RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розділ ІІІ. Податок на прибуток підприємств


Ознайомитися з -Розділ ІІІ. Податок на прибуток підприємств
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/07 15:26  МарияВОтправить письмо > MinFin    17/04/07 14:24Дерево
А как будут учитываться например затраты на электроэнергию, который фактически были понесены в отчетном периоде, аошли в себестоимость также в отчетном периоде, однако вся продукция не продана и есть остатки?

И 92,93,94 сч в бухгалтерском учете? закрываются по бухгалтерии ежемесячно, несмотря на остатки готовой продукции на складе. ОНИ в ВР тоже пойдут в полном объеме за месяц?

17/04/07 15:46  SOV > MinFin    17/04/07 14:24Дерево
Доброго дня.

Відразу скажу, що продивилася тільки розділ про оподаткування неприбуткових організацій - кому цікаво, приєднуйтесь, будь ласка.

Перше враження - переписаний Закон № 334, майже нічого не змінилося, АЛЕ дещо знайшла, і мені це не сподобалось. Отже пропоную до обговорення деякі проблемні питання, викладені у проекті.

По-перше, хочу спитати про "долю" кредитних спілок з підпункту 11.10 (про них забули чи навмисно не вказали, якщо так, то з якої причини)?

По-друге: цікаво звучить п.11.10.10 - "Право неприбуткової організації на користування пільгами в оподаткуванні податком на прибуток виникає після внесення такої організації до Реєстру неприбуткових організацій та установ, органами державної податкової служби у порядку встановленому законодавством."
Питання: А що були прецеденти? З мого досвіду ще ніхто ніколи не зміг скористатися пільгами не маючи на це відповідного статусу.

По-третє: дуже стурбував викладений п. 11.10.13. а саме в оцій частині, де "До порушень також відноситься використання звільнених від оподаткування коштів на цілі, не передбачені статутом, зокрема, для здійснення господарської діяльності. Кошти та майно, використані не за цільовим призначенням вважаються доходом і підлягають оподаткуванню за ставкою, встановленою пунктом 4.1 статті 4 цього розділу."
Цікаво! І що, саме податкова буде перевіряти а чи використовуєте Ви такі кошти на діяльність, передбачену статутом?
Як на мене, це є прямим порушенням прав неприбуткових організацій. Тим паче, щодо цільового фінансуваня, тут у НПО і так хватає звітності перед "донором-благодійником".
А от і фраза "зокрема, для здійснення господарської діяльності". Як Вам подобається? А що, діючим на сьогодні законодавством заборонено, наприклад, громадським організаціям вести гоподарську діяльність, передбачену її статутом. А от і ні, зверніть увагу на статтю 24 Закону "Про об"єднання громадян", якщо це Вас не влаштовує, то додатково на частину третю статті 8 вказаного Закону, де міститься пряма вказівка на право громадських організацій самостійно вести господарську діяльність, окремо від створених ними підприємств та інших юридичних осіб.

Ще одне зауваження: у визначенні поняття "основна діяльність" чомусь є посилання, що воно надано для цілей цього підпункту (може вилучити), бо загалом-то це один з основних термінів, якими керуються неприбуткові організації при вирішенні питань оподаткування - буде знову плутанина.

Чекаю на Вашу думку, шановний MinFin.

17/04/07 14:24  MinFin   Дерево
Ознайомитися з -Розділ ІІІ. Податок на прибуток підприємств Будемо раді почути Ваші думки

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100