RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Определение фин.результата операций с инвестиционным активом.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/03/08 17:28  vvoОтправить письмо > Konstantin_D    25/03/08 16:41Дерево
условия эмиссии теже?

Тогда рассчитайте результат с учетом п.9.6.4.

25/03/08 16:41  Konstantin_DОтправить письмо > vvo    25/03/08 16:28Дерево
Хорошо, уточним условия по времени:
1. январь
2. апрель
3. октябрь

25/03/08 16:28  vvoОтправить письмо > Konstantin_D    25/03/08 14:28Дерево
згідно з п.9.6.1 Закону про ПДФО фізична особа самостійно веде облік фінансових результатів операцій з інвестиційними активами, окремо від інших доходів і витрат.
Відповідно до п.9.6.2. Закону про ПДФО інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу (випущені одним емітентом ), та його вартістю, що розраховується виходячи з суми витрат, понесених у зв'язку з придбанням такого активу, з урахуванням норм підпункту 9.6.4 цього пункту.
Якщо у результаті розрахунку інвестиційного прибутку за правилами, встановленими підпунктом 9.6.2 цього пункту, виникає від'ємне значення, то воно вважається інвестиційним збитком (п.9.6.3 Закону про ПДФО).
Тобто фінансовий результат (інвестиційний прибуток/збиток) визначається за кожною операцією з інвестиційними активами. При цьому, фінансовий результат за окремою операцією, на мою думку, виникає тільки у наслідок відчуження інвестиційного активу («...доходом, отриманим платником податку від продажу…» п.9.6.2. Закону про ПДФО).
Згідно з п.9.6.4. Закону про ПДФО якщо протягом 30 календарних днів до дня продажу пакета цінних паперів (корпоративних прав), а також протягом наступних 30 календарних днів за днем такого продажу платник податку придбає пакет ідентичних (випущені одним емітентом за тотожними умовами емісії, виплати доходу, викупу чи погашення ) цінних паперів (корпоративних прав), то:
а) інвестиційний збиток, що виник внаслідок такого продажу, не враховується при визначенні загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами;
б) вартість придбаного пакета для цілей оподаткування визначається за ціною його придбання, але не нижче ціни проданого пакета.


для відповіді на ваше питання мало інформації

25/03/08 16:18  Konstantin_DОтправить письмо > Konstantin_D    25/03/08 14:28Дерево
up

25/03/08 14:28  Konstantin_DОтправить письмо   Дерево
Ситуация (в течение года):

1. покупка 10 акция эмитента "А" по цене 10 грн./шт;
2. покупка 15 акций эмитента "А" по цене 12 грн./шт
3. продажа 7 акций эмитента "А" по цене 11 грн./шт.

Вопрос - как расчитать инвест.прибыль (убыток)?
Вариант 1.
Общие затраты на приобретение акций 10*10+15*12=280 грн.
Доход от продажи: 7*11=77 грн.
Итого: инвест.убыток 280-77=203 грн.

Вариант 2.
доход от продажи акций 77 грн.
Для определения фин.результата надо выяснить по какой цене считать расходы на приобретение: 1. по 10 грн., тогда фин.результат равен 7*11-7*10=7 грн. (с 7 грн и платим НДФЛ)
2. по 12 грн., тогда фин.результат равен 7*11-7*12= - 7 грн. (т.е. имеем инвест.убыток).

Если же правильный второй вариант расчета фин.результата, то каким образом можно утверждать, что проданные акции куплены именно по определенной цене?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100