RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Питання для спеціалістів по земельному праву


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/03/08 15:06  Gaya > Гість    26/03/08 09:19Дерево
ЗАТ повинно розірвати договір оренди із Орендодавцем, і тільки тоді ТОВ може збирати документи для оренди цієї ділянки.

26/03/08 15:05  Земеля1Отправить письмо > Гість    26/03/08 15:00Дерево
Якщо Ви стосовно узгодження меж, то дане питання буде врегульовуватися під час розробки проекту відведення та оофрмлення договору оренду земельної ділянки.

26/03/08 15:00  Гість > Земеля1    26/03/08 14:17Дерево
Іронія зрозуміла, але ст. 120 ЗК...
Хоча Ви праві, а відносно іншого питання?

26/03/08 14:17  Земеля1Отправить письмо > Гість    26/03/08 09:19Дерево
А рада чи адміністрація, як Ви думаєте, буде згодна передати в оренду земельну ділянку без згоди ЗАТ?

26/03/08 13:54  Гість > Гість    26/03/08 09:19Дерево
UP

26/03/08 09:19  Гість   Дерево
ЗАТ продало ТОВ складське приміщення. Ніяких положень відносно землі під складом договір не містить. На цю земельну ділянку в ЗАТ є договір оренди. Також земля біля складу належить ЗАТ і частина дороги, інша частина дороги і земля з іншого боку складу належить ТОВ. Згідно ч. 2 ст. 120 ЗК до ТОВ «переходить право користування тією частиною земельної ділянки, на якій розміщений склад, та частиною ділянки, яка необхідна для його обслуговування.» Моє питання в полягає тому, який порядок узгодження конкретних меж земельних ділянок? Визначення «та частиною ділянки, яка необхідна для його обслуговування» на мою думку дуже розпливчате, адже можна в складі зберігати велосипеди, а можна і цеглу, яку будуть завозити вантажівки і ділянка для обслуговування буде різна. Також, скажіть будь-ласка, чи може ТОВ самостійно без ЗАТ переоформити договір оренди на землю під складом?
Дякую за допомогу

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100