RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проведення громадських слухань при будівництві.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/05/08 11:29  GannusiaОтправить письмо > nekar    15/05/07 10:25Дерево
А можно и мне такое чудо на мыло сбросить? Заранее благодарна.

18/12/07 11:35  ап > nekar    14/05/07 12:35Дерево
не підкажете де визначена процедура слухань по Київській області. можливо ссилку на нпа. дякую

6/07/07 12:01  BrotherSam > BrotherSam    15/05/07 17:28Дерево
Вопрос решился.
Я предоставил копию акта выноса границ участка внатуру.
В нём есть фраза "З проходженням меж погоджуюсь" и подписи соседей.
Я сказал, что этот пункт согласования оговорен в нормативных документах, а ихнее трактование
ЗУ "Про основи містобудування", ст5 мне не понятно.
Архитектор таки сломался и согласился, что этого достаточно.

15/05/07 17:28  BrotherSam > nekar    15/05/07 16:46Дерево
я вчера попросил архитекторшу передать - или суд или диалог с разумными условиями. если не получится - суд! вроде остановились пока на диалоге. проинформирую чем закончится. Вопрос о необходимости оказания услуг пока в силе :)

15/05/07 16:46  nekarОтправить письмо > BrotherSam    15/05/07 16:08Дерево
Написать надо письмо с просьбой дать разрешение на строительные работы, подождать месяц-не ответят или не дадут -в суд

15/05/07 16:08  BrotherSam > Victor    15/05/07 15:26Дерево
Цікаво ... :)

15/05/07 15:35  nekarОтправить письмо > Victor    15/05/07 15:26Дерево
Какие слушания, если он собственник земли, себе дом строить будет.Да их всех послать надо!Где это видано,ч тоб яещё разрешения у соседей спрашивала!

15/05/07 15:26  VictorОтправить письмо > BrotherSam    15/05/07 08:39Дерево
Додам: Після внесення змін в ЗУ про архітектурну діяльність в ст.25 з'явився чудовий абзац: "Порядок громадського обговорення містобудівної документації та проектів будівництва, а також порядок урахування в них пропозицій громадськості визначаються законом". А такого закону поки що немає.

15/05/07 12:18  BrotherSam > nekar    15/05/07 11:18Дерево
Так, у власності під будівництво.
При оформленні права власності процедура погодження меж з сусідами проходилась. По одні межі виникли проблеми і виїзжала комісія. Рішення комісії - межі в нормі, продовжити приватизацію.

15/05/07 11:18  nekarОтправить письмо > BrotherSam    15/05/07 10:29Дерево
Не -ну там же такого не написано.Земля ж в собственности-как я поняла?

15/05/07 10:29  BrotherSam > nekar    15/05/07 10:25Дерево
Дякую, прочитав.
Це нове посилання юристів ГлавАПУ (див. нижче)
Чи передбачене зібрання погодженнь сусідів для виконання ст. 5 ЗУ "Про основи містобудування"?

15/05/07 10:25  nekarОтправить письмо > BrotherSam    15/05/07 08:39Дерево
Я выслала на ваш адрес инфу по общ.слушаниям!

15/05/07 08:39  BrotherSam > BrotherSam    14/05/07 08:58Дерево
У відповіді юрист ГлавАПУ посилається на:
ЗУ "Про основи містобудування", ст5
При здійсненні містобудівної діяльності повинні бути
забезпечені:
- урахування законних інтересів та вимог власників або
користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце
будівництва;

14/05/07 14:09  nekarОтправить письмо > BrotherSam    14/05/07 14:02Дерево
Нажаль зараз вже не маю часу для ознайомлення. Завтра, мабуть, зможу приділити більше уваги

14/05/07 14:02  BrotherSam > nekar    14/05/07 13:39Дерево
Саме так.
Мені потрібно пройти Містобудівну раду, експертизу, доузгодження ГлавАПУ і вже потім дозвіл на проведення буд робіт.
Я Вам написав на електронну адресу.

14/05/07 13:39  nekarОтправить письмо > BrotherSam    14/05/07 13:27Дерево
Да, я согласна с Виктором.Напишите официальный запрос по интересующему вас вопросу-либо сдайте в канцелярию, с отметкой на своей копии с датой, либо, по почте -с описью и заказным письмом. Так же, на всякий случай-возмите согласие тех, кто согласен, с указанием номера дома, ФИО. То что требуется нотариальное удостоверение - бред полный. Как я поняла, рабочий проект рассматривался на градостроительном совете и разрешения на выполнение строительных работ у вас нет?

14/05/07 13:27  BrotherSam > nekar    14/05/07 13:12Дерево
Тільки ті що в темі:
"- чи законна вимога Містобудівної Ради?
- які є варіанти вирішити дане питання без підпису окремих сусідів?"
Ви погоджуєтесь з Віктором?

14/05/07 13:12  nekarОтправить письмо > BrotherSam    14/05/07 12:59Дерево
А какие ещё есть вопросы, кроме того, что написан в теме?

14/05/07 12:59  BrotherSam > nekar    14/05/07 12:35Дерево
Чи можете щось додати по моєму питанню?

14/05/07 12:35  nekarОтправить письмо > Заслущенко    14/05/07 10:58Дерево
Нормативне регулювання участі громадськості у процесі будівництва, прав громадян у процесі будівництва та громадських слухань (обговорень):

1. ЗУ «Про планування і забудову територій» від 20 квітня 2000 року N 1699-III. (Стаття 18. Врахування громадських і приватних інтересів під час планування і забудови територій на місцевому рівні).
2. ЗУ «Про архітектурну діяльність» від 20 травня 1999 року N 687-XIV. (Стаття 25. Права громадян та громадських організацій).
3. ЗУ «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року N 393/96-ВР. (Розділ II Порядок розгляду звернень громадян).
4. ЗУ «Про інформацію» 2 жовтня 1992 року N 2657-XII. (Стаття 43. Права учасників інформаційних відносин).
5. ЗУ «Про екологічну експертизу» від 9 лютого 1995 року N 45/95-ВР.(Стаття 13. Державна екологічна експертиза).
6. Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища «Про затвердження Положення про участь громадськості у прийнятті рішень у сфері охорони довкілля» від 18.12.2003 N 168.
7. Рішення Київради від 16.06.2005 N 438/3014 «Про порядок громадського обговорення містобудівної документації у м. Києві».
8. Рішення Київради від 16.06.2005 N 438/3015 «Про врахування громадських інтересів та захист прав громадян при проведенні містобудівної діяльності в місті Києві».
9. Рішення Київради від 27 січня 2005 року N 11/2587 «Про Правила забудови м. Києва».


14/05/07 12:09  Заслущенко > BrotherSam    14/05/07 11:51Дерево
Сенкс

14/05/07 11:51  BrotherSam > Заслущенко    14/05/07 10:58Дерево
РІШЕННЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ №438/3014. Про Порядок громадського обговорення містобудівної документації в м.Києві
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

14/05/07 10:58  Заслущенко > Victor    14/05/07 09:38Дерево
Каким нормативным актом предусмотрено проведение громадських слухань?

14/05/07 09:38  VictorОтправить письмо > BrotherSam    14/05/07 08:58Дерево
- ні
- суд

14/05/07 08:58  BrotherSam   Дерево
Доброго дня Всім.
Я хочу будувати індивідуальний житловий будинок на земельні ділянці, відведені під будівництво (є держакт).
При захисті проекту на містобудівні раді в ГлавАПУ було поставлене єдине зауваження - отримати нотаріально завірену згоду сусідів на будівництво з посиланням на Рішення Київради "Про проведення громадських слухань...". Отримати згоду всіх сусідів немає можливості (троє погоджуються, одна сусідка не проживає в Києві і місце її проживання не відоме і з одною сусідкою у мене напружені відносини вже тривалий час і нічого підписувати вона не погоджується). Я перечитав Рішення КМР. Частини, де йдеться про громадські слухання стосуються "комплексної забудови району" і проводяться Райрадою, а не окремим забудовником. У випадку індивідуального будівництва там передбачене "інформування населення". Також там нічого немає про нотаріальне завірення.
Мої питання наступні:
- чи законна вимога Містобудівної Ради?
- які є варіанти вирішити дане питання без підпису окремих сусідів?
PS: якщо по другому питанню є "авторські" варіанти вирішення я готовий отримати платну консультацію.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100