RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Недопуск к проверке


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/02/08 09:40  IFC ConsultantОтправить письмо > нехочуха    13/02/08 09:07Дерево
В цьому випадку прокуратуру не варто настільки боятись. Прокуратура не може робити роботу СЕС власноручно, тому що не має ні кваліфікації ні обладнання. Для притягнення власника кафе до відповідальності, того ж штрафу, спочатку необхідно встановити факт невідповідності рівня шуму допустимим нормам.
Штраф тут "нормальний" - від 50 до 450 неоподатков.мінімумів доходів громадян (ст.46 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення")

13/02/08 09:30  IFC ConsultantОтправить письмо > kuffeshka    12/02/08 17:32Дерево
Крім того, що перелік підстав для позапланової перевірки визначений Законом України "Про основні засади державного нагляду...." №877 від 05.04.2007, цим же законом передбачені документи які дозволяють перевірку і які повинні мати при собі перевіряючі з СЕС. Якщо керуватись буквою цього закону, то ваша територіальна СЕС маючи на руках скаргу "сусіда зверху": 1)мала отримати дозвіл на таку позапланову перевірку з МОЗ України; 2)видати наказ на перевірку; 3) оформити направлення на перевірку відповідно до вимог Закону, копію якого вручити вам.
Наявність лише скарги і службових посвідчень не є законною підставою для перевірки.
Так що відмова була законною.

І ще...в таких випадках, санстанція може міряти рівень шуму безпосередньо з квартири скаржника, так що рекомендую зменшити гучність музики чи іншого фактору шуму, і тоді СЕС роблячи заміри напише що шум є, але не перевищує ГДК.

13/02/08 09:07  нехочуха > kuffeshka    12/02/08 17:32Дерево
Коль "распоряжение прокуратуры" СЭС выполнить не удалось- ИМХО ждите саму прокуратуру. :(
У Вас будет возможность "почувствовать разницу" между проверкос СЭС в лице тети Клавы и дядькой из прокуратуры, не обремененного грузом "засад держ.нагляду" :(

12/02/08 17:42  Дмитрий СОтправить письмо > kuffeshka    12/02/08 17:32Дерево
Правильно сделали.
Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". В ст.6 закона содержитсяь исчерпівающий перечень оснований для проведения внепланового контрольного мероприятия.

12/02/08 17:32  kuffeshka   Дерево
На шум в моём кафе пожаловался сосед сверху. По разпоряжению прокуртуры ко мне пришла санстанция. Яслышал о новом законе, и так как у них не было никаких документов кроме самой жалобы, и их удостоверений, к проверке не допустил. Правильно ли сделал в юридическом плане и что за это грозит? Жду ответа...

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100