RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Місцезнаходження юридичної особи або місце посвідчення договору


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/03/08 12:39  Rossi > maksim919    28/03/08 21:18Дерево
директор дома работает? :)

28/03/08 21:18  maksim919Отправить письмо   Дерево
Доброго дня шановні колеги!
Дуже хотілося б почути Вашу думку із наступного питання.
Плануємо укласти договір купівлі продажу обєкту нарухомості та зробити одномоментну іпотеку.
Продавець зареєстрований в місті Маріуполь, тут же знаходиться і обєкт нерухомості, покупець- юридична особа зареєстрований у місті Артемівськ, директор юридичної особи зареєстрований та проживає у м. Донецьк, банк - м. Київ. нотаріус Донецьк

Законодавством встановлені обмеження щодо місця нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу та іпотеки: за місцезнаходженням майна, однієї зі сторін.
Чи можна, керуючись ст. 93 ЦКУ, а також ст. 1 ЗУ про держреєстрацію ЮО та ФОП укласти та посвідчити договір куп-прод та іпотеки нотаріально у м. Донецьк, ототожнивши поняття, що ФО яка є директором постійно проживає і зареєстрований в м. Донецьк, директор є виконавчим органом, а відтак виконавчий орган знаходиться у м. Донецьк, відповідно й укладати вищевказані договори можна в м. Донецьк

ст 93 ЦКУ (Місцезнаходженням юридичної особи є адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені)
ст 1 ЗУ про держреєстрацію ЮО та ФОП (місцезнаходження юридичної особи - адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені (далі - виконавчий орган)

Чим може загрожувати робота по такій схемі? Що думаєте з цього приводу? Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100