RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строк позовної давності в адмін процесі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/02/10 20:08  sergioo29 > Tais    1/04/08 10:32Дерево
У мене слідуюча ситуація- Податкова винесла рішення по формі "Р" підприємцю за несплату ПДВ та прибуткового більше 3-х років назад.Чи може вона тепер стянути цей борг через суд?

26/02/10 18:12  masterweek > Lyudmila 1990    26/02/10 16:47Дерево
у вас по КУпАП.

26/02/10 16:47  Lyudmila 1990 > Tais    1/04/08 10:32Дерево
якщо 3 роки назад суд зобовязав віддати водійські права,Права не були віданні протягом з-х років!!чи існуе позовна давність на рішення суду і чи може інспектор ДаІ вилучити права?

1/04/08 10:37  Петро Федотович > Tais    1/04/08 10:33Дерево
Дякую дуже

1/04/08 10:33  Tais > Петро Федотович    1/04/08 10:28Дерево
всю статью, конечно, читайте.

1/04/08 10:32  Tais > Петро Федотович    1/04/08 10:28Дерево
Згідно до ч.ч. 1, 2 ст. 99 КАС України „адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється річний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів”.

1/04/08 10:28  Петро Федотович   Дерево
Скажіть де вказаний цей строк. Конкретну статтю. Ніяк не можу знайти!!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100