RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договір про безоплатне користування нежитловим приміщенням


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/03/08 17:15  Жук > ola1978    13/03/08 14:08Дерево
ЦК Стаття 833. Обов'язки користувача

"1. Користувач несе звичайні витрати щодо підтримання належного стану речі, переданої йому в користування.
...."

Якщо Позичкодавець буде сплачувати всі необхідні витрати, в т.ч. і комунальні послуги, то втрачається мета передачі майна в позику.
Передаючи в позику майно, я не маю на меті отримання прибутку, а передаю "у добрі руки" для того щоб зберегти його за рахунок наймача, оскільки можливо у мене немає на це коштів. Тай з логики - той хто отримує послуги, той їх і оплачує.

13/03/08 14:08  ola1978 > Жук    13/03/08 10:55Дерево
Прошу пробачення, а якщо Позичкодавець не вимагає від Користувача сплати комунальних послуг, буде це порушенням з боку Користувача?

13/03/08 10:55  Жук > Жук    13/03/08 10:51Дерево
Прошу пробачення, по тексту відповіді замінити Орендодавця на Позичкодавця, а Орендаря на Користувача.

13/03/08 10:51  Жук > ola1978    13/03/08 09:10Дерево
Ми на практиці застосовуємо покладання зобовязань в договорі оренди приміщення укласти Орендарем протягом 30 днів договора з комунальними службами на надання відповідних послуг. На підставі цього комунальники укладають договори напряму з орендарями, в деяких випадках вимагають укладання договору поруки Орендодавця.
Якщо не прямі договори з комунальниками, то суми які надійшли від орендаря як відшкодування комунальних послуг оподатковуються на заг. підставах 15% ПДФО - тобто якщо орендар юр. особа то буде утримувати як податковий агент. (надходження коштів не за видом діяльності)

13/03/08 09:10  ola1978 > Жук    12/03/08 10:43Дерево
Дякую. А сплачувати комунальні послуги потрібно напряму комунальним підприємствам чи можливе відшкодування понесених витрат за комунальні послуги Позичкодавцю?

12/03/08 10:43  Жук > ola1978    12/03/08 09:23Дерево
Шляхом укладання договору позички (ст. 828ЦК)з покладання на Користувача зобов'язань нести звичайні витрати щодо підтримання належного стану Об'єкту нерухомості та сплачувати комунальні послуги.

12/03/08 09:23  ola1978   Дерево
1. Як оформити відносини про передачу у безоплатне користування нежитлового приміщення державному підприємству, яке не є бюджетною установою?
2. Як в такому випадку сплачувати комунальні послуги? Напряму комунальним підприємствам чи є можливість відшкодовувати комунальні послуги Орендодавцю?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100