RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Коли виникає право власності?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/03/08 12:43  Rossi > Момент набуття ПВ    20/03/08 08:41Дерево
с момента передачи, обозначенной актом

20/03/08 08:41  Момент набуття ПВ > Rossi    19/03/08 18:19Дерево
А на Вашу думку: коли виникає право власності в описаній ситуації?

19/03/08 18:19  Rossi > 2208    19/03/08 17:38Дерево
нет нормативной поддержки

19/03/08 18:19  Rossi > Stanev    19/03/08 14:09Дерево
"Право со-ти принадлежит к таким субъективным правам, который могут возникнуть лишь при наличии юрид. факта"

А что, бывают другие субъективные права? :)

19/03/08 17:38  2208 > Stanev    19/03/08 14:09Дерево
А чи потрібно взагалі акт приймання-передачі? Чи можна вести мову про те, що мережі передані після прийняття рішення виконавчим органом міськради (тобто фактично здійснено приймання-предання мереж)?

19/03/08 14:09  StanevОтправить письмо > Момент набуття ПВ    19/03/08 12:42Дерево
Ст. 328 ГК. И не много теории. Право со-ти принадлежит к таким субъективным правам, который могут возникнуть лишь при наличии юрид. факта. Юр. факт-это обстоят-ва реальной жизни, с которым закон свызывает возникновение, изменение или прекр. права соб-ти. Таки юрид. факты называются основаниями визниколновения права соб-ти. Все юрфакты делятся на действия и события.
А вообще, это мое субъективное мнение. Я готов поспорить ради интереса конечно. При первом ответе, я не категорично высказался, а написал, что "думаю".

19/03/08 12:42  Момент набуття ПВ > Stanev    19/03/08 12:21Дерево
Дякую! А якими нормами законодавства слід керуватися?

19/03/08 12:21  StanevОтправить письмо > Момент набуття ПВ    19/03/08 11:28Дерево
Я думаю с момента подписания акта приема-передачи возникнет право со-ти. Думаю также, что возникнут хоз отношения, но при обжаловании (например) решения горсовета - административные.

19/03/08 12:04  Момент набуття ПВ > Момент набуття ПВ    19/03/08 11:28Дерево
Up

19/03/08 11:28  Момент набуття ПВ   Дерево
Підприємство звернулося до міської ради з завою про прийняття до територіальної громади міста інженерних мереж. Рішенням виконавчого органу міськради було вирішено прийняти до комунальної власності тер. громади інженерні мережі та передати їх на баланс енергопостачальному підприємству. Однак, акт приймання-передачі мереж виконавчий орган не бажає підписувати, мотивуючи це вирішенням підприємством питань приймання-передання з енергопостачальним підприємством і зазнаає, що лише у випадку підписання цього акту енергопостачальним підприємством, виконком підпише його зі своєї сторони.
Питання: з якого моменту територіальна громада набула (набуде) права власності на мережі:
- з моменту прийняття виконавчим органом міськради рішення про прийняття мереж до комунальної власності;
- з моменту підписання акту приймання-передачі;
- з іншого моменту?
І ще: чи буде пропозиція підприємства та рішення виконнавчого органу міськради договором (чи цивільно- чи господарсько-правовим; чи адміністративним договором)? Які виникли відносини: господарські чи адміністративні?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100