RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Рішення суду не віддають

Ваше имя:    EMail: 

Теги: судпроцессКАС
Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

27/03/08 13:27  Злодей > Siavio    19/03/08 17:00Дерево
Стаття 167. Проголошення судового рішення, видача або направлення судового рішення особам, які беруть участь у справі
1. Судове рішення проголошується прилюдно негайно після виходу суду з нарадчої кімнати. Головуючий у судовому засіданні роз'яснює зміст рішення, порядок і строк його оскарження.
2. Особи, які беруть участь у справі, можуть отримати в суді копію постанови чи ухвали суду.

Слова к делу не пришьешь писать надо заявления прошу выдать копию рішення в силу ч.2 ст. 167 КАСУ

27/03/08 13:16  Злодей > СимпатЮлька    27/03/08 11:53Дерево
лише в суд першої інстанції

27/03/08 13:08  СимпатЮлька > СимпатЮлька    19/03/08 16:55Дерево
?

27/03/08 11:53  СимпатЮлька > Siavio    19/03/08 17:00Дерево
А заява про апеляційне оскарження в десятиденний срок подається лише в суд першої інстанції чи і в апеляційний?

19/03/08 17:00  SiavioОтправить письмо > СимпатЮлька    19/03/08 16:55Дерево
Ст. 49 КАС "...одержувати копії судових рішень...".

Поки що подавайте формальну заяву про апеляційне оскарження без конкретики (щоб термініи для її подачі не пройшли).
До канцелярії суду зареєструйте заяву з вимогою видати копію рішення.
По спливу терміну для підписання рішення суддею пишіть скаргу до голови суду.
Все швидко видадуть. :)

19/03/08 16:55  СимпатЮлька > СимпатЮлька    19/03/08 16:43Дерево
Допоможіть благаю

19/03/08 16:43  СимпатЮлька   Дерево
Яка процедура витребовування рішення суду. Вислухавши остаточне рішення суду в адміністративній спраі і маючи намір подавати до апеляції звернулася до судді з проханням отримати копію рішення, на що суддя мені відповіла, що оскільки я була присутня при винесенні рішення а так виходить, що я ознайомлена то мені рішення не дадуть. Допоможіть, я молода юристка і не знаю що робити.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100