RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи має право ТОВ ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/04/14 09:52  cherry cherry > Awapuhi    1/04/08 15:37Дерево
Які можуть бути наслудки/відповідальність, у разі якщо єдиним учасником юр.особи (ТОВ) є інше ТОВ, в якого теж 1 учасник? Реєстратор зареєстрував такі зміни, а до відчудження часток були 3 учасника, але згодом вони усі продали свої частки ТОВ, яка має лише 1-го учасника.

1/04/08 15:37  Awapuhi > Ст-т    1/04/08 15:33Дерево
добре,
а що у Вас там було?

1/04/08 15:35  Awapuhi > profound    1/04/08 15:25Дерево
слушне питання:)

імхо якщо стара юр.адреса - була адресою проживання учасника,то краще змінити - за місцезнаходженням нового учасника...

1/04/08 15:33  Ст-т > profound    1/04/08 15:25Дерево
Нет.

1/04/08 15:32  Awapuhi > Ст-т    1/04/08 15:19Дерево
взагалі в законі нічого не сказано щодо обов"язкової зміни юр.адреси в подібній ситуації.

імхо в даному випадку залежить від того, чи реально впливатиме продаж частки на діяльність ТОВ взагалі.зокрема важливе питання - реєстрація юр.особи в органах податкової та фондах.
якщо зручніше сплачувати податки за новим місцезнаходженням (у Харкові) - то чому б не змінити юр.адресу?

(взагалі не впевнена на 100% щодо останнього абзацу...це імхо)

1/04/08 15:25  profoundОтправить письмо > Ст-т    1/04/08 15:19Дерево
а адрес ооо - адрес регистрации учасника?

1/04/08 15:19  Ст-т > Awapuhi    1/04/08 15:13Дерево
Дякую, а що скажете про юридичну адресу ?

1/04/08 15:13  Awapuhi > Ст-т    1/04/08 14:07Дерево
введіть до складу ТОВ, якому продано частку, ще хоча б 1 учасника.
введіть фіз.особу з "символічною" часткою - яких-небудь 0,1%,
для ТОВ суттєво нічого не зміниться..проте тоді ТОВ зможе стати учасником другого ТОВ - я к Вам потрібно.


1/04/08 15:04  Ст-т > profound    1/04/08 14:41Дерево
Если в составе ООО 1 учасник (физ. лицо, регистрация - Киев), который продает всю свою часть в УФ другому физ. лицу (проживает - Харьков), то будет ли меняться юр. адрес ООО ?

1/04/08 14:41  profoundОтправить письмо > Ст-т    1/04/08 14:07Дерево
нет, так нельзя. покупателем все равно будет юрлицо. вариант один - ввести в состав ооо (либо одного, либо второго)еще одного учасника пусть даже на 1 процент.

1/04/08 14:07  Ст-т > Awapuhi    1/04/08 13:36Дерево
Може зробити так: фіз. особа дає довіреність іншій фіз. особі укласти від її імені договір КП корпоративних прав. Фіз. особа укладає договір, міняє юр. адресу і т.д.

1/04/08 13:36  Awapuhi > Ст-т    1/04/08 13:32Дерево
тобто ТОВ_1, учасником якого є 1 особа - стало єдиним учасником ТОВ_2 ?

вихід?хм..
не можна так:)

реєстратор не прийме

1/04/08 13:34  Awapuhi > Ст-т    1/04/08 13:26Дерево
Стаття 141. Учасники товариства з обмеженою відповідальністю
2. Товариство з обмеженою відповідальністю не може мати ЄДИНИМ учасником інше господарське товариство, учасником якого є одна особа.

у іншого ТОВ - теж 1 учасник?

1/04/08 13:32  Ст-т > profound    1/04/08 13:28Дерево
Так. Який вихід ?

1/04/08 13:28  profoundОтправить письмо > Ст-т    1/04/08 13:24Дерево
а у іншого тов тоже один учасник?

1/04/08 13:26  Ст-т > Awapuhi    1/04/08 13:24Дерево
Ситуація : ТОВ (1 учасник) продав всю свою частку іншому ТОВ.

1/04/08 13:25  profoundОтправить письмо > Ст-т    1/04/08 13:20Дерево
ст.141 ЦК

1/04/08 13:24  Ст-т > profound    1/04/08 13:12Дерево
ч.2 ст. 141
Ситуація : ТОВ (1 учасник) продав всю свою частку іншому ТОВ.

1/04/08 13:24  Awapuhi > Ст-т    1/04/08 13:20Дерево
п.2. ст.141 Цивільного кодексу

1/04/08 13:20  Ст-т > profound    1/04/08 13:12Дерево
какя ст. ?

1/04/08 13:12  profoundОтправить письмо > Ст-т    1/04/08 12:59Дерево
если это предусмотрено его статутом, то может. не может быть единоличным основателем ооо, учасником которого являеться одно лицо.

1/04/08 12:59  Ст-т   Дерево
Чи має право ТОВ увійти у склад засновників іншого ТОВ ? Які існують перепони ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100