RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Київенерго, вирішення майнових питань та процедура держ. закупівель


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/11/07 13:30  Валентин_ > Валентин_    16/11/07 17:05Дерево
???

16/11/07 17:05  Валентин_ > Shell    16/11/07 16:54Дерево
А тому що транзитне електоробладанання не може знаходитися ву власності ТОВ Х, нотрмативну базу не помятаю, знайду вкажу

16/11/07 16:54  ShellОтправить письмо > Валентин_    16/11/07 14:54Дерево
ЗУ "Про держ. закупівлі" стосувався б Київенерго, якщо б воно виступало замовником будівництва ТП. У Вашому випадку, наскільки я зрозумів, ТОВ самостійно (не важно з яких причин) збудувало ТП, за погодженням з Київенерго (очевидно, на її будівництво було отримано в цьому ж Київенерго техумови).
Підозрюю, що електроживлення ТОВ здійснюється же від нової ТП.
Тоді виникає зустрічне питання - а для чого передавати нову ТП Київенерго?

16/11/07 14:54  Валентин_ > Shell    16/11/07 13:57Дерево
???

16/11/07 13:57  ShellОтправить письмо > Валентин_    16/11/07 12:27Дерево
:)

16/11/07 12:27  Валентин_   Дерево
Цікавить питання чи підпадає Київенерго під дію ЗУ "Про держ. закупівлі" в наступному випадку:

ТОВ Х збудувало за погодженням з Київенерго нову трансформаторну підстанцію, замість старої, яка також знаходилася на території ТОВ Х. В процесі вводу в експлуатацію нової ТП постало питання про вирішення майнових питань з Київенерго, а саме передачі на баланс Київенерго нового електоробладнання нової ТП шляхом укладання договору купівлі-продажу (в свою чергу ТОВ Х викупає стару ТП у Київенерго). Так от, на етапі обговорення укладання такого договору представники Київенерго змушують нас продати все обладнання за суму, що не перевищує 50 тис. грн. обгрунтовуючи це тим, що в разі перевищення цієї суми вони як напівдержавна установа повинні будуть провести тендер, а в цьому разі ніхто не дасть нам гарантії того що саме ТОВ Х стане переможцем цього тендеру.
Насправді сума витрачена на будівництво та облаштування нової ТП перевищує 100 тис. грн., а тому продаж за ціною запропонованою Київенерго ТОВ Х не має бажання.
От і цікавить питання - чи підпадає дана ситуація під дію ЗУ "Про державні закупвлі"?
Як на мене - то це не є проста закупка товарів чи послуг, в даному випадку ми збудували нову ТП замість старої, взяли на себе зобовязання компенсувати Київенерго вартість старої ТП, а Київенерго в свою чергу не може нам по дійсній ватрості відшкодувати затрати по будівництву нової ТП без проведення тендера ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100