RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договір оренди до заснування юрособи


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/02/20 15:01  Нюша2015Отправить письмо > Rossi    27/02/20 15:00Дерево
Спасибо!)

27/02/20 15:00  Rossi > Нюша2015    27/02/20 14:54Дерево
Регистратор не проверяет адрес, пишите какой хотите.

27/02/20 14:54  Нюша2015Отправить письмо > rvvrvv    21/02/08 10:25Дерево
Подниму тему. Можно ли всё-таки заключить договор аренды помещения после регистрации юр.лица, при этом в реестр внести данные о местонахождении?

21/02/08 10:25  rvvrvvОтправить письмо > Polovets    12/02/08 11:25Дерево
Дайте, плз, ссылку!

Если можете подскажите норму, устанавливающую возможность регистрации по местронахождению или проживания учредителя.

12/02/08 11:25  PolovetsОтправить письмо > унгерн    12/02/08 11:11Дерево
Да, но юрадрес должен біть в уставе
А в налоговой при постановке на учет нужен документ подтверждающий его

12/02/08 11:22  PolovetsОтправить письмо > Бодя    11/02/08 20:45Дерево
Директора можна назначить в протоколе о создании

12/02/08 11:17  Sergii.K > унгерн    12/02/08 11:11Дерево
ЗУ "Про госпдарські товариства".

Стаття 8. Наслідки по угодах, укладених до реєстрації товариства

Товариство може відкривати поточні та вкладні (депозитні) рахунки у банках, а також укладати договори та інші угоди тільки після його реєстрації. Угоди, укладені від імені товариства до моменту реєстрації, визнаються такими, що укладені з товариством, тільки за умови їх подальшого схвалення товариством.

Угоди, укладені засновниками до моменту реєстрації товариства і надалі не схвалені товариством, тягнуть за собою правові наслідки лише для засновників.

12/02/08 11:11  унгерн > Бодя    11/02/08 19:49Дерево
Статья 24 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" не содержит среди документов необходимых для гос. регистрации юр. лица договор аренды. Вы можете заключить договор аренды после государственной регистрации.

11/02/08 21:17  UnknownОтправить письмо > Бодя    11/02/08 20:47Дерево
зачем себе усложнять жизнь. Пока будете выдумывать всякие реверансы, арендодатель просто найдет другого клиента

11/02/08 20:58  PapaОтправить письмо > Бодя    11/02/08 20:47Дерево
1. нет, дир до назначения права подписи не имеет
2. если дир назначен, дополнительно доверенности не нужно
3. засновник может, но тогда договор прийдется дополнительно "схвалюваты" протоколом. Имхо, лишняя бумажка

11/02/08 20:52  igorbОтправить письмо > Бодя    11/02/08 20:47Дерево
Банк просит довереность, для аренды не обязательно.

11/02/08 20:47  БодяОтправить письмо > читатель    11/02/08 20:44Дерево
І для цього треба ще оформити відповідну довіреність?

Чи може здійснювати такі дії один із засновників від імені товариства? (відкривати рахунок точно може, питання саме: чи може укладати договір?)

11/02/08 20:45  БодяОтправить письмо > Papa    11/02/08 20:24Дерево
А директор має право підпису до свого призначення?

11/02/08 20:44  читатель > Papa    11/02/08 20:24Дерево
Уроню пять копеек ;) Можно еще в установчем уполномочить директора на заключение определенных договоров - открытие счета, оренда офиса и т.п. Можно в преамбуле договора прописать, что договор подлежит схваленню после создания юр.лица

11/02/08 20:24  PapaОтправить письмо > Бодя    11/02/08 20:02Дерево
да все проще.
договор заключаете между арендодателем, собственником помещения и арендаторм, будущим, еще не зарегистрированым предприятием в лице директора. Только в тексте договора указываете, что "цей договір набуває чинності з моменту державної реєстрації Орендаря компетентним органом державної влади"

11/02/08 20:07  UnknownОтправить письмо > Бодя    11/02/08 20:02Дерево
В принципі....я думаю не потрібно особли щось вигадувати, Заключи спочатку договір оренди між орендододавцем (юр. особою) і фізичною особою. А потім передати в суборенду новоствореній юр. особі. Абож розірвати договір під час заснування юр особи......і зключити вже договір безпосередньо з нею

11/02/08 20:02  БодяОтправить письмо > Unknown    11/02/08 19:57Дерево
Орендодавець - юридична особа, власник приміщення, що надається в оренду.
Орендар - майбутнє ще не зареєстроване підпримство. Власне, в цьому й питання: юридичної особи ще не має, як вона може укладати договори оренди?

11/02/08 19:57  UnknownОтправить письмо > Бодя    11/02/08 19:49Дерево
одне питання. Між ким і ким заключається угода оренди? (до створення юр. особи)

11/02/08 19:49  БодяОтправить письмо   Дерево
Яким чином необхідно оформити договір оренди приміщення, адреса якого буде офіційним місцезнаходженням юридичної особи, ще до реєстрації самої юридичної особи?
Це має бути звичайний договір чи протокол про наміри?
Які пункти доцільно додатково включити?
Хто повинен підписувати?
Чи потрібно вносити повязану з цим інформацію (доручення на укладання договору, затвердження договору) в Протокол Установчих зборів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100