RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Добросовісний набувач та витребування майна в порядку ст. 216 ЦК?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/10/08 19:41  sergey-dudnikОтправить письмо > Лука    28/11/07 12:30Дерево
необходима информация по практики применения судами решения данного вопроса

28/11/07 12:30  ЛукаОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Цікавить думка з приводу поняття "добросовісного набувача" та застосування до нього ст. 216 ЦК. Деталі справи: продане майно (об'єкти нерухомого майна) через аукціон, продавцем виступала ДПІ, покупецем цього стала юридична особа. Відчужуване майно в рамках ЗУ № 2181 та сама природа майна вимагала погодження з ФДМУ, однак податковою цього не було зроблено. Відтак власник майна ( в якого це майно вибуло) звернувся з позовом про визнання нікчемним правочинів за яким було придбане майно. Однак при цьому майно, яке було придбане (продане) істотно змінилось у зв'язку з перебудовою - з деклькох об'єктів став один, про що свідчать новий тех. паспорт та витяг БТІ. Чи можливе застосування судом ст. 216 ЦК в такому випадку до власника вказаного майна, який придбав його з аукціону тобто не у власника майна (добросовісний набувач) і чи є в даній ситуації він (власник майна) добросовісним набувачем? А отже і чи можливе застосування реституції?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100