RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи потрібен висновок СЕС


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/08/18 15:53  Mariia_nikol > gringo1    21/06/11 19:17Дерево
Чи потрібен висновок СЕС, для відкриття дитячого розважального центру з атракціонами?

22/12/13 17:59  lenchakОтправить письмо > IFC Consultant    12/09/07 15:53Дерево
Виходить так, що Висновок СЕС потрібен на все, на будь-який крок діяльності підприємства! Ми не є виробниками харчових продуктів, то чи потрібен нам висновок СЕС на діяльність підприємства (ТзОВ)?

6/10/11 12:45  FlegmatОтправить письмо > tax01    3/10/11 17:41Дерево
Порядок проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи, затв. Наказом МОЗ від 9 жовтня 2000 р. N 247 (зі змінами)

"3.1. Державній санітарно-епідеміологічній експертизі підлягають об'єкти, визначені в статті 11 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", якщо щодо них раніше не проводилася експертиза і власник об'єкта чи вповноважена ним особа не має діючого позитивного висновку на цей об'єкт."

3/10/11 17:41  tax01Отправить письмо > IFC Consultant    12/09/07 15:53Дерево
В статті 16 Закону України N 4004-XII від 24 лютого 1994 року сказано що Підприємства, установи, організації та громадяни можуть ввозити з-за кордону сировину, продукцію (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) і реалізовувати чи використовувати їх в Україні лише за наявності даних щодо безпеки для здоров'я населення.
Підкажуть будь ласка чи потрібен підприємцю висновок СЕС на імпортований товар якщо висновок СЕС на цей товар був отриманий іншим підприємством?

21/06/11 19:17  gringo1 > karavan    11/09/07 22:33Дерево
Добрий день на нашому сайті ви можете знайти інформацію про коли потрібно отримувати висновки СЕС, а також подивитись новини у сфері ЗЕД. Також ми надаємо супровідні послуги при отриманні висновку СЕС.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

12/09/07 15:53  IFC ConsultantОтправить письмо > karavan    11/09/07 22:33Дерево
Скажіть представникам СЕС "ідіть Ви...". В чинному законодавстві відсутні норми, які б вимагали, наприклад, раз в місяць проводити дослідження страв в ресторані. Буває, що СЕС планує собі перевірити раз в рік калорійність чи інші показники страв у закладі громадського харчування. З цим потрібно миритись, але ж не кожен тиждень чи місяць. Ситуація смішна до абсурду - "СЕС в ресторані буде відбирати зразки і ресторан за це ще й гроші платитиме". Навіть не знаю в якому місті такі нахаби. Від укладання такого договору - відмовляйтесь.
Це все не більше, ніж спроба збити бабло з підприємця, спираючись на необізнаність.

12/09/07 11:52  Goku > karavan    11/09/07 22:33Дерево
Відправте їх подалі, з їхніми побажаннями (хоча це може бути прихованою формою хабаря) - відбір взірців та іх експертиза за рахунок бюджету і лише у випадку виявлення відхилень - оплачує підприємство.
На практиці, треба бути уважним із СЕС, у них достатньо можливостей "отримати" негативний результать випробування взірців. Зверніть увагу на порядок відбору взірців та зберігання - там можна знайти зачіпку, але... все одно будьте розважливі. Цікаво почути думку від IFC Consultant, після прочитання Ваших консультацій, моя упередженність до Вас змінилася на щире здивування і повагу. Дякую !
Успіхів !

11/09/07 22:33  karavan > IFC Consultant    5/09/07 16:55Дерево
Щиро дякую за відповідь. Склалася така ситуація що працівники СЕС вимагають заключати з санепідслужбою угоду, щоб проводити платно відбір продукції в ресторані.

5/09/07 16:55  IFC ConsultantОтправить письмо > karavan    30/08/07 11:10Дерево
Конкретизуйте питання, а саме на яке обслуговування. Якщо не хочете всім казати - киньте в приваті. Тоді детально розпишу.
А стосовно перевірок без направлень, то ...в законодавстві про направлення говориться "перевірка за службовими посвідченнями та направленнями", однак... 1) посвідчення в посадової особи СЕС має бути по-любому; 2) ніде не встановлено, що направлення повинно бути письмовим документом, і форми напрвлення не затверджено; однак з практики склалося так, що санітарні лікарі підписують в головного лікаря направлення довільної форми і йдуть на перевірку, якщо на підприємстві впираються і відмовляються пускати без направлень.

31/08/07 09:08  uliy > Серединська    31/07/07 12:34Дерево
Да, у меня такая же история.

31/08/07 09:06  uliy > Ofelia    31/07/07 12:49Дерево
Согласно Закону "О лицензировании ...." на каждый вид деятельности подлежащий лицензированию есть определенный перечень документов которые подаются в лицинзирующий орган.

30/08/07 11:10  karavan > IFC Consultant    31/07/07 12:59Дерево
На якій підставі працівники СЕС вимагають заключати з ними угоди на обслуговування, при цьому проводять відбір продукції у закладах громадського харчування з подальшою оплатою за проведені дослідження даної продукції, також чи мають право працівники СЕС проводити перевірки без НАПРАВЛЕНЬ.
За здалегідь вдячний за відповідь.

31/07/07 12:59  IFC ConsultantОтправить письмо > Серединська    31/07/07 12:34Дерево
Отримання висновку для Вас є необхідним.
Постанова КМУ "Про затвердження переліку документів,які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" від 4 липня 2001 р. № 756.
Відповідно до пункту 12 цієї постанови до заяви про видачу ліцензії на право здійснення господарської діяльності з медичної практики суб'єкт господарювання також додає:
засвідчену в установленому порядку копію висновку державної санітарно-епідеміологічної служби (за місцем провадження діяльності) про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики та інші документи.

31/07/07 12:49  OfeliaОтправить письмо > Серединська    31/07/07 12:34Дерево
Можна подивитись у відповідних ліцензійних умовах перелік документів, які має право вимагати орган ліцензування.

31/07/07 12:34  Серединська   Дерево
Підприємство планує здійснювати діяльність з медичної
практики. Чи правомірно орган ліцензування вимагає надання висновку СЕС? Буду вдячна за відповідь

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100