 100 раз выше, чем у взрослых, а также то, что ртуть и алюминий вместе оказывают более пагубное воздействие.

Если обратиться к календарю вакцинации детей, то мы увидим, что суммарное количество токсических веществ, попадающих в детский организм, очень велико, при этом надо учитывать, что ртуть проникает в липиды мозга и накапливается там, в результате чего период выведения ртути из мозга в два раза длиннее, чем из крови.

В отечественной медицине в качестве консерванта используется мертиолят (ртутьорганический пестицид), поступающий к нам из-за границы и являющийся техническим (не рекомендуется для применения в медицине)."
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

А если ближе к сабжу - то, исходя их норм законодательства, прививки делать необязательно и никто Вас не заставит, но система хорошо потреплет Вам нервы.

17/01/12 16:39  Добрый газовик > ОК АКА Олюня    17/01/12 01:07Дерево
>>> на юрфоруме не надо вирусы обзывать бактериями и наоборот

Правильно. Не по закону это!

17/01/12 01:07  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > klod    16/01/12 21:09Дерево
Вы уверены, что в тот адрес пишете? мне по фик, кто и что будет лепить в поликлинике, на юрфоруме не надо вирусы обзывать бактериями и наоборот

16/01/12 21:09  klodОтправить письмо > ОК АКА Олюня    16/01/12 10:34Дерево
Чтото сложно разобратся в последних десяти постах ощущение что Вы напрочь отрезаны от других информвционных сайтов. Не посвященый в медицину человек как начитается так и будет потом в поликлинике сыпать перлы нащет вирусов, бактерий, и даже вирионов вспомнили так врачи и расмиються потомучто толком обяснить чего хочет не сможет. Тем хто хочет поучаствовать в медицинской палемике этого больше правового вопроса лутче идти на мед формы или как правильно написано в одном из постов почетать википедию начав с разницы между вакциной, сыроваткой, бактериями, бактериофагами .... И в конце этой цыпочки прионами. А делать или нет вакцинацию вакцинами происхождение которых даже МОЗ подтвердить не может и закупленых у третих посредников, может даже зделаных у нас вывезеных ( типа) а потом завезенных как зарубежные это вопрос хотябы прав потребителя.

16/01/12 16:10  i-h lawyer > ОК АКА Олюня    16/01/12 10:34Дерево
да, Олюня, Вы, как всегда, правы

16/01/12 10:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > i-h lawyer    16/01/12 08:49Дерево
не существует бактерий вируса, потому и ввести их невозможно

16/01/12 08:49  i-h lawyer > Язва    14/01/12 16:46Дерево
"вакциною вводилася невелика кількість бактерій вірусу"
Это проба Манту. А прививки имеют другую специфику, никакие бактерии вируса не вводятся.

15/01/12 15:55  Добрый газовик > Язва    14/01/12 16:46Дерево
В рамочку:

**********************************************************
* Грип це вірус. *
* в основі любого вірусу - його бактерії. *
* суть щеплення була КОЛИСЬ така: *
* вакциною вводилася невелика кількість бактерій вірусу. *
**********************************************************

14/01/12 16:46  Язва > Dr2    14/01/12 14:19Дерево
я Вам все у приваті написала, інше - читайте у звітах компаній по виготовленню вакцин: з чого і для чого їх виготовляють.
єдине, що не правильно у термінології: назвала бактерії, а то віріон правильно.
але суть та: вірус змінює структуру ДНК, формує імунітет на вірус. але який імунітет може сформувати хім. сполука.
вірусологія розвивається, але це не значить, що за нас турбуються і виготовляють вакцини із частинкою вірусу.
дорожче зберігати і вирощувати віруси, ніж зберігати хім. сполуки.

14/01/12 16:37  Язва > ОК АКА Олюня    14/01/12 15:07Дерево
супер, то почитайте звіти про склад і дії теперішніх вакцин.

14/01/12 16:19  Язва > Писаренко    5/04/07 13:13Дерево

14/01/12 15:07  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Язва    14/01/12 12:38Дерево
лучше говорить то, что знаете наверняка. тогда есть шанс сойти как минимум за начитанного, как максимум за умного;)

14/01/12 14:19  Dr2 > Язва    14/01/12 12:38Дерево
Это кто такое рассказал?
А Вы биологию в школе изучали? Там вот где живое, неживое и чуть дальше?
В основе вируса- РНК или ДНК, а отличие вирусов от бактерий посмотрите хоть в википедии, что ли. После этого употреблять слова типа «антиген» и че то разъяснять смысла не имеет. Насчет формирования состояния подобного это к последователям Ганемана, но это другая тема.


14/01/12 14:19  Dr2 > Язва    13/01/12 23:16Дерево
А Николай Янович их еще буквально осенью добывал. Вот беда то.


14/01/12 12:38  Язва > ОК АКА Олюня    14/01/12 06:10Дерево
вибачте, дане повідомлення взагалі не зрозуміла.
Грип це вірус. в основі любого вірусу - його бактерії.
суть щеплення була КОЛИСЬ така: вакциною вводилася невелика кількість бактерій вірусу. Достатня, щоб здоровий організм переборов їх і виробив імунітет на даний вірус. а сучасні вакцини не містять бактерій вірусу. Їх виготовляють на основі хімічних сполук, які не виробляють імунітет, впринципі навіть не можуть, а "ФОРМУЮТЬ СТАН ПОДІБНИЙ ДО ТОГО, ЯКИЙ БУВ БИ ВИКЛИКАНИЙ У ЛЮДИНИ ВІД ЗАРАЖЕННЯ ВІДПОВІДНИМ ВІРУСОМ".
А ці хім. сполуки майже не виходять з організму.
Якби вакцини містили бактерії вірусу, я би не була проти них, бо тоді у людини (дитини) формувався би імунітет на вірус.
Ваше право консервувати свою дитину хімією.

14/01/12 06:10  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Язва    13/01/12 23:16Дерево
Сорри, есть связь - дисбактериоз;) а Ваше мнение, связь есть ?

14/01/12 06:09  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Язва    13/01/12 23:16Дерево
Какая связь между БАКТЕРИЯМИ и ГРИППОМ?

13/01/12 23:16  Язва > Dr2    13/01/12 21:43Дерево
я ж написала, з бактерій вакцини вже не роблять! я не написала, що і не виробляли.
бактерії потребують спеціальних умов зберігання!
А щодо осідають, хіба всі ліки діють однаково і на один симптом?

13/01/12 21:43  Dr2 > Язва    13/01/12 20:26Дерево
Набор фантастической чуши, свидетельствующий о полном отсутствии понимания предмета. Вирус это не бактерия и наоборот. Вирусы на эмбрионах растят.
Ни одной бактериальной вакцины?!!! Это вы Николаю Яновичу скажите, а то он добывал, понимаешь, эту бациллу Кальметта-Герена, а не знал шо ее нету, а знал бы- не мучился так. Оседание – я рыдаю. Хромосомы это что-то одно, гормоны- несколько другое…Как оно оседает в гормонах и что потом бывает?! Ужосс просто.
Да. На всякий случай сразу сообщу- Коток у меня вон на полке стоит, читывал-с.

13/01/12 20:48  Язва > iva153    13/01/12 20:34Дерево
нема зафіксованого випадку, що через відмову батьків від щеплення дітей, через те, що діти не мали отримали вакцину сталося щось, що мало суспільно небезпечні наслідки.
якщо Ви за вакцини, то поясніть будь ласка, як хім. сполука, що містить і тяжкі метали, все що хочеш, крім бактерії може викликати процес вироблення імунітету на вірус?
я написа перед тим велике повідомлення у якому розписала більше, що це за вакцини і із чого робляться, але його не пропустив модератор, не розумію чому?

13/01/12 20:34  iva153Отправить письмо > Язва    13/01/12 20:26Дерево
"Ви можете відмовитися на основі ст. Конституції про релігійні і інші переконання. Не прийняти Вашу дитину у дит. садок або школу - порушення Ваших Конституційних прав!!!" (с)

Подумайте про те, що є інші діти, які також мають конституційні права, як і їх батьки ...

13/01/12 20:26  Язва > Финансист    17/11/10 10:37Дерево
вакцини роблять на основі хім. сполук або клітинах абортованих ембріонів (нові технології. ці клітини заквашують), але не на бактеріальній основі. Якщо у вакцині нема вірусу, то ікий імунітет і на що виробиться?
хім. сполука осяде і все. це отруєння організму. Любимі місця осідання - хромосоми, гормони, статеві органи і мозок.
Бактеріальні вакцини за кордоном перестали виробляти іще у 60-х роках. у радянському союзі деякі у 80-х, а після розпаду СРСР - нема ніде, жодної вакцини на основі бактерій!!!
якщо дитина, людина алергетик - лікарі зобов'язані написати заборону на вакцинацію, а якщо іще є факт поганого перенесення - вони ніяк не мають права мотивувати відмову. Терміну давності нема.
Православний батьківський комітет у Дніпропетровську найбільшактивно займається цим питанням.
Ви можете відмовитися на основі ст. Конституції про релігійні і інші переконання. Не прийняти Вашу дитину у дит. садок або школу - порушення Ваших Конституційних прав!!!

13/01/12 19:47  Язва > Писаренко    4/04/07 10:02Дерево
я особисто не "щеплена" на багато щеплень. в т.ч. і обов'язкових і маю подруг і знаю молодших дівчат, які тепер студентки, але іще у школі батьки відмовилися від щеплення.
1. всі проби для щеплення робляться на основі хімічних сполук, а не на основі бактерій вірусу, тому, по-перше, реальної реакції на вірус не показують і все інше брехня. По-друге, хім. сполука, якщо Ви не знаєте яка вона і як її вивести з організму десь собі гарно "присяде" і не утворює ніякого імунітету проти вірусу. Доречі, любимі місця, щоб "присісти" - хромосоми ДНК (хім. сполука може їх змінювати), гормони, статеві органи і мозок.
2. на даний момент іще почали робити вакцини на основі клітин ембріонів. Це жах іще гірший, він закінчується бездітністю!!! набір чужих хромосом ставлять на закваску, а потім ото виквашене, вводять у організм дитини. Врахуйте, що абортовані клітини - це мертві!!!
я вже вчилася в школі, коли почала відмовлятися від щеплення. В універ. поступила нормально. Документи подала у декілька ВУЗів - і все ок. А на роботах: не офіційних - всім всерівно, офіц. - залежить від того, що за кадровичка. На одну попала, яка з істерією підняла всіх і вся на ноги. Але у мене де сядеш - там злізеш. Страховку від страхової можна отримати.
3. у подруги була алергія - приступ стався після щеплення, лікарі написали, що на основі алергії забороняється введення вакцин. Школу закінчила, в унів. поступила.
4. Є запис, що у один рік від щеплення стався приступ, погано переніс, також є запис у мед. карточці, що має алергію - термін давності не грає ролі, мають написати, що йому протипоказано щеплення. Якби не було алергії, якби не визнавався алергетиком, тоді тяжче.
Але врахуйте, алергетикам страховки можуть бути дорожчі.
5. Православний батьківський комітет у Дніпропетровську найбільш активно займається цим питанням.
Також шукайте у соц. мережах організації.

13/01/12 14:42  i-h lawyer > OL_NAT    13/01/12 11:38Дерево
киев
Институт фтизиатрии
ул. Амосова, 10
тел. (044) 275-42-44

13/01/12 11:38  OL_NAT > i-h lawyer    12/01/12 16:50Дерево
Спасибо за ссылку. А где можно делать эти пробы? Понятие "дороже" очень относительно. Что может быть дороже здоровья ребенка?

12/01/12 16:50  i-h lawyer > OL_NAT    12/01/12 15:20Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
проба Суслова. кстати во многих странах, уже полностью перешли на єту диагностику - но она дороже

12/01/12 15:20  OL_NAT > i-h lawyer    12/01/12 14:34Дерево
"более прогрессивные методы" - это Вы о чем?

12/01/12 14:34  i-h lawyer > ОК АКА Олюня    12/01/12 14:13Дерево
исходя из личных убеждений и опыта( 2 детей)- прививки делать нужно, я только против Манту- есть более прогрессивные методы.

12/01/12 14:13  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Финансист    17/11/10 10:37Дерево
Депутаты хотят разрешить ходить в детсады детям, которым не сделали обязательные прививки. На днях Верховная Рада приняла в первом чтении законопроект, отменяющий запрет на посещение детских учреждений малышами, которые своевременно не получили профилактические прививки (хотя они остаются обязательными). Вместо запрета автор законопроекта председатель Комитета ВР по вопросам здравоохранения Татьяна Бахтеева предлагает ввести норму, которая позволит временно ограничить посещение непривитыми детьми садиков в период неблагополучной эпидемической ситуации (например, если в каком-либо городе участились случаи кори, то непривитым от этого вируса детям на время запретят ходить в садик). Напомним, что обязательными являются прививки от туберкулеза, полиомиелита, кори, краснухи, дифтерии, коклюша и т.д. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

17/11/10 10:37  ФинансистОтправить письмо > deneko    12/11/10 16:27Дерево
треба йти таким шляхом, щоб не страждала дитина.

12/11/10 16:27  deneko > Финансист    11/11/10 10:41Дерево
а Ви робили спроси без щеплень влаштувати в садок/школу? чи простіше пійти шляхом найменшого супротиву?

11/11/10 18:01  КИКА > Финансист    11/11/10 17:46Дерево
В Эфиопских школах начали массовую вакцинацию от свиного гриппа. Видимо, вакцина только дошла. И не важно, что эпидемии уже давно как нет.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/11/10 17:46  ФинансистОтправить письмо > Финансист    11/11/10 17:31Дерево

11/11/10 17:31  ФинансистОтправить письмо > КИКА    11/11/10 17:23Дерево
Хай роблять школи для нещеплених, але ж скажуть грошй нема. Порушувати Конституцію гроші є, а виконувати - нема. Така от держава :о)))

11/11/10 17:23  КИКА > minilawyer    11/11/10 16:58Дерево
(просто в тему. без привязки к адресату. комментарии там тоже очень интересные)
"""Риск умереть от прививки 1 на 1 000 000.
Риск умереть от кори 1 на 1000. Правда, есть еще риск корью заразиться, но он не очень высок, ...
И что особо интересно: если 95% якобы дураков выберут прививку, то 5% «очень умных» могут не прививаться, поскольку если 95% привиты, так вирус кори не сможет циркулировать в принципе."""
Комаровский Е.О.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/11/10 16:58  minilawyerОтправить письмо > Финансист    11/11/10 16:55Дерево
м-дааа)))) спасибо, буду знать ;)

11/11/10 16:55  ФинансистОтправить письмо > minilawyer    11/11/10 16:51Дерево
Мої 3-є також без щеплень, але он в Запоріжжі форумчанина за мати пов"язали :о)))

11/11/10 16:52  minilawyerОтправить письмо > AM    11/11/10 16:42Дерево
Я вам так отвечу, каждое учебное заведение вам откажет.
Потому что у них будет аргумент, что в случаи эпидемии ваш ребенок заболеет первый, или еще лучше скажут, что это вы принесли эту заразу, так как у вас не было прививки.

11/11/10 16:51  minilawyerОтправить письмо > Финансист    11/11/10 16:39Дерево
Да, я понимаю. Просто когда к нам в Украину завозят индийскую вакцину колют наших детей ею. Мне обидно. И я своему не делала, зная о последствиях, и хочется уберечь других. Хотя каждый решает сам)))))

11/11/10 16:42  AMОтправить письмо > minilawyer    11/11/10 16:31Дерево
Здравствуйте, в общем прививке обязательны, потому как в дет. Сад и школу не хотят брать.

Логика спорная. С таким же успехом можно обосновать обязательность взяток - потому что не хотят делать без взяток. Обратим внимание на вывод - прививки обязательны!

Но по закону они не имеют право не взять в школу, так как у нас каждый имеет право на образование.

Выясняется, что требование обязательности прививок при приеме в школу таки не обязательное. Чем выбивается основание из-под предыдущего утверждения. Попутно ставится вопрос о силе обычая и закона.

Я не делала не одной прививки своему ребенку. Честно скажу все прививки, я покупала у старшей медсестры нашей поликлиники. Что бы не было этой волокиты в дальнейшем.

Все-таки закон сильнее, но и обычаи надо уважать :)

11/11/10 16:39  ФинансистОтправить письмо > minilawyer    11/11/10 16:31Дерево
Ви так публічно обережніше. Ст. 369 ККУ. Навіть під маскою дописувача форумів небезпечно.

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Реклама

bigmir)net TOP 100