RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Учасниками платника єдиного податку стали юридичні особи - що з єдиним податком?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/07/10 13:12  ForrestRunner > Alex7    27/03/08 15:14Дерево
Если учредителем является физлицо-нерезидент, как быть с единым налогом?

27/03/08 15:14  Alex7 > Горящий    27/03/08 14:45Дерево
Если бы Вы нарушили требования ст.1 Указа, тогда утратили бы статус плательщика ЕН со следующего квартала (ст.5 Указа). В данном случае на Вас Указ "не распространяется" (ст.7), и Ваше нахождение на ЕН в связи с этим незаконно с момента превышения 25 % барьера.

27/03/08 14:45  Горящий > Alex7    25/01/08 13:37Дерево
А с какого момента утрачивается статус плательщика ЕН? Нам был выдано свидетельство несмотря на то, что требование о 25% СМП не было выдержано. Ждать пока прийдут с проверкой или предпринять самостоятельные действия?

25/01/08 13:37  Alex7 > V2    25/01/08 11:02Дерево
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.05.2001 р. N 6153/7/15-1317
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
по адмініструванню єдиного податку, що сплачується суб'єктами малого підприємництва - юридичними особами при застосуванні спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності
...
У разі, якщо у статутному фонді такого суб'єкта малого підприємництва частки учасників та засновників, які не є суб'єктами малого підприємництва, перевищують 25 відсотків, то такий суб'єкт малого підприємництва не може застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності зі сплатою єдиного податку.
Якщо учасники та засновники є суб'єктами малого підприємництва, то вони повинні відповідати вимогам статті 1 Закону (О гос поддержке малого предпринимательства). Тобто, середньооблікова чисельність працюючих за звітний період (календарний рік) не повинна перевищувати 50 осіб та обсяг річного валового доходу не повинен перевищувати 500000 євро.

25/01/08 11:02  V2 > V2    24/01/08 17:26Дерево
Чи є якась практика з даного питання, листи-роз'яснення тощо?

24/01/08 17:26  V2 > PH    24/01/08 16:11Дерево
ст.63 ГКУ
Малими (незалежно від форми власності) визнаються
підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за
звітний (фінансовий) рік не перевищує п'ятдесяти осіб, а обсяг
валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей
період не перевищує суми, еквівалентної п'ятистам тисячам євро за
середньорічним курсом Національного банку України щодо гривні.

Таким чином, якщо засновник - суб'єкт малого підприємництва, то можна?

24/01/08 16:15  Alex7 > V2    24/01/08 15:41Дерево
Если новый участник не отвечает критериям субъекта малого предпринимательства, то за Вами не признают право быть плательщиком единого налога - следовательно Вы ситановитесь плательщиками налога всех налогов на общих основаниях. При проверке Вам насчитают налог на прибыль, коммунальный налог и другие.

24/01/08 16:11  PH > V2    24/01/08 15:41Дерево
7. Дія цього Указу не поширюється на:
суб'єктів підприємницької діяльності, у статутному фонді яких частки, що належать юридичним особам - учасникам та засновникам даних суб'єктів, які не є суб'єктами малого підприємництва, перевищують 25 відсотків;

Зверніть увагу: які не є суб'єктами малого підприємництва. Може юр. особа - новий засновник є суб'єктом малого підприємництва?

24/01/08 15:41  V2   Дерево
ТзОВ є платником єдиного податку. 76% статутного фонду фізична особа відступмла юридичній. Відповідно до п.7 Указу "Про спрощену систему" дія останнього не поширюється на юр.ос., в статутному фонді яких частка юр.ос. перевищує 25 %. Які наслідки для ТзОВ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100