RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Закупка услуг Госпредприятием. Тендер?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/04/17 17:04  MilFinОтправить письмо > ParaGon-800    2/05/07 14:24Дерево
ЗАКОН УКРАЇНИ Про публічні закупівлі 25 грудня 2015 року N 922-VIII
Стаття 2. Сфера застосування Закону
1. Цей Закон застосовується:
до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;
до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень.
Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору.

У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.
2. Умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг можуть установлюватися або змінюватися виключно цим Законом та/або Законом України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони", крім випадків, передбачених цим Законом. Зміна положень цього Закону може здійснюватися виключно шляхом внесення змін до цього Закону та/або до Закону України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони.

Вартість без ПДВ, з ПДВ 240тис.

10/04/17 16:11  andrewjackson > ParaGon-800    2/05/07 14:24Дерево

7/06/07 18:34  vladarОтправить письмо > ParaGon-800    2/05/07 14:24Дерево
Если предприятие относится к военно-промышленному комплексу, (и указано в соответствующем постановлении кабмина) то тендер не нужен. Можно без тендера но счета разбивать за оплату на суммы меньше 20 тыс грн. в противном случае банк их не пропустит.

3/05/07 09:58  ААП > ParaGon-800    2/05/07 14:24Дерево
Так;-)

3/05/07 08:40  Мартин Иден > ParaGon-800    2/05/07 14:24Дерево
Да.

2/05/07 14:24  ParaGon-800Отправить письмо   Дерево
Добрый День!
Бууду благодарен если подскажете...
Ситуация следующая: есть Госпредприятие (созданное ппотановление КМ и доля гос-ва 100%), которое ведет хоозяйственную деятельность, бюджетных денег нет. Возникла необходмость закупить услуги (юридические, консультационные) за деньг полученые от хоз деятеельности, сумма договора превышает 100 тыс. Необходимо ли проводить тендерные процедуры в этом случае?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100