RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

СЭС и интернет-магазин


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/02/08 13:38  Саша81 > Olenka22    28/01/08 12:52Дерево
Вам потрібен Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, дзвоніть
8 066 216 6165 Олександр Іванович

4/02/08 11:16  IFC ConsultantОтправить письмо > прок1    31/01/08 10:40Дерево
Мова йде про висновок держсанепідекспертизи і технічні умови. Яка у вас продукція. Деталізуйте, будь-ласка, питання для надання відповіді....

31/01/08 11:42  Алюсик_т > прок1    31/01/08 10:40Дерево
а какая продукция у Вас?

31/01/08 10:40  прок1 > IFC Consultant    30/01/08 11:42Дерево
Извините вклинились с вопросом к Вам : нам в этом году предстоит менять заключение на продукцию в связи с окончанием действия ТУ ,какова процедура продления ТУ где прочесть ?. А то казус получился - заключение действует на период действия ТУ , а чтоб утвердили новые ТУ или продлили тоже нужно заключение .

30/01/08 11:42  IFC ConsultantОтправить письмо > Olenka22    28/01/08 12:52Дерево
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від "26" грудня 2007 р. №05.03.02-03/66000 з додатком «переліком об‘єктів зовнішньоекономічної діяльності за кодами УКТЗЕД» визначає перелік об’єктів що не потребують державної санітарно-епідеміологічної експертизи, при ввезенні на митну територію України. В даному випадку питання стосується реалізації товарів за межі України.

Є така собі Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон» від 24 жовтня 2002 р. № 1569, згідно пункту 2 якої: екологічний та радіологічний контроль під час вивезення вантажів і транспортних засобів за межі митної території України здійснюється на митній території України згідно з додатком 2 до Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон. Тобто законодавство не вимагає висновку держсанепідекспертизи при вивезенні товарів з України. Однак в більшості випадків необхідно мати радіологічний сертифікат, який видається або лабораторією СЕС або іншого органу, який має відповідну лабораторію та право видавати такі сертифікати. Штамп ставиться екологією при наявності радіологічного сертифікату.

Для реалізації населенню України товарів – висновки СЕС все ж потрібні і можуть перевірятись.

При експорті товарів, висновок СЕС може бути необхідним в більшості випадків, якщо це записано в угоді між імпортером і експортером. Фірма яка купуватиме продукцію з України, зазвичай хоче мати документи що підтверджують безпечність продукції.

Існують деякі моменти стосовно того, як буде оформлятись відправка продукції, чи це буде йти від фізичної особи – фізичній особі (проста посилка), чи від фірми – фізичній особі (посилка яка проходитиме через митницю).

29/01/08 11:02  Olenka22 > IFC Consultant    24/01/08 17:14Дерево
Прошу прощенья, на мой вопрос нет ответа.
Это не в Вашей компетенции?

28/01/08 12:52  Olenka22 > IFC Consultant    24/01/08 17:14Дерево
Добрый день! После Ваших ответов, обращалась в дозвільний відділ, в районную санэпидстанцию, в Институт гигиены и медицинской экологии им.Морзеева и в итоге меня отправили на Грушевского 7, где сказали что возможно продукция, которая меня интересует и не подлежит санитарно-гигиенической экспертизе и единственный выход, который у меня есть это обратится на следуйщий сайт: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи) и посмотреть подлежит ли все таки экспертизе! Продукцию я нашла, но не могу понять, если она там указана, то она подлежит или не подлежит экспертизе?

24/01/08 17:14  IFC ConsultantОтправить письмо > Olenka22    24/01/08 16:03Дерево
ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" Стаття 46. Адміністративна відповідальність та фінансові
санкції за порушення санітарного законодавства

До підприємств, підприємців, установ, організацій, які
порушили санітарне законодавство, застосовуються такі фінансові
санкції:
в) за реалізацію продукції, яка внаслідок порушення
вимог стандартів, санітарних норм є небезпечною для життя і
здоров'я людей, підприємство, підприємець, установа, організація
сплачує штраф у розмірі 100 відсотків вартості випущеної або
реалізованої продукції;

Крім того СЕС виносить постанову, якою забороняє реалізацію продукції без відповідних висновків.

Тобто буде 2 Постанови: 1) на заборону реалізації; 2)постанова про застосування фінансової санкції.

Правда тут не визначений момент стосовно визначення вартості реалізованої продукції. В таких випадках СЕС просить показати накладні чи інші папери по яких можна визначити кількість і ціну реалізованої продукції. Якщо паперів нема - можете придумати свою цифру. З іншої сторони СЕС може винести постанову на суму "з потолка", а ви при оскарженні будете доводити, що СЕС не має підтверджуючих документів, які обгрунтовують суму фінансової санкції.

24/01/08 16:03  Olenka22 > IFC Consultant    24/01/08 15:44Дерево
Нда... Спасибо за ответ! Допустим, что СЭС проверит и на половину продукции (та которая будет куплена у бабушек) не будет гигиенического заключения и сертификата качества, то какие возможны меры наказания, штрафы?..

24/01/08 15:44  IFC ConsultantОтправить письмо > Olenka22    24/01/08 13:52Дерево
Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення":

висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи -
документ установленої форми, що засвідчує відповідність
(невідповідність) об'єкта державної санітарно-епідеміологічної
експертизи медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людини,
затверджується відповідним головним державним санітарним лікарем і
є обов'язковим для виконання власником об'єкта експертизи;

об'єкт державної санітарно-епідеміологічної експертизи -
будь-яка діяльність, технологія, продукція та сировина, проекти
будівництва, проекти нормативних документів, реалізація
(функціонування, використання) яких може шкідливо вплинути на
здоров'я людини, а також діючі об'єкти та чинні нормативні
документи у випадках, коли їх шкідливий вплив встановлено в
процесі функціонування (використання), а також у разі закінчення
встановленого терміну дії висновку державної
санітарно-епідеміологічної експертизи;

Стаття 11. Об'єкти державної санітарно-епідеміологічної
експертизи
Державній санітарно-епідеміологічній експертизі підлягають:
продукція, напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні
фактори, використання, передача або збут яких може завдати шкоди
здоров'ю людей;

Якщо слідувати букві закону, то висновки СЕС на вишиті рушники, сорочки, гончарні вироби і т.д. Ви повинні мати, оскільки їх реалізація може завдати шкоду здоров'ю людей. Адже як ще можна дізнатись чи не забруднені радіацією полотно чи нитки на сорочки, чи в глині нема небезпечних домішок. Якщо Ви купуватимете ці товари у виробників (підприємств чи підприємців), то такі висновки зможете отримати в них при купівлі товару. З іншої сторони якщо ви захочете купувати такі товари "по селах", тоді на кожен горщик віддавати двісті гривень економічно не вигідно. Перевірка інтернет-магазинів санітарним законодавством не врегульовано. Дійсно шукати-перевіряти СЕС буде при наявності надзвичайної ситуації, з подання прокуратури. Правда, на практиці з такими перевірками ще не стикався.

24/01/08 13:54  DraftОтправить письмо > Olenka22    24/01/08 13:52Дерево
Угу. и на каждую травинку.
Все как в мясном мире, за исключением разрешения на открытие объекта торговли

24/01/08 13:52  Olenka22   Дерево
Добрый день! Очень нужна консультация! Хочу открыть интернет-магазин сувенирной продукции, в котором будет представлены авторские работы (вышитые рушныки, сорочки, гончарные изделия и т.д.) с частичной реализацией за пределы страны. Необходимо ли гигиеническое заключение СЭС на изделия, сертификат качества (может еще какие-то разрешения)? Либо интернет-магазин может без этого обойтись, ведь никто не проверит? Если да, то берется на каждую единицу товара (на каждую тарелочку, кувшинчик...)? Спасибо!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100