RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ДТП и возмещение неполученых доходов

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/04/17 20:39  Juliajur > Defender    18/04/17 11:55Дерево
Це не виплати по лікарняному листку, це форма первинної облікової документації №094-1/о "Довідка про тимчасову втрату працездатності (лікуванні) потерпілого в дорожньо-транспортній пригоді», яка видається для вирішення питання щодо здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати),відповідно інструкції про порядок її заповнення та видачі (наказ від 12.12.2011р. №895).
Подається в разі якщо постраждала особа є непрацююча і повнолітня. Тобто відповідно статті25 "...допомога у розмірі, не меншому мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством" - оце я й питаю як вони будуть рахувать цю виплату, хочу сама розібратись і порахувати щоб страхова не мала змоги махлювати.

18/04/17 11:55  Defender > Juliajur    16/04/17 16:03Дерево
Я вообще не улавливаю связи между дтп- админкой и выплатой СК по больничному.

16/04/17 16:03  Juliajur > Defender    16/04/17 10:45Дерево
виновник дтп визначений судом, накладений штраф, адмінпорушення,до господарського суду я не подавала, постанова суду є. Повторю що страхова вже здійснила мені виплатиі по здоровю і за моральну шкоду, і за матеріальну шкоду.Зараз питання ось про що Прийшов лист від страхової в якому сказано, що для отримання виплат по статті 25 ЗУ надацте довідку. На вимогу страхової надала довідку "Довідка про термін тимчасової непрацездатності" форма094-1\о з 11.11.16 по 14.04.17. Як розраховується виплата по цій статті - сумується мінімальна заробітна плата відповідно по місяцям за даний період чи якось по іншому.
Як правильно зробити розрахунок?

16/04/17 10:45  Defender > ПОСТРАДАВШИЙ +    12/07/07 11:04Дерево
Начать нужно с того определен ли виновник ДТП уже..где материалы дела находятся, что за производство (админка, уголовное), подевался гражданский иск в уголовном производстве, не подавался и тд и тп.
Если нет виновника установленного судом, нет приговора или постановления суда то СК и платить ничего не будет.

15/04/17 18:16  Juliajur > ПОСТРАДАВШИЙ +    12/07/07 11:04Дерево
Мене збила машина на пішохідному переході. Страхова справно робить виплати по здоров"ю. Прийшов лист від страхової в якому сказано, що для отримання виплат по статті 25 ЗУ Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Відповідно до статті 25 Закону, шкоду, пов’язану з тимчасовою втратою непрацездатності для непрацюючої повнолітньої особи – допомога у розмірі, не меншому мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством. Я не працюю з 2015 року, знаходжусь у декретній відпустці. На вимогу страхової надала довідку "Довідка про термін тимчасової непрацездатності" форма094-1\о з 11.11.16 по 14.04.17. Як розраховується виплата по цій статті - сумується мінімальна заробітна плата відповідно по місяцям за даний період чи якось по іншому. Поясніть, будь-ласка. Дякую.

12/07/07 11:04  ПОСТРАДАВШИЙ +   Дерево
Господа специалисты подскажите

Стаття 25. Шкода, пов'язана з тимчасовою втратою працездатності потерпілим (ЗУ "Про загальнообов. страхування цив. відповід. власників трансп. засобів")

У зв'язку з тимчасовою втратою працездатності потерпілим відшкодовуються не отримані доходи за підтверджений відповідним закладом охорони здоров'я час втрати працездатності. Доходи потерпілого оцінюються в таких розмірах:

для працюючої особи (особи, яка працює за трудовим договором) - неотримана середня заробітна плата, обчислена відповідно до норм законодавства України про працю;

Объясните пожалуйста как мне посчитать эту неполученую зароботную плату, ведь во время лечения мне платили больничные, потому размер моей зарплаты сильно не изменился? Или эта статья касается случаев, когда больничные не выплачиваются. Помогите разобраться! Может я вообще не имею право на возмещение неполученной зарплаты, т.к. я получал больничные?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100