RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Уничтожение документов


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/04/16 10:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Yaneto4ka    27/04/16 16:12Дерево
пожалуйста, не плодите темы и не плодитесь в темах - Вы подняли 3 существующие темы, а теперь еще и новые темы открываете.
поднимайте одну тему.

27/04/16 17:40  Mark-DonОтправить письмо > Yaneto4ka    27/04/16 16:12Дерево
Ждать, пока дадут совет в форуме, а если нет, то обратиться к юристам за очной консультацией.

27/04/16 16:12  Yaneto4kaОтправить письмо > Mark-Don    27/04/16 15:41Дерево
Так что нам делать?

27/04/16 15:41  Mark-DonОтправить письмо > Yaneto4ka    27/04/16 15:19Дерево
Вы думаете, что от многократного повторения вопроса ответ на него будет более убедительным ?

27/04/16 15:19  Yaneto4kaОтправить письмо > akrobat    28/03/08 10:51Дерево
Подскажите пожалуйста, можно ли Областное коммунальное предприятие исключить из списка формирования Национального архивного фонда, т.к. в процессе работы предприятия не созданы документы, которые имеют социально-политическую и научно-историческую ценность? Чем это можно регламентировать? Мы коммунальное предприятие- сеть аптек.Областной архив игнорирует наши письма по поводу исключения.

31/03/08 09:53  rvvrvvОтправить письмо > Skiper    30/03/08 15:03Дерево
Лет десять назад видел в образцах документов по админправу акт уничтожения "самогона путем сливания в раковину".)
По процессу уничтожения документов ничего сказать не могу. То что читал по деловодству - этой темы не касалось.
Можно сделать комиссию из верных людей.

30/03/08 15:03  Skiper > Skiper    29/03/08 12:41Дерево
& ?

29/03/08 12:41  Skiper > Skiper    28/03/08 18:17Дерево
еще надеюсь на ответ ;)

28/03/08 18:17  Skiper > rvvrvv    28/03/08 12:19Дерево
?

28/03/08 17:20  Skiper > rvvrvv    28/03/08 12:19Дерево
Спасибо.
Интересует процедура ликвидации. Просто составляется акт уничтожения документов или нужно еще что-нибуть ?

28/03/08 12:29  akrobatОтправить письмо > rvvrvv    28/03/08 12:16Дерево
гадаю, "товариш" прочитав цей закон, якщо займається ліквідацією :))

28/03/08 12:19  rvvrvvОтправить письмо > rvvrvv    28/03/08 12:18Дерево
ч.1.
...виконує повноваження керівника

28/03/08 12:18  rvvrvvОтправить письмо > rvvrvv    28/03/08 12:16Дерево
ЗАКОН УКРАЇНИ


Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом

Стаття 25. Повноваження ліквідатора та членів ліквідаційної комісії

1. Ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження:

приймає до свого відання майно боржника, вживає заходів по забезпеченню його збереження;

виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута;

здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута згідно з законодавством;

аналізує фінансове становище банкрута;

виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута;

очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу;

пред'являє до третіх осіб вимоги щодо повернення дебіторської заборгованості банкруту;

має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, що звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується в першу чергу згідно зі статтею 31 цього Закону за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута;

з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута або отриманого для цієї мети кредиту;

заявляє в установленому порядку заперечення по заявлених до боржника вимогах поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство, і є неоплаченими;

(абзац одинадцятий частини першої статті 25
 у редакції Закону України від 07.03.2002 р. N 3088-III)

з підстав, передбачених частиною десятою статті 17 цього Закону, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника;

(абзац дванадцятий частини першої статті 25
 у редакції Закону України від 07.03.2002 р. N 3088-III)

вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

передає у встановленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню;

реалізує майно банкрута для задоволення вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом;

повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному органу з питань банкрутства інформацію для ведення єдиної бази даних щодо підприємств-банкрутів;

здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.

2. Протягом п'ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до законів України.

(абзац перший частини другої статті 25
 у редакції Закону України від 07.03.2002 р. N 3088-III)

З дня призначення ліквідатора до нього переходять права керівника (органів управління) юридичної особи - банкрута.

Ліквідатор (арбітражний керуючий) має право замовити виготовлення дубліката печатки та штампів у разі їх втрати.

3. До складу ліквідаційної комісії включаються представники кредиторів, уповноважена особа акціонерів або учасників товариства з обмеженою чи додатковою відповідальністю, фінансових органів, а в разі необхідності - також представники державного органу у справах нагляду за страховою діяльністю, Антимонопольного комітету України, державного органу з питань банкрутства, якщо банкрутом визнано державне підприємство, та представник органів місцевого самоврядування.

(частина третя статті 25 у редакції
 Закону України від 17.11.2005 р. N 3107-IV)

4. Дії ліквідатора (ліквідаційної комісії) можуть бути оскаржені до господарського суду власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) банкрута; особою, яка відповідає за зобов'язаннями банкрута; кожним кредитором окремо або комітетом кредиторів; особою, яка, посилаючись на свої права власника або іншу підставу, передбачену законом чи договором, оспорює правомірність віднесення майнових активів або коштів до ліквідаційної маси.

5. При здійсненні своїх повноважень ліквідатор має право заявити вимоги до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями боржника у зв'язку з доведенням його до банкрутства. Розмір зазначених вимог визначається виходячи з різниці між сумою вимог кредиторів і ліквідаційною масою.

Стягнені суми включаються в ліквідаційну масу і можуть бути використані тільки для задоволення вимог кредиторів у порядку черговості, встановленої статтею 31 цього Закону.

28/03/08 12:16  rvvrvvОтправить письмо > akrobat    28/03/08 11:54Дерево
товариш посилання на закон хоче, наговорили і так багато. Зараз подивлюсь.

28/03/08 11:54  akrobatОтправить письмо > Skiper    28/03/08 11:51Дерево
з моменту призначення ліквідатора директор звільняється (якщо його раніше не звільнили), тому директор (в цьому випадку бувший) не може знищувати
а ліквідатор виявив документи, строк зберігання яких закінчився, і знищив їх у встановленому порядку - ось і пояснення

28/03/08 11:51  Skiper > rvvrvv    28/03/08 11:48Дерево
Остается вопрос полномочия ликвидатора уничтожить документы предприятия за 2004 г. Наверняка, ГСБЭП задаст этот вопрос, на каком основании ликвидатор уничтожил документы ?

28/03/08 11:48  rvvrvvОтправить письмо > Skiper    28/03/08 11:38Дерево
Покажите им акт уничтожения, объясните ребятам они же умные)- поймут.

28/03/08 11:38  Skiper > rvvrvv    28/03/08 11:25Дерево
Документы по экспорту за 2004 г., налоговые накладные за 2004 г., акты списания за 2004 г., приходные накладнве за 2004 г., ТТН за 2004 г., оборотные ведомости за 2004 г., акты выполненных работ, авансовые отчеты за 2004 г. - эти документы были уничтожены ликвидатором в 2008 г.(составлен акт уничтожения документов), а БЭП хочет провест выемку.

28/03/08 11:25  rvvrvvОтправить письмо > Skiper    28/03/08 11:08Дерево
Есть различного рода документация. По трудовым отношениям там срок более 3 лет. БЕП посылайте в ЖЭПу. Их это вообще не должно касаться. Нужно смортеть сроки хр по бух докам, там другая нормативка, но в основном 3 года.

После того как назначен ликвидатор, директор уже не у дел, имх.

28/03/08 11:08  Skiper > akrobat    28/03/08 10:59Дерево
Спасибо !
Тоесть выходит, что, от 8 до 15 необл. миним. и все? ;)
Не подскажете, почему Вы считаете, что ликвидатор имеет право уничтожить бух. документы предприятия по истечению срока хранения ? Может это компетенция директора ?

28/03/08 10:59  akrobatОтправить письмо > Skiper    28/03/08 10:57Дерево
ст. 164-2 КпАП - лист КРУ від 16.12.2002 р. № 02-18/724

28/03/08 10:57  akrobatОтправить письмо > Skiper    28/03/08 10:55Дерево
Якщо строк зберігання закінчився - так, а якщо ні - здача в архів

28/03/08 10:57  Skiper > valldemar    28/03/08 10:53Дерево
Какая ответственность за уничтожение документов, если ГСБЭП придет на выемку, а документы уже уничтожены, хотя срок хранения еще не истек ?

28/03/08 10:55  Skiper > akrobat    28/03/08 10:51Дерево
Спасибо, понял. Ликвидатор имеет право уничтожить документы?

28/03/08 10:53  valldemarОтправить письмо > Skiper    28/03/08 10:43Дерево
ро затвердження Переліку типових документів

Наказ Головного архівного управління
при Кабінеті Міністрів України
від 20 липня 1998 року N 41

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 вересня 1998 р. за N 576/3016

28/03/08 10:51  akrobatОтправить письмо > Skiper    28/03/08 10:50Дерево

28/03/08 10:51  akrobatОтправить письмо > Skiper    28/03/08 10:43Дерево
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20 липня 1998 р. N 41

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 вересня 1998 р. за N 576/3016

ПЕРЕЛІК типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів

28/03/08 10:50  Skiper > rvvrvv    28/03/08 10:48Дерево
Так вроде бы 3 года было или не для всех документов ?

28/03/08 10:48  rvvrvvОтправить письмо > Skiper    28/03/08 10:43Дерево
это надо смотреть срок хранения документации

28/03/08 10:43  Skiper   Дерево
Предприятие ликвидируется (банкротство), но остались старые бух. документы за 2004 г. Имеет ли право ликвидатор их уничтожить?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100