RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Місце нотаріального посвідчення договору оренди земельної діялнки?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/02/09 12:11  vasian > Майбутній орендар землі    31/03/08 13:39Дерево
Обратите внимание, что вы хотите заключить договор аренды, а ст. 55 ЗУ "О нотариате" говорит об отчуждении... - это разные понятия...

31/03/08 21:15  да уж > Краб    31/03/08 16:42Дерево
Вы смогли заставить нотариуса из другого округа посвидчить договор?

31/03/08 20:59  да уж > Майбутній орендар землі    31/03/08 14:31Дерево
п. д) п.п.1 ч.1 ст. 4 ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" Вас вообще должен обрадовать, только держитесь за стул, когда будете читать.

31/03/08 16:44  Майбутній орендар землі > ПП    31/03/08 15:37Дерево
А может и первая часть пункта 118 инструкции также на практике недействует, в связи с противоречием Законо - встречались с таким когда нибуть на практике?

Спсб... за ответы.

31/03/08 16:42  Краб > да уж    31/03/08 13:45Дерево
Заметьте - НА БАЖАННЯ однієї із сторін може бути посвідчений нотаріально за місцезнаходженням земельної ділянки.Чому ви пишите що обовьязково?

31/03/08 15:37  ПП > Майбутній орендар землі    31/03/08 15:05Дерево
Норма про п'ять років у цій Інструкції не діє, бо прямо протирічить закону

31/03/08 15:05  Майбутній орендар землі > Майбутній орендар землі    31/03/08 14:31Дерево
Может у кого-то будут ещё коментарии...

31/03/08 14:31  Майбутній орендар землі > ПП    31/03/08 14:08Дерево
Да лихо нотариусы в своей инструкции пролобиловали на хлеб с жирным куском масла...
Это ж нужно так расширить нормы ЗУ "Об аренде..." что бы вписать, кромет "договір оренди земельної ділянки укладається в письмовій формі і на бажання однієї із сторін може бути посвідчений нотаріально за місцезнаходженням земельної ділянки" так ещё и "договір оренди земельної ділянки на строк більше п'яти років підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню".

...

31/03/08 14:08  ПП > Районна держадміністрація    31/03/08 13:56Дерево
РОЗДІЛ 11
ПОСВІДЧЕННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

118. Договір оренди земельної ділянки укладається в письмовій формі і на бажання однієї із сторін може бути посвідчений нотаріально за місцезнаходженням земельної ділянки.

"Інструкція про порядок вчинення нотаріальних дій"

31/03/08 13:56  Районна держадміністрація > да уж    31/03/08 13:45Дерево
а чому?

31/03/08 13:45  да уж > Майбутній орендар землі    31/03/08 13:39Дерево
нотаріально посвідчувати такий договір можа тільки нотаріусами по місцю знаходженню земельної діялнки

31/03/08 13:39  Майбутній орендар землі   Дерево
Хочемо укласти договір оренди земельної ділянки з Районною держадміністрацією, посвідчивши такий нотаріально.

Ми, орендар-юрособа, знаходимося в іншій області аніж земельна ділянка щодо якої хочемо укласти договір оренди.
В свою чергу, Районна держадміністрація як то кажуть "хоч на голові теши", а стверджують, що нотаріально посвідчувати такий договір можа тільки нотаріусами по місцюзнаходженню земельної діялнки.

Чи права в цьому випадку Районна держадміністрація, адже як мені здається, то ст. 55 ЗУ "Про нотаріат" дозволяє нам посвідчити такий договір і нотаріусами по нашому місцюзнаходженню, тобто орендаря-юрособи.


З повагою за вичерпні відповіді.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100