RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

справки и разрешения для торговли булочками


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/01/08 17:45  IFC ConsultantОтправить письмо > frnt    25/01/08 15:59Дерево
Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та Наказу МОЗ №247 від 09.10.2000 від органів санепідемслужби Вам необхідно буде отримати висновок держсанепідекспертизи на відповідну торгову точку з продажу форнетті.
Оскільки здійснюватимете закупівлю напівфабрикатів, потрібно буде мати відповідні санітарні висновки напродукцію яку купуєте.
Відповідно до Постанови КМУ від 23 травня 2001 р. N 559 "Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок" та статті 26 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного..." необхідно щоб продавець пройшов медогляд, і відповідальність за проходження ним медогляду нестиме власник.

25/01/08 15:59  frnt   Дерево
Скажите, какие справки и какие разрешения необходимо получить для открытия точки в арендованном помещении для торговли булочками (форнетти например) и еще пиво и напитки. Спасибо

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100