RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Образцы продукции


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/02/08 10:15  IFC ConsultantОтправить письмо > Milluttikk    8/02/08 16:04Дерево
Ще простіше можна зробити так:
отримавши матеріали від СЕС - оскаржити до суду;
в суді заявити про проведення повторної експертизи;
судові витрати (в т.ч. на повторну експертизу) покладаються на сторону яка програла справу.

11/02/08 10:12  IFC ConsultantОтправить письмо > Milluttikk    8/02/08 16:04Дерево
Оскарження результатів експертизи зразків продукції передбачено ст..18 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) сфері господарської діяльності» №877:
У разі незгоди з результатами експертизи (випробування) суб'єкт господарювання має право оскаржити їх у суді.
Для проведення повторної експертизи (випробування) використовується контрольний зразок продукції, відібраний відповідно до вимог вищезгаданого Закону.
Суб'єкт господарювання за своєю ініціативою може провести експертизу (випробування) зразка, що залишився в нього, в уповноваженій та/або акредитованій організації. У разі розходження результатів експертизи (випробування), проведених органом державного нагляду (контролю) та суб'єктом господарювання, спір вирішується судом.
Витрати, пов'язані з проведенням повторної експертизи (випробування), здійснюються відповідно до закону.

Крім вищезгаданого, «Порядок відшкодування суб'єктом господарювання витрат, пов'язаних з проведенням експертизи (випробування) зразків продукції» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. №1279.

СЕС в тижневий строк після ознайомлення суб'єкта господарювання з висновком експертизи, під час проведення якої встановлено факт порушення вимог законодавства, готує документи, що підтверджують витрати, пов'язані з проведенням експертизи, та надсилає їх суб'єкту господарювання.
Суб'єкт господарювання в тижневий строк з моменту надходження зазначених документів зобов'язаний відшкодувати для СЕС витрати, пов'язані з проведенням експертизи.
У разі незгоди суб'єкта господарювання з результатами експертизи СЕС може провести повторну експертизу. Якщо за результатами проведення повторної експертизи підтверджується факт порушення вимог законодавства, суб'єкт господарювання відшкодовує органу державного нагляду(контролю) витрати, пов'язані з проведенням основної та повторної експертизи.
У разі відмови суб'єкта господарювання від відшкодування для СЕС витрат, пов'язаних з проведенням експертизи, зазначені витрати стягуються у судовому порядку.

Після того, як СЕС надішле вам документи, що підтверджують витрати пов’язані з проведенням експертизи, ви можете оскаржити висновок СЕС. Якщо ви впевнені що продукція у вас нормальна, то зверніться із контрольним зразком продукції в лабораторію, яка уповноважена робити такі дослідження. Маючи на руках необхідні матеріали, можна звертатись до суду, оскаржувати рішення СЕС і вимагати відшкодування за витрати на аналіз контрольного зразка.


8/02/08 16:04  Milluttikk   Дерево
Как можна оспорить результати анализов СЕС о том что в отобраныху меня образцах продукции есть нарушения?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100