RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Де передбачено право Облдержардміністр видавати розпоряджень по визначенню орендодавців землі?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/03/08 15:06  Суборендар > Суборендар    31/03/08 12:46Дерево
????????????????

31/03/08 12:46  Суборендар > Kosovsky Maxim    31/03/08 11:56Дерево
Можливо й так, повністю і цілком довіряю вам, що при поновлення договору не потрібно аукціону (бо сам не вивчав...)

Однак у мене трохи інша ситуація у мене не поновлення договору оренди на новий строк, а мені потрібно щодо цієї ж самої земельної ділянки укласти договір оренди між тим же Орендодавцем (РДА) і новим орендарем - афільованою з сьогоднішнім орендарем Компанією.

Тобто в цьому випадку і буде новий договір оренди, а не поновлення -тому тут і виникла необхідінсть уникнення аукціону через суборенду.

З пов...

31/03/08 11:56  Kosovsky MaximОтправить письмо > Суборендар    31/03/08 11:10Дерево
Я хочу сказати, що вимоги проведення аукціону на поновлення договору оренди (ст. 33 ЗУ "Про оренду землі") не поширюється.

31/03/08 11:10  Суборендар > Kosovsky Maxim    30/03/08 20:04Дерево
Я так підзрюю, що ви хочете сказати, що і при суборенді уникнути аукціону не можна, я не помилиася?

30/03/08 20:04  Kosovsky MaximОтправить письмо > Суборендар    30/03/08 19:40Дерево
А чому "щоб уникнути аукціону" ?

30/03/08 19:40  Суборендар > Земеля1    27/03/08 11:13Дерево
А правильно я понимаю, что плату за суборенду можна в договоре суборенді определить в размере той, что указана в основном договоре - правильно?

27/03/08 11:33  Суборендар > Суборендар    27/03/08 10:48Дерево
А якісь іще ідеї може в когось будуть, плз... поділіться!

27/03/08 11:33  Суборендар > Земеля1    27/03/08 11:13Дерево
Дякую...

27/03/08 11:13  Земеля1Отправить письмо > Суборендар    27/03/08 10:48Дерево
Не думаю, що умови наскільки відрізняються аби не застосовувати нову форму Типового договору оренди землі.

27/03/08 10:48  Суборендар > Земеля1    27/03/08 10:39Дерево
Я, звичапйно багото чого хочу, однак це ж іще не означає, що мої бажання є правильними та узгоджуються із законом.

Власне у відповідності до норм ч.2 ст. 8 ЗУ "Про оренду землі" умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому.

А різниця в типових договорах, ПКМУ від 17.03.93 р. № 197 та ПКМУ від 03.03.2004 р. № 220, як на мою думку, має місце.

Тому, здається не зоасім логічно було б щоб ДЗК для реєстрації договору суборенди вимагало включення до нього умов поза межами основного договору оренди.

...

27/03/08 10:39  Земеля1Отправить письмо > Суборендар    27/03/08 10:32Дерево
Якщо хочете, аби Ваш договір суборенди зареєстрував ДЗК, то звичайно відповідно до ПКМУ від 03.03.2004 №220

27/03/08 10:32  Суборендар > mari-mari    27/03/08 10:16Дерево
Надіюсь, що цих аргументів буде достатньо.

Ще одне питання, з дозволу...

Який по формі на сьогоднішінй день має бути договір суборенди - слово в слово з договором оренди, типова фома, якого була затверджена постановою КМУ від 17.03.93 р. за № 197, чи таким, що відповідає діючому зараз типовому договору, затвердженому постановою КМУ від 03.03.2004 р. за № 220?

З пов...

ДОГОВІР
на право тимчасового користування землею (в тому
числі на умовах оренди)

27/03/08 10:16  mari-mari > Суборендар    27/03/08 09:59Дерево
На мій погляд, відносини щодо суборенди не виходять за рамки ваших відносин з РДА щодо оренди, а тому ніяких додаткових погоджень і дозволів, окрім дозволу орендодавця на суборенду (що передбачено ЗУ Про оренду землі), не потрібно. На цьому і наполягайте.

27/03/08 09:59  Суборендар > Земеля1    27/03/08 09:44Дерево
Входячи з Вами сказаного, то я можу намагатися переконувати РайоннуДА, що з правовї точки зору для надання РайонноюДА орендарю згоди на суборенду не супечитиме ЗКУ і ніяких додаткових згод, погоджень з ОБлДА не потрібно?

27/03/08 09:44  Земеля1Отправить письмо > Суборендар    27/03/08 09:20Дерево
Оскільки ні в законі "Про оренду землі" ні в ЗКУ немає положень щодо розмежування повноважень РДА і ОДА на передачу земель держанвої власності в оренду, то ОДА, мабуть з аналогією, використовує положення про розмежування повноважень між РДА і ОДА, закріплені в ст.122 ЗКу, і які передбачають повноваження по наданню земельних ділянок в постійне користування.

27/03/08 09:20  Суборендар > Суборендар    27/03/08 09:15Дерево
Уточнення:

укладати договори оренди щодо земельних ділянок, які надані для розробки корисних копалин - ЩОДО ЦЬОГО ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ДОРУЧЕННЯ РАЙОННІЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НЕ НАДАВАЛА.

Хоча ОблДА щодо земельних ділянок, які надані для розробки корисних копалин прямо і не написала, що стосовно цих земель договори оренди укладаються тільки ОблДА.

27/03/08 09:15  Суборендар   Дерево
У мене має місце ситуація, що у свій час в 2004 році між орендарем (юрособа) та орендодавцем (Районна держадміністарція) на виконання ще діючого тоді п. 6 Перехідних положень Земельного кодексу України та за наявності згоди Облдержадміністарції у вигляді розпорядження було укладено договір оренди землі за межами населеного пункту - села. Проте, тоді не було передбачено в тексті такого договору оренди землі положень про суборенду, так само я к і не містилося заборони щодо цього.

На сьогоднішінй день, щоб уникнути аукціону, орендар хоче передати своїй афільованій компанії земельну ділянку в суборенду. Тому, поки що усно поспілкувалися з Районною ДА на предмет того, що орендар звертається до РДА з проханням надати дозвіл на суборенду, а ті у відповідь надають таку згоду і як наслідок орендар і суборендар сспокійно укладають між собою договір суборенди. В свою чергу РДА відповіли, що у них є розпорядження Облдержадміністарції, яким районним держадміністраціями НАДАНО ДОРУЧЕННЯ укладати договори оренди лише тільки в деяких випадках, зокрема, щодо земельних ділянок, які надані для розробки корисних копалин. Виходячи із змісту цього розпорядження в РДА говорять ми мабуть не зможемо надати згоду, бо оскільки вищезгаданим розпорядженням ОДА не доручено укладати такого роду договорів щодо земельних ділянок, які надані для розробки корисних копалин, то відповідно і надавати згоду на суборенду РДА також не має права.
Тому, говорять вам дорога з питаннями суборенди до Облдержадміністрації.

Звідси питання:
- чи дійсно лише тільки у ОблаДА є повноваження на укладення договорів оренди земельних ділянок (землі промисловості) за межами населеного пункту (села), які надані для розробки корисних копалин?
- де передбачено така форма надання ОблДА своїм розпорядженням доручення РайоннимДА на укладення останніми договорів оренди землі в тих чи інших випадках?
- чи є доцільним нам переконувати РайоннуДА, що з правовї точки зору для надання орендарю згоди на суборенду це в межах компетенції Районної РДА і ніяких додаткових згод, погоджень з ОБлДА не потрібно?


З пов...

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100