RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Різниця між поділом та виділом в натурі

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

11/12/18 04:52  Kiev_IVAN > Andriigr    6/12/18 16:18Дерево
1. Кадастр
2. Поділ сумісної на часткову.
3. Все інше

7/12/18 15:58  Andriigr > Sem100    7/12/18 14:32Дерево
Дякую, теж до такого виходу дійшов, з мінусів це збільшує витрати в рази...(заяви, поділ, продаж)

7/12/18 14:32  Sem100 > Andriigr    7/12/18 08:37Дерево
нужно разделить участок на два с присвоением кадастр.№ и тд...(будет два учаска в совместной собственности)-и один продавать или определять доли

7/12/18 08:37  Andriigr > Stanev    6/12/18 19:03Дерево
з цією проблемою і стикнувся, при тому, що законодавчо і логічно проблем не бачу, одноголосно співвласники вирішують продати землю, гроші поділити порівно, спільної сумісної не торкатись...

6/12/18 19:03  StanevОтправить письмо > Andriigr    6/12/18 16:48Дерево
Скорее не получится. Нотариус потребует сначала договор про подил земли.

6/12/18 16:48  Andriigr > Фломастер    13/09/12 11:57Дерево
Доброго дня! Питання наступне:
Земельна ділянка на праві спільної сумісної власності належить 4-м співвласникам чи можливо спільним рішенням 4-х співвласників продати частину земельної ділянки при цьому не змінюючи спільну сумісну власність( не переводячи в часткову)

6/12/18 16:18  Andriigr > ABakhmatskiy    1/08/07 12:45Дерево
Доброго дня! Питання наступне:
Земельна ділянка на праві спільної сумісної власності належить 4-м співвласникам чи можливо спільним рішенням 4-х співвласників продати частину земельної ділянки при цьому не змінюючи спільну сумісну власність( не переводячи в часткову)

11/03/13 09:55  коломиецОтправить письмо > Фломастер    12/10/11 11:21Дерево
Имею 33\100 в домовладении, есть 3 соседа. Кто имеет опыт по выделению в натуре(как самостоятельную квартиру) подобных частей. Как правильно сформулировать свои требования и кого привлекать сторонами. Соседей, как ответчиков не получается привлечь никак.Земля общего пользования.Заранее спасибо.

13/11/12 18:32  KendzioraОтправить письмо > Фломастер    13/09/12 11:57Дерево
Як я зрозумів, у Вас неабиякий досвід у поділі/виділі нерухомого майна.
А чи не могли б Ви поділитись, як би Ви поступили на моєму місці.
Є багатоповерхова новозбудована нежитлова будівля.
Є покупець на кілька поверхів посередині будівлі (за поверховістю).
В подальшому невідчужена частина будівлі повинна бути передана в іпотеку.

А от власне запитання:

Чи можливо оформити документи власності, наприклад на кожен поверх окремо (після цього буде менше проблем, якщо будівлю продавати поверхами), якщо майнові права на всю будівлю належать одній особі - забудовнику? Зараз правовстановлюючих документів ще немає. Але є 1 техпаспорт на всю будівлю.

Чи не буде після продажу цілого поверху (приміщення №х, №у, №п ....., що становлять х/100 частин будівлі такої-то) проблематичним виділення внатурі цього поверху, як окремого об'єкта нерухомості? Яка при цьому буде доля місць загального користування на поверсі та в центральному холі, сходових, ліфтів, котельні і т.п. Чи є необхідність укладати безстроковий договір сервітуту на МСК до укладення договору про виділення поверху внатурі, щоб таким договором сервітуту підтвердити можливість коремого використання поверху?

13/09/12 11:57  ФломастерОтправить письмо > JEKKY    12/09/12 17:47Дерево

Ну як це я Вам на форумі так відповім, щоб ще й проблем не було. Тим паче позов самі Ви не складете всерівно.

Можу порадити лише одне - зверніться до адвоката і покажіть йому документи.

...а якщо

12/09/12 17:47  JEKKY > JEKKY    12/09/12 11:17Дерево
!

12/09/12 11:17  JEKKY > Фломастер    12/10/11 11:21Дерево
У мене таке питання:
У власності 3х осіб (родичі між собою)знаходиться 1/2 домоволодіння.
На папері згідно витягу БТІ вказується три власники
приватна спільна сумісна (не часткова) власність на житловий будинок та у графі частки визначаються часки - 50/100.
Земля виділялась у користування під будинок в цілому.
Наразі вказані власники хочуть виділити в натурі свої 50/100, отримати окрему адресу та виділити земельну ділянку.

Як правильно сформувати позовні вимоги щоб потім не було проблем з реєстрацією у БТІ?

12/10/11 11:21  ФломастерОтправить письмо > lada    1/08/07 11:52Дерево
Вічна тема.

Класичний виділ - це коли виділяється один співвласник від інших. Приклад: є три спадкоємці - по 1/3 кожен. Один виділяється від двох. Після виділу в натурі конкретних приміщень для нього часткова власність припиниться, а для 2-х інших ні, але у цих двох буде перерозподіл часток в спільній частковій власності - їх частки вже будуть не по 1/3, а по 1/2.

Класичний розділ - це коли "виділяються" всі співвласники. Отже якщо є лише 2 співвласника, то "виділ" завжди означатиме "розділ". Виключення: нотаріус відмовив у розділі між 2-ма співвласниками, оскільки у одного був самострой. Позов був до суду не про розділ, а про виділ. І рішення суду було правовстановлюючим документом лише для того хто виділявся, а для самостроя ні.

Комбіновані варіанти: виділяється "група" ( два-три) від одного; "група" від "групи" ( два від двох). В цих випадках часткова власність зберігається щодо "груп".

11/10/11 19:00  ABakhmatskiyОтправить письмо > nikaletta20    11/10/11 16:42Дерево
Та пожалуйста))

11/10/11 16:42  nikaletta20 > ABakhmatskiy    11/10/11 10:14Дерево
Спасибо.

11/10/11 10:14  ABakhmatskiyОтправить письмо > nikaletta20    11/10/11 09:21Дерево
Да нету для Вас рисков. Формально Вы защищаете Ваше нарушенное право.

11/10/11 09:21  nikaletta20 > ABakhmatskiy    10/10/11 14:14Дерево
У меня вообще не спрашивали на момент оформления кредита. Ни лично, ни в присутсвии нотариуса. Я никаких бумаг не подписывала. Они в принципе нормальные люди, просто у них много бед случилось, семейных и связаных с кризисом тоже. Я готова им помочь, в принципе, просто мои опасения связаны с последствиями. Их интересует именно розрыв ипотечного договора. На счет кредитного я незнаю. Приведёт ли иск от моего имени к банку к позитивным последствиям для них и негативным для меня? Спасибо.

10/10/11 14:14  ABakhmatskiyОтправить письмо > nikaletta20    10/10/11 12:36Дерево
Ах да, я как то сразу не обратил внимания. Так согласия не было вообще или оно было но не удостоверялось нотариусом?

10/10/11 14:10  ABakhmatskiyОтправить письмо > nikaletta20    10/10/11 12:36Дерево
Хех. Какие хитрые у Вас соседи))
Стаття 5. Предмет іпотеки
Частина об'єкта нерухомого майна може бути предметом іпотеки лише після її виділення в натурі і реєстрації права власності на неї як на окремий об'єкт нерухомості, якщо інше не встановлено цим Законом.

Для Вас подводных камней нет. Если Вам нравятся ваши теперешние соседи то думаю вы сможете договориться...

10/10/11 12:36  nikaletta20 > ABakhmatskiy    2/08/07 16:23Дерево
Если можно, краткую консультацию. Мне принадлежит 25\100 дома на праве совместной частичной собственности. в 2009 году владелец 75\100 (мой сосед) передал свою часть в ипотеку банку в качестве залога по договору кредита, оформленного на супругу. При оформлении договра ипотеки от меня никаких письменных (нтариальных) согласий не отбирали. Теперь банк хочет у них отобрать их часть. Они (соседи) обратились ко мне с просьбой обратится в суд с иском о признании договра ипотеки недействительным в силу отсутсвия моего нотариального согласия на залог совмесного имущества.
Возможно ли такое в практике и какие могут быть подводные камни для меня? СПасибо.

17/01/11 13:14  дворник > Олекса ?    17/01/11 12:07Дерево
Делимую вещь поделить. Неделимую - определить порядок пользования

17/01/11 12:07  Олекса ? > full    9/12/09 15:12Дерево
Так як буде вірно виділити чи поділити???

9/12/09 15:12  full > YurJ    9/07/09 10:42Дерево
Люди, здесь в тексте было указание на такой документ - методічні вказівки з проведення інвентарізації. У кого он есть или где взять?

9/07/09 10:42  YurJ > ABakhmatskiy    16/11/07 13:09Дерево
Шановні колеги, у мене схожа ситуація, але не можу докінця розібратись. ТОВ виділяє учаснику частину приміщення у звязку із виходом. Чи достатньо буде протоколу загальних зборів для реєстрації права власності на виділену частину приміщення, чи потрібен ще якийсь документ, адже в Тимчасовому положенні про реєстрацію немає такого правовстановлюючого документа?

9/07/09 10:38  YurJ > ABakhmatskiy    16/11/07 13:09Дерево
Шановні колеги, у мене схожа ситуація з виділом. ТОВ виділяє учаснику частину приміщення. Чи достатньо буде протоколу загальних зборів для реєстрації права власності на виділену частину майна, адже в Тимчасовому положенні немає такого правовстановлюючого документу?

21/10/08 09:32  Alya83Отправить письмо > ABakhmatskiy    16/11/07 12:48Дерево
Дуже дякую за пояснення. Але це пояснення виходить лище із практики? В Інстукції про вчинення нотаріальних дій чомусь немає чіткого поняття поділу- виділу. Там згадується про договір виділу (поділу) як тотожні договори.
Чи є якісь особливості в оформленні цих договорів? Маю на увазі форма в обох має бути нотаріальна чи можлива не тільки нотаріальна, а й між співввласниками?
Як розуміти те, що в Тимчасовій інструкції про реєстрацію права власності правовстановлюючим документом вважається як договір поділу так і договір виділу? Чи мається на увазі, що договір виділу є правовстановлюючим лише для того співвласника, який виділив свою частину?

16/11/07 13:09  ABakhmatskiyОтправить письмо > Kosovsky Maxim    16/11/07 12:55Дерево
Ну я на цьому не один пуд соль та не одну собаку з*їв :-))))

16/11/07 12:55  Kosovsky MaximОтправить письмо > ABakhmatskiy    16/11/07 12:54Дерево
Так, в усьому іншому повністю вірно.

16/11/07 12:54  ABakhmatskiyОтправить письмо > Kosovsky Maxim    16/11/07 12:52Дерево
Слушне зауваження але як додаток :-)

16/11/07 12:52  Kosovsky MaximОтправить письмо > ABakhmatskiy    16/11/07 12:48Дерево
Я б сказав, що право спільної часткової власності припиняється для її учасників (співвласників), а не для майна.

16/11/07 12:48  ABakhmatskiyОтправить письмо > Alya83    16/11/07 12:28Дерево
И снова здравствуйте.
У разі поділу майна між учасниками спільної часткової власности право спільної часткової власності для усіх її учасників припиняється та кожна частка стає окремою та незалежною частиною майна.
У разі виділу частини майна в натурі із спільної часткової власності, право спільної часткової власності припиняється лише для виділеної в натурі часмтини майна тоді як інши частки продовжують перебувати у спільній частковій власності.

16/11/07 12:28  Alya83Отправить письмо > ABakhmatskiy    1/08/07 14:11Дерево
Вибачте, будь ласка, але можете тоді детальніще пояснити, що таке поділ і що таке виділ? Я чомусь розуміла, що поділ - це просто поділ на певні частки і власники далі продовжують володіти спільно майном, а виділ - це поділ майна так, щоб власники ним володіли і розпоряджалися окремо. Крім того, як було зазначено, договір про видял майна в натурі є правовстановлюючим документом. А чим посвідчується поділ майна? І чи є цей документ підставою для оформлення права власності нового власника?

3/08/07 12:02  POMAH > ABakhmatskiy    2/08/07 16:26Дерево
Дякую за допомогу.

Про це:

5. Зобовязати зареєструвати ________ БТІ зареєструвати на праві приватної власності за ___(П.І.Б.)___що мешкає за адресою:_________ виділену в натурі частку 17/20 частин домоволодіння що дорівнює (______ кв.м.) та розташовано за адресою за адресою:--- , як відокремлене майно.

одного разу намагався сказати судді в засіданні, звичайно ж попередньо в позові не написав. Кажу, я дам Вам на розгляд окремою заявою - був майже облаяний.
Суди бояться місцевої влади і не хочуть примушувати до будь-яких дій, залишаючи людині (або її представникові) боротися з місцевими.
Давайте, кажу, не будемо нікого в такому випадку зобов*язувати, просто вкажіть, що дане рішення є підставою для реєстрації - зря сказал (а надписи такие на решениях видел).

Коли Ви пишете "мені доводилось після одного юриста подавати після виділення в натурі, ще один позов про визнання права приватної власності", це означає, що
4. визнати право приватної власності на виділену в натурі частку
5. Зобовязати зареєструвати ________ БТІ
не було заявлено Позивачем, відповідно не було включено в рішення Суддею, і як наслідок відмовлено БТІ у реєстрації права власності. І що перелік правовстандок-в не допоміг? Які були аргументи обох сторін?

Врешті решт, мені здається, що ви не за юриста допрацьовували, а БТІ зайвий раз доказували очевидне. Чи може в тій справі об*ект не був введений в експлуатацію?

2/08/07 16:26  ABakhmatskiyОтправить письмо > POMAH    2/08/07 15:20Дерево
У пункті 4 попереднього поста вказати за ким визнати право приватної власності.

2/08/07 16:23  ABakhmatskiyОтправить письмо > POMAH    2/08/07 15:20Дерево
З огляду на надану вами інфо, та пробачте бракує часу, я написав би приблизно так.
Більш того це судове рішення, а на практиці мені доводилось після одного юриста подавати після виділення в натурі, ще один позов про визнання права приватної власності.

1. Виділити мені ___(П.І.Б.)___що мешкає за адресою:_________ в натурі 17/20 частин домоволодіння що дорівнює (______ кв.м.) за адресою:--- що відповідно до Витягу з реєстру прав на нерухоме майно №--- від 11.07.2006 року належить мені на праві спільної часткової власності (незабудьте вказати правовстановлюючий документ на підставі якого вам належить частка у спільній частковій власності)з складу нерухомого майна, яке перебуває у спільній частковій власності.

2. Визнати виділену в натурі частку 17/20 частин домоволодіння що дорівнює (______ кв.м.) за адресою:--- що відповідно до Витягу з реєстру прав на нерухоме майно №--- від 11.07.2006 року належить ___(П.І.Б.)___що мешкає за адресою:_________ на праві спільної часткової власності(незабудьте вказати правовстановлюючий документ на підставі якого вам належить частка у спільній частковій власності) з складу нерухомого майна, яке перебуває у спільній частковій власності відокремленим об’єктом нерухомого майна відокремленим об’єктом нерухомого майна.
.
3. Виділити мені у постійне користування 17/20 частин земельної ділянки за адресою:---, відповідно до моєї частки у спільній частковій власності на нерухоме майно.(якщо земля на праві користування чи володіння вкажіть правовстановлюючий документ)

4. визна ти право приватної власності на виділену в натурі частку що дорівнює 17/20 частин домоволодіння за адресою:--- відповідно до Витягу з реєстру прав на нерухоме майно №--- від 11.07.2006 року (незабудьте вказати правовстановлюючий документ на підставі якого вам належить частка у спільній частковій власності)з складу нерухомого майна.

5. Зобовязати зареєструвати ________ БТІ зареєструвати на праві приватної власності за ___(П.І.Б.)___що мешкає за адресою:_________ виділену в натурі частку 17/20 частин домоволодіння що дорівнює (______ кв.м.) та розташовано за адресою за адресою:--- , як відокремлене майно.

6. З землею за аналогією пункту 5.

2/08/07 15:20  POMAH > ABakhmatskiy    1/08/07 17:45Дерево
ABakhmatskiy, подивіться будь-ласка на це:

прошу:

1. Виділити мені у власність 17/20 частин домоволодіння за адресою:--- відповідно до Витягу з реєстру прав на нерухоме майно №--- від 11.07.2006 року з складу нерухомого майна, яке перебуває у спільній частковій власності.
2. Виділити мені у постійне користування 17/20 частин земельної ділянки за адресою:---, відповідно до моєї частки у спільній частковій власності на нерухоме майно.

Як бачите я написав виділити мені у власність, а не виділити і передати у власність - суддя наче з розумінням ставиться, але хочеться знати, чи не отримаю я у відповідь на мої формулювання щось нісенітне.
Взагалі-то я був впевнений у своїй роботі до того як прочитав тут Ваші повідомлення. Ви в них щось підводне розкриваєте, але все дуже неконкретно. Дайте своє розуміння моєї ситуації, якщо буде на то Ваша добра воля.

І ще, знову:

ПЕРЕЛІК
правовстановлювальних документів, на підставі яких проводиться реєстрація прав власності на об'єкти нерухомого майна (Тимчасове положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно)
1. Договори, за якими відповідно до законодавства передбачається перехід права власності, .... договори про виділ у натурі частки нерухомого майна,.....

а тепер Ваше:

якщо ви виділяючи частку майна у Договорі ззаначите що після виділу частка стає відокремленим обєктом нерухомого майна. БТІ вам відмовить у реєстрації права власності на це майно посилаючись що у вас незмінилась форма права власності а здійснити реетрацію повторно підстав немає

Дійсно, в Інструкції і навіть мені здається в МетодВказівках з проведення інвентаризації, йдеться про те, що ТехПаспорт складається на об*ект, але чому ж відмовлять у реєстрації права власності, до чого тут форма права власності, як форма впливає на процес переходу права власності, чи не переходить право власності у тій самій формі в якій було у попереднього власника.

Прокоментуйте будь ласка, дайте відповіді.

2/08/07 10:58  Недовыделенный > vj1834    2/08/07 09:53Дерево
А кто на главпочтамте такие вопросы решает и на основании чего это заключение делается ? Техпаспорта ?
А решение администрации по какому вопросу ?

2/08/07 09:53  vj1834Отправить письмо > Недовыделенный    2/08/07 09:42Дерево
помойму нужна справка с главпочтампа (что адрес присвоить можно) а потом решение администрации

2/08/07 09:43  ABakhmatskiyОтправить письмо > Недовыделенный    2/08/07 09:42Дерево
Регистрирует на основании правоустонавливающих документов.

2/08/07 09:42  Недовыделенный > ABakhmatskiy    2/08/07 09:13Дерево
Александр Александрович, спасибо еще раз.
Только не понятно, какой орган все таки "дает" адреса.
Если БТИ только регистрирует, то на основании чего ?

2/08/07 09:13  ABakhmatskiyОтправить письмо > Недовыделенный    2/08/07 08:08Дерево
Нехочу вам брехати, але якою є процедура внесення змін міліцією мені невідомо, але мені здаеться що вони користуються одніею і тією ж базою. А зараз введено єдиний держ реєстр по нерухомості. Та наскільки я памятаю БТІ лише здійснює саму реєстрацію, а надати вам адресу навряд.

2/08/07 08:08  Недовыделенный > ABakhmatskiy    1/08/07 17:45Дерево
Спасибо за консультацию.
Физически все уже разделено, в нужных местах стоят перегородки,
заборы, сделаны отдельные входы во во двор и в каждую из половин.
А может в суд сходить и каким-нибудь мировым соглашением окончательно все поделить и просить обязать БТИ зарегистрировать два адреса ?
Кстати, а как в таком случае с милицией быть, она на основе чего изменения вносит ?

1/08/07 17:45  ABakhmatskiyОтправить письмо > Недовыделенный    1/08/07 17:03Дерево
частку може бути виділено в натурі за умови що річ єподільною та може бути воділено між співвласниками без втрати цільового призначення майна. З наведеного вами тексту я невбачаю що частку виділено в натурі (тобто визначено як якусь певну ідеальну чаттину що є відокремленим майном)але можливо я помиляюсь з огляду на зазначене вами. Далі якщо у вирішальній частині рішення зазначено "Для изолирования............" то мабуть ухвалюючи теке судом було взято до уваги якийсь висновок єксперта, у якому зокрема було зазначено що за умови вчинення певних дій можливо відокремити (ізолювати, розділити) дане приміщення. Але надати таким приміщенням окремі адреси це доволі складно, оскільки вам доведеться подати заяви з проханням але на мою думку вам відмовлять, та ще й такі зміни БТІ буде вносити за наявності вашої заяви лише про проведенні планової інвентаризації на підпорядкованій йому території, а це роки.
Вирішення цієї проблеми потребує великої затрати часу та ресурсив, а пробачте наслідки незначні.

1/08/07 17:03  Недовыделенный > ABakhmatskiy    1/08/07 14:48Дерево
А не откажете по конкретному случаю:
Есть решение суда времен царя гороха:
Выделить из состава общего имущества А и Б и передать от А к Б 1/2 домовладения, состоящее из комнаты А, колидора Б и т.п. что составляет 1/2 долю всего домовладения.
Признать собственником 1/2 доли домовладения Б и выделить ему из общего домовладения половину комнаты В, кухню Г и т.п.
Для изолирования помещения В поставить в нем перегородку, из окна сделать дверь. Перегородки сделаны, входы разные.

Есть еще одно решение о порядке пользования земельным участком: времен царя гороха + 10 лет
В пользование А выделить участок 1, в пользование Б - участок 2.
Двор и сооружения оставить в общем пользовании домовладельцев.

В техпаспорте, там где экспликация к плану дома в столбце №квартиры или помещений -указаны 1 и 2 и по отдельности описаны обе доли.
Есть отдельные домовые книги к одной и другой половинам.

Однако: по милиции и по БТИ - у обоих половин один и тот же адрес.
Вопрос: как лучше (быстрее, вернее) разделить адреса ?
Спасибо.

1/08/07 15:34  ABakhmatskiyОтправить письмо > dvn    1/08/07 15:15Дерево
Да немає защо якщо знаедете в реєстрі судових ришень рішення посправі 16/119 Київського господарського суду, суддя Ярмак О.М., цю справо довелось проводити з метою усуннення наслідків дій непрфесійного юриста, у початковому рішенні районного суду частку було виділено та зобовязано БТІ зареєструвати, а право праватної власності на вилілену в натурі частку невизнавалось.
Якщо потрібна буде допомога змертайтесь.

1/08/07 15:15  dvn > ABakhmatskiy    1/08/07 14:48Дерево
Дякую

1/08/07 14:48  ABakhmatskiyОтправить письмо > dvn    1/08/07 14:17Дерево
Наприклад якщо ви виділяючи частку майна у Договорі ззаначите що після виділу частка стає відокремленим обєктом нерухомого майна. БТІ вам відмовить у реєстрації права власності на це мацно посилаючись що у вас незмінилась форма права власності а здійснити реетрацію повторно підстав немає. Як я вам казав якщо у вас є фактичнап ситуація я вам зможу надати певні пради, але побачте на теоритичну дискусию в мене немає часу.

1/08/07 14:17  dvn > ABakhmatskiy    1/08/07 14:11Дерево
Можливо я помиляюсь, але :

ПЕРЕЛІК
правовстановлювальних документів, на підставі яких проводиться реєстрація прав власності на об'єкти нерухомого майна (Тимчасове положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно)
1. Договори, за якими відповідно до законодавства передбачається перехід права власності, .... договори про виділ у натурі частки нерухомого майна,.....

10. Рішення судів, третейських судів про визнання права власності на об'єкти нерухомого майна про встановлення факту права власності на об'єкти нерухомого майна, про передачу безхазяйного нерухомого майна до комунальної власності.

Можливо я неправильно зрозумів суть питання. Поясніть будь ласка.

1/08/07 14:11  ABakhmatskiyОтправить письмо > dvn    1/08/07 13:53Дерево
Я к раз навпаки:
При поділі припиняеться а при виділі ні, і рішення суду або договір про виділ не буде правовстановлюючим документом. На практиці маю декілька виграних справ з цього приводу.

1/08/07 13:53  dvn > ABakhmatskiy    1/08/07 12:45Дерево
У Вас наверное опечатка, в свлучае выделения в натуре право спільної часткової власності припиняється, а в случае раздела - нет

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Реклама

bigmir)net TOP 100