RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Річний звіт емітента та зміни щодо оприлюдення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/13 15:36  Mark-DonОтправить письмо > moresolnza    18/04/13 12:27Дерево
Смотрите документ:
ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ЕМІТЕНТАМИ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 9 квітня 2013 р. N 519
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 квітня 2013 р. N 667/23199

Это и есть ответ на Ваш вопрос.

17/05/13 13:38  Люсьенчик > moresolnza    18/04/13 12:27Дерево
Мы решили подавать и в электронном и в бумажном виде.

18/04/13 12:27  moresolnzaОтправить письмо > sims9    9/04/13 12:01Дерево
Подскажите, может кто выяснил о том нужно ли прилагать протоколы собраний, аудиторское к отчету эмитента для проф. участников или нет?

10/04/13 19:37  peaОтправить письмо > sims9    9/04/13 12:01Дерево
Вопрос без ответа

9/04/13 12:01  sims9 > law2    14/03/08 11:59Дерево
Доброго дня колеги! Є питання. Положення 1591, «п.14.1. ч.3. Подання Інформації емітентами цінних паперів - професійними учасниками фондового ринку до центрального апарату Комісії здійснюється виключно у вигляді електронних документів.» Справа в тому що в розрізі річного звіту емітента є копії протоколів загальних зборів. В змісті звіту я ставлю відмітку що вони в мене є, але додати їх до звіту в електронному виді я не зможу. Як з ними бути? Дякую заздалегіть!

17/03/08 21:30  SeddeSОтправить письмо > law2    14/03/08 11:59Дерево
По этому поводу могу сказать, что публиковать инф-цию в официальных изданиях ДКЦПФР вы по прежнему обязаны, не смотря на исключение этого пункта. Более предметно опишу завтра, когда буду на работе.

14/03/08 12:02  Мантисса > law2    14/03/08 11:59Дерево
тест

14/03/08 11:59  law2   Дерево
На очі попався ось такий норматив Про впровадження системи оприлюднення інформації на фондовому ринку України
Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 24 травня 2001 року N 173.
В нього вносились зміни, а саме було виключено абзац 3 п. 2.1. щодо регулярної інформації акціонерних товариств.
Поясніть будь ласка, тепер не має необхідності публікувати річний звіт затверджений аудитором на веб-сайті ? а також щодо його публікації в пресі ? також питаннячко !
Дуже цікавить, відпишится будь-ласка кто дійсно розуміє про йщо йде мова.  

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100