RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Добудова до магазину: як обійти погодження сусіда?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/04/08 14:20  украинец > V2    24/03/08 10:19Дерево
Причем тут аптекарь? По закону согласно ч. 4 ст. 357 ЦКУ его согласие не требуется, как он может выступать третьим лицом? Если только вы не будете ущемлять его права: вход через его территорию, проведение коммуникаций и другие материальные, территориальные и моральные аспекты. Вообще-то для успешного ведения бизнеса и решения других проблем нужно постараться найти общий язык - как минимум помощь психолога.

26/03/08 10:22  Ершов АлексейОтправить письмо > V2    25/03/08 13:49Дерево
Зустрічав. В мене 2 позитивних рішень суду щодо таких пристроїв. Що правда до мене звертались вже коли було приміщення. І право власності я визнавав, але в кожному з цих випадків були проблеми з земельними ділянками. Проблеми зараз вирішуються ДУЖЕ складно, навіть враховуючи рішення судів.
Всіх інших відмовляю від незаконного будівництва.
Ми ж намагаємось жити у правовій державі. :-))

25/03/08 13:49  V2 > Ершов Алексей    25/03/08 11:21Дерево
Дякую!
p.s. випадково практики Ви не зустрічали?

25/03/08 11:21  Ершов АлексейОтправить письмо > V2    25/03/08 11:11Дерево
Позов буде адміністративний.
Підстава: незаконна відмова суб*єкта власних повноважень.
Про підстави "незаконності" - повинен думати та узгоджувати це питання з судом - Ваш юрист.
Законних підстав зломати бюрократичну систему з Вашій сітуації - не існує. ІМХО.

25/03/08 11:11  V2 > Ершов Алексей    25/03/08 11:07Дерево
Дякую, але яка підстава позову?

25/03/08 11:07  Ершов АлексейОтправить письмо > V2    24/03/08 10:19Дерево
Получить письменный отказ от городских властей.
В суд (предварительно с ним договорившись).
Договориться с "Ответчиком" о "неподаче" апелляшки.
Оформлять документы дальше. ПРАВДА, Ваш аптекарь может "возбудиться", стать 3-им лицом в Вашем "междусобойчике" (решение суда затрагивает интересы "аптекаря"), подать апелляцию и "навернуть" всю схему.

25/03/08 09:56  V2 > Tavrid    24/03/08 21:29Дерево
Відразу було нежитлове

24/03/08 21:29  TavridОтправить письмо > V2    24/03/08 17:39Дерево
Правильная мысль: получить согласие всех собственников дома :)
Программа минимум (которая обычно устраивает архитектуру) согласие примыкающих соседей.
Потом вопрос у Вас первоначально нежилое помещение по проекту дома, или переоборудованное из квартиры?

24/03/08 17:39  V2 > V2    24/03/08 10:19Дерево
Можливо ще якісь думки будуть?!!

24/03/08 16:42  V2 > да уж    24/03/08 14:28Дерево
:-)
Тип об'єкта - нежитлове приміщення площею ...
Підстава виникнення права власності - договір купівлі-продажу...
частка - 1/1
Дата, номер реєстрації в БТІ.

24/03/08 14:28  да уж > V2    24/03/08 14:17Дерево
что ж из Вас надо клещами ответы вытягивать? Какой правоустанавливающий документ у Вас на Ваше помещение? Что в нем о объекте собственности?

24/03/08 14:17  V2 > да уж    24/03/08 12:47Дерево
В п'ятиповерховому житловому будинку нежитлове приміщення (магазин) належить на праві приватної власності. Поряд в тому ж будинку - приміщення аптеки.

24/03/08 12:47  да уж > V2    24/03/08 11:23Дерево
если бы Вы вопрос поставили конкретней, может и ответов было бы больше. какое здание, сколько собственников, какая собственность, какие доли...

24/03/08 11:23  V2 > V2    24/03/08 10:19Дерево
Чи можна спробувати скористатися ч. 4 ст. 357 ЦКУ:
"Співвласник житлового будинку, іншої будівлі, споруди може зробити у встановленому законом порядку за свій рахунок добудову (прибудову) без згоди інших співвласників, якщо це не порушує їхніх прав. Така добудова (прибудова) є власністю співвласника, який її зробив, і не змінює розміру часток співвласників у праві спільної часткової власності".


24/03/08 10:19  V2   Дерево
Шановні учасники форуму!
Торгівельне підприємство бажає провести реконструкцію та добудувати приміщення. Міська рада не погоджує дане питання, доки не буде згоди власника сусіднього приміщення - аптеки. Власник аптеки з незрозумілих причин на жодні переговори щодо такої згоди йти не хоче.
Які можливі шляхи вирішення цієї проблеми?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100