RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Фонд чи капітал?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/01/22 11:40  Mark-DonОтправить письмо > Vlad26t    16/01/22 11:30Дерево
Я так и не понял, что и кому вы так упорно доказываете?

16/01/22 11:30  Vlad26t > Mark-Don    15/01/22 13:28Дерево
Стаття 20 ЗУ "Про кооперацію"
Для забезпечення статутної діяльності кооператив у порядку, передбаченому його статутом, формує пайовий, резервний, неподільний та спеціальний фонди.
Пайовий фонд - майно кооперативу, що формується за рахунок паїв (у тому числі додаткових) членів та асоційованих членів кооперативу.

15/01/22 13:32  Mark-DonОтправить письмо > Vlad26t    15/01/22 12:29Дерево
Немного дополню.
Понятия "статутний (складений) капітал" и "пайовий фонд" разнятся между собой на столько же, насколько разнятся понятия "акция" и "пай"

15/01/22 13:28  Mark-DonОтправить письмо > Vlad26t    15/01/22 12:29Дерево
Несмотря на то, что вы так считаете, поняття "пайовий фонд" ... НЕ є аналогом "статутного (складеного) капіталу" в господарських товариствах.
В контексте закона "про держреєстрацію" запись "статутний (складений) капітал (пайовий фонд)" имеет право на жизнь просто потому, что нет смысла повторять в Законе однородную процедуру отдельно для кооператива и для хозобществ. Тем более, что во многих статьях Закона понятия "статутний (складений) капітал" и "пайовий фонд" употребляются раздельно, а именно в тех статьях, где имеет место различный функционал этих понятий. Не буду цитировать Закон, так как при желании вам будет не трудно самому в этом убедиться, полистав Закон.

15/01/22 12:29  Vlad26t > Евгений Осычнюк    15/01/22 07:55Дерево
В Законі про держреєстрацію чітко написано: статутний (складений) капітал (пайовий фонд). Якщо це так, то вважаю пайовий фонд кооперативу "аналогом" статутного капіталу незважаючи на відмінності щодо участі в товаристві і кооперативі.

15/01/22 07:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Vlad26t    14/01/22 19:57Дерево
В якому сенсі "аналогом"? Участь у товаристві і кооперативі (в частині прав та обов"язків учасника) відрізняється, з огляду на різний "функціонал" цих утворень.

14/01/22 19:57  Vlad26t > Нататуська    3/03/08 17:14Дерево
Внаслідок ряду законодавчих змін оновилася термінологія. Зараз у законодавстві вживаються терміни "статутний капітал" (Закон про ТОВ, Закон про АТ) та - "статутний (складений) капітал" (ГК України, ЦК України, ЗГТ України). До 1 січня 2016 р. діяв Закон України "Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців", в котрому був термін "статутний капітал (статутний або складений капітал)", а в новій редакції Закон України "Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб - підприємців і громадських формувань" змінився на «статутний (складений) капітал (пайовий фонд)», хоча в деяких місцях проскакує просто "статутний капітал". Я зрозумів, що поняття "пайовий фонд" вживається стосовно кооперативів і є аналогом "статутного (складеного) капіталу" в господарських товариствах?

3/03/08 17:14  Нататуська > olyshka    3/03/08 11:25Дерево
Цікаво, а Мін'юст і Держкомпідприємництва бачив ст.52 Закону "Про господарські товариства"?!Щодо ТОВ там чітко написано: статутний (складений) капітал.

3/03/08 11:25  olyshka > Мартишка-Студентка    1/03/08 20:23Дерево
У законодавстві, дійсно, паралельно вживаються терміни "статутний фонд" (ГК України), та - "статутний (складений) капітал" (ЦК України). Закон України "Про господарські товариства" до внесення змін від 27.04.2007року, якими зокрема, його термінологія була приведена у відповідність до ЦК, раніше уживаний термін "статутний фонд", змінився на «статутний (складений) капітал». У зв’язку з неоднаковою трактовкою цих понять виникало багато зайвих ускладнень, тому Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва в п. 13 свого листа від 20 лютого 2004 р. № 1022 "Щодо деяких питань створення та державної реєстрації господарських товариств" про синонімічність зазначених понять "статутний фонд" та "статутний капітал". Щодо співвідношення понять "статутний капітал" і "складений капітал" Міністерство юстиції України у п. 2 роз'яснення від 17 листопада 2003 р. № 14-34-1406 "Відносно деяких положень Закону України "Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців" роз’яснило, що поняття "складений капітал" вживається стосовно повного та командитного товариств, а "статутний капітал" - стосовно акціонерного товариства, товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю.

3/03/08 10:43  Нататуська > Мартишка-Студентка    1/03/08 13:35Дерево
Закон України від 27.04.07 №997-V вніс зміни в деякі нормативні акти у зв'язку з прийняттям ЦК, тамвживається статутний (складений) капітал. Нещадавно один київський нотаріус відмовилась посвідчувати статут без "складений" в дужках.

3/03/08 10:36  Viva > Мартишка-Студентка    1/03/08 20:23Дерево
Вопрос риторический))
Приобритете опыт работы побольше и не будете такому удивляться))

1/03/08 20:23  Мартишка-Студентка > AndRew    1/03/08 16:08Дерево
в хоз. кодексе фонд...
Почему-то все говорят, что правильно капитал и слово - фонд пора забывать, почему тогда в хоз кодекс не вресли изменения?

1/03/08 16:08  AndRewОтправить письмо > Мартишка-Студентка    1/03/08 13:35Дерево
Правильны оба определения.
В гражданском кодексе - "уставной фонд", в хозяйственном кодексе - "уставной капитал".
На практике, в уставных документах, пишут и так, и эдак, или как Вива - "уставной капитал (фонд)".

1/03/08 14:40  Viva > Мартишка-Студентка    1/03/08 13:35Дерево
В недавних подзаконных актах, касающихся хоз обществ употребляется термин "статутний капітал", но в большинстве случаев в документах хоз обществ я встречаю "статутний капітал (фонд)".

1/03/08 13:35  Мартишка-Студентка   Дерево
У Господарському кодексі чітко прописано "статутний фонд", у ЗУ "Прогосподарські товариства" "статутний капітал"... як правильно визначається назва цього поняття?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100