RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пожарный инспектор


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/02/08 21:11  IFC ConsultantОтправить письмо > Инна Степановна    8/02/08 16:39Дерево
Вероятно в тот, где Ваше заявление примут, исходя из его содержания. Возможно следует рассмотреть варианты: по месту нахождения Вашего объекта, к которому были применены санкции; по месту Вашего жительства (регистрации); по месту расположения органа госпожнадзора (если вы подаете заявление о незаконных действиях конкретных должностных лиц), а также полезно предварительно посоветоваться с адвокатом.

11/02/08 10:37  Инна Степановна > IFC Consultant    8/02/08 19:59Дерево
Это я уже читала, спасибо. Вопрос теперь, в какой суд исковое отправлять.

8/02/08 19:59  IFC ConsultantОтправить письмо > Инна Степановна    8/02/08 16:39Дерево
В соответствии с Інструкцієй з організації роботи органів державного пожежного нагляду :

“2.3.8. У разі порушення правил пожежної безпеки, що створює загрозу виникнення пожежі або перешкоджає її гасінню та евакуації людей, у випадках випуску пожежонебезпечної продукції, систем і засобів протипожежного захисту з відхиленням від стандартів чи технічних умов або у разі їх відсутності, а також у разі виявлення порушень протипожежних вимог, передбачених стандартами, нормами і правилами, під час проектування (вибірково), будівництва, реконструкції, розширення чи технічного переоснащення, капітального ремонту підприємств, будівель, споруд та інших об'єктів:
припиняти чи забороняти:
роботу підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць;
експлуатацію будівель, споруд, окремих приміщень;
роботу агрегатів, експлуатацію опалювальних приладів та дільниць електричної мережі;
випуск та реалізацію пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту;
проведення пожежонебезпечних робіт, дію виданих дозволів на право проведення таких робіт;
забороняти:
випуск та застосування проектів;
будівництво, реконструкцію, розширення чи технічне переоснащення об‘єктів виробничого та іншого призначення, впровадження нових технологій;
зупиняти проведення будівельно-монтажних робіт.
Вони також мають право вносити пропозиції про припинення фінансування будівельно-монтажних робіт у разі виявлення порушень протипожежних вимог, відсутності позитивних результатів експертизи (перевірки) проектної та іншої документації на відповідність нормативним актам з пожежної безпеки.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2001 року № 150 “Про затвердження Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень” (із змінами) у разі невиконання умов забезпечення пожежної безпеки, зазначених у дозволі на початок роботи підприємств та оренду приміщень, органи держпожнагляду мають право скасовувати дані дозволи.
3.6.3. Застосування запобіжних заходів у разі порушення правил пожежної безпеки, що створює загрозу виникнення пожежі або перешкоджає її гасінню, евакуації людей, у випадку випуску пожежонебезпечної продукції, систем і засобів протипожежного захисту з відхиленням від стандартів чи технічних умов або у разі їх відсутності, а також у разі виявлення порушень протипожежних вимог, передбачених стандартами, нормами і правилами, під час проектування (вибірково), будівництва, реконструкції, розширення чи технічного переоснащення до їх усунення, уповноваженими на те посадовими особами органів держпожнагляду, визначається Законом України «Про пожежну безпеку», постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1994 року № 508 „Про заходи щодо виконання Закону України „Про пожежну безпеку” (із змінами), іншими нормативно-правовими актами.
3.6.4. Порядок та умови застосування органами держпожнагляду запобіжних заходів, права посадових осіб органів держпожнагляду, обов’язки керівників (власників) об’єктів під час застосування запобіжних заходів, а також здійснення контролю за дотриманням законності в цій сфері діяльності регламентується наказом МНС України від 21.10.2004 № 130 “Про затвердження Інструкції про порядок та умови застосування органами державного пожежного нагляду запобіжних заходів”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.11.2004 за № 1416/10015.

Согласно Закону України Про пожежну безпеку:

“Стаття 7. Державний пожежний нагляд

...Державні інспектори з пожежного нагляду мають право:
... 2) давати (надсилати) керівникам центральних органів державної виконавчої влади, структурних підрозділів Ради Міністрів Республіки Крим, місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого та регіонального самоврядування, керівникам та іншим посадовим особам підприємств, установ та організацій, а також громадянам обов'язкові для виконання розпорядження (приписи) про усунення порушень і недоліків з питань пожежної безпеки.
У разі порушення правил пожежної безпеки, що створює загрозу виникнення пожежі, або перешкоджає її гасінню та евакуації людей, а також у випадках випуску пожежонебезпечної продукції, систем і засобів протипожежного захисту з відхиленням від стандартів чи технічних умов або у разі їх відсутності припиняти чи забороняти роботу підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, агрегатів, експлуатацію будівель, споруд, окремих приміщень, опалювальних приладів, дільниць електричної мережі, проведення пожежонебезпечних робіт, випуск та реалізацію пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту, дію виданих дозволів на право проведення робіт; ...
Посадові особи органів державного пожежного нагляду несуть відповідальність за неналежне виконання покладених на них обов'язків. За шкоду, завдану юридичним та фізичним особам, громадянам внаслідок застосування санкцій, передбачених пунктами 2 і 3 цієї статті, органи та посадові особи державного пожежного нагляду відповідальності не несуть.”

Стаття 37. Порядок вирішення спорів
Спори з питань пожежної безпеки вирішуються органами державної виконавчої влади, органами місцевого та регіонального самоврядування та органами державної пожежної охорони згідно з їх компетенцією, судом чи арбітражним судом.
Спори з питань застосування протипожежних вимог стандартів, норм і правил вирішуються органами, що затвердили ці стандарти, норми і правила, разом з органами державної пожежної охорони.
Питання, пов'язані із знесенням, перенесенням, переплануванням будівель, побудованих з порушенням вимог пожежної безпеки, вирішуються місцевими органами державної виконавчої влади, органами місцевого та регіонального самоврядування, судом чи арбітражним судом.

Стаття 39. Нагляд за додержанням законності в діяльності пожежної охорони
Нагляд за додержанням законності в діяльності пожежної охорони здійснюють Генеральний прокурор України і підлеглі йому прокурори.


8/02/08 17:42  Инна Степановна > глашат    8/02/08 17:33Дерево
Спасибо. Так, если это киевские пожарники, а я зарегистрирована в области, нужн именно в этот суд подавать?

8/02/08 17:33  глашат > Инна Степановна    8/02/08 16:48Дерево
да

8/02/08 16:48  Инна Степановна > ARM    8/02/08 16:43Дерево
Спасибо. А в столице это окружной суд города Киева, да?

8/02/08 16:43  ARMОтправить письмо > Инна Степановна    8/02/08 16:39Дерево
Административном

8/02/08 16:39  Инна Степановна   Дерево
Здравстуйте. Подскажите, пожалуйста, в какой суде нужно обжаловать постановление пожарных о закрытии помещения. Спасибо

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100