RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Наследство

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/09/09 00:56  Браунс > Victoria_M    2/04/08 14:42Дерево
А хто ж буде зацікавленою особою якщо людина подає заяву до суджу про встановлення факту родинних відноси з померлою матір"ю, якщо така заява подається через помилку у паспорті (прізвща людини і матері не збігаються)???

2/04/08 15:24  LighterinОтправить письмо > Victoria_M    2/04/08 14:52Дерево
третьим лицом вместо налоговой надо писать управление юстиции городское (Музейный 2д) Они курируют всех гос. нотариусов и обязаны этот вопрос контролировать.

2/04/08 14:52  Victoria_MОтправить письмо > Populi-08    2/04/08 14:46Дерево
Может налоговая заинтересована подоходный получить? :) Или для большей важности указана :)

2/04/08 14:50  Victoria_MОтправить письмо > Populi-08    2/04/08 14:46Дерево
Не могу сказать - не разбиралась в этом вопросе. Просто шаблоны оказались под рукой, вот и прислала для образца.

2/04/08 14:46  Populi-08Отправить письмо > Victoria_M    2/04/08 14:36Дерево
А почему собственного говоря в заявлении указано заинтересованое лицо - налоговую. Или это просто так.

2/04/08 14:42  Victoria_MОтправить письмо > Ромашечка    2/04/08 14:39Дерево
Пожалуйста! Еще нашла у себя вот что. Может, тоже пригодится.

Заява
про встановлення факту родинних відносин

Факт родинних відносин громадян ( ст. 256 ЦПК України) становлюється в судовому порядку, коли це безпосередньо породжує юридичні наслідки, наприклад, коли підтвердження такого факту необхідне заявителю для отримання в органах, що здійснюють нотаріальні дії, свідоцтва про право на спадщину, для оформлення права на пенсію в разі втрати годувальника і т. ін.

До _________________ районного
(міського) суду ______________
ЗАЯВНИК ______________________
(п.і.п.б., адреса)
ЗАЦІКАВЛЕНА(І) ОСОБА(И)_______

Заява

Я та ______ є (прізвище, ім 'я та по батькові) родичами _____. (вказати ступінь родинності). Однак документи, що підтверджують нашу родинність, не збереглися (збереглися, але в них допущені помилки) з причи ________. Зараз виникла необхідність _______ (вказати причини встановлення ______ родинності: для отримання свідоцтва про право на спадщину; для _____ оформлення права на пенсію, в разі втрати годувальника). З метою поновлення актового запису про народження (свідоцтва про шлюб) я звертався в органи ЗАГСу, але мені було відмовлено в задоволенні прохання з тих підстав, що ______ (підстави відмови). Наші родинні, відносини підтверджуються _______ (навести докази, що підтверджують наявність родинних відносин, зокрема, документи, акти, листи ділового чи приватного характеру, які вміщують відомості про родинність).
Згідно зі ст. 256 - 258 ЦПК України,
ПРОШУ:
1. Встановити, що я _______ (п.і.п.б.) є сином (дочкою, дружиною, чоловіком, племінником(цею) і т. і н.).
2. Викликати свідків ______ (п.і.п.б., адреса).
Додаток:
1. Докази, що підтверджують наявність даного юридичного факту (документи, акти, листи ділового чи приватного характеру, які вміщують відомості про родинні відносини).
2. Довідка органів ЗАГСу про неможливість поновлення свідоцтва Про народження або про шлюб заявника чи осіб, стосовно яких подана заява.
3. Квитанція про сплату державного мита.
4. Копії заяви (за кількістю зацікавлених осіб).
Підпис
Дата

2/04/08 14:39  Ромашечка > Victoria_M    2/04/08 14:36Дерево
Спасибочки большое!!!!

2/04/08 14:38  Ромашечка > Kit    2/04/08 14:31Дерево
Умерла троюродная сестра 1938 года рождения, наследников нет, кроме брата троюродного. Документов на подтверждение родства нет, тоесть свидетельств о рождении. Нотариус не выдает свидетельство на наследство.

2/04/08 14:36  Victoria_MОтправить письмо > Ромашечка    2/04/08 14:30Дерево
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Заявник: Ільєнко Андрій Антонович,
який проживає за адресою: вул. Радужна, буд. 34,
с. ______________ ______________ району
______________ обл., поштовий індекс _____

Заінтересована ______________ міжрайонна державна
особа: податкова інспекція
вул. Горького, буд. 4, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс 41100

Заява

16 лютого 2004 року померла моя сестра - Кремлянець Федосія Антонівна, яка в останні роки проживала разом зі мною в с. ______________ ______________ району ______________ області.
Після її смерті відкрилася спадщина на належний їй житловий будинок №56 по вул. Першотравневій в с. ______________ ______________ району ______________ області, який вона заповідала мені, що підтверджується доданою до заяви копією заповіту.
Спадкоємців, які б мали право на обов’язкову частку у спадщині у неї немає.
У встановлений законом шестимісячний строк після її смерті я звернувся до ______________ районної державної нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини. Під час звернення нотаріус запропонувала мені представити їй копію свідоцтва про одруження моєї сестри з Кремлянець Михайлом Івановичем та інші документи.
Однак зазначене нею свідоцтво моя сестра не зберегла. Вона реєструвала шлюб із своїм покійним чоловіком у ______________ сільській раді у лютому 1942 року і під час війни втратила видане їй свідоцтво.
Не збереглася і актова запис про реєстрацію шлюбу в архіві відділу реєстрації актів цивільного стану Сумського обласного управління юстиції, що підтверджується доданою до заяви довідкою.
У зв’язку з цим документально підтвердити факт наявності родинних відносин між мною і Кремлянець Ф. А. я не зміг, і мені було запропоновано звернутися до суду.
У відповідності з ч. 1 п. 5 ст. 234, п. 1 ч. 1 ст. 256 Цивільного процесуального кодексу України суди розглядають справи про встановлення фактів родинних відносин між фізичними особами при неможливості відновлення втрачених документів.
Крім доданих до заяви документів, зазначені мною обставини зможуть підтвердити Рогов Д.П. та інші свідки.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 п. 5 ст. 234, п. 1 ч. 1 ст. 256 ЦПК України

прошу:

1. Встановити факт, що померла 16 лютого 2004 року в с. ______________ ______________ району ______________ області Кремлянець Федосія Антонівна є моєю рідною сестрою.
2. Під час підготовки справи до судового розгляду вирішити питання про виклик до суду свідків:
- Рогова Дмитра Павловича, який проживає за адресою: вул. Марата, буд. 14, кв. 89, м. ______________ ______________ обл.,
- Рогової Наталії Іванівни, яка проживає там же.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про народження Ільєнко Ф.А.
2. Дві копії свідоцтва про смерть Кремлянець Ф.А.
3. Дві копії свідоцтва про народження Ільєнко А.А.
4. Дві копії заповіту.
5. Довідка і копія довідки з місця проживання.
6. Довідка і копія довідки архіву.
7. Дві копії трьох листів Кремлянець Ф.А.
8. Квитанція і копія квитанції про сплату судового збору.
9. Квитанція і копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
10. Копія заяви.

„____”___________200___р. ____________Ільєнко А.А.

2/04/08 14:31  KitОтправить письмо > Ромашечка    2/04/08 14:14Дерево
Сформулируйте, пожалуйста, вопрос более конкретно:
кто и после кого принимает наследство?

2/04/08 14:30  Ромашечка > Цвяточек    2/04/08 14:23Дерево
Нет, просто между родственниками,

2/04/08 14:23  Цвяточек > Ромашечка    2/04/08 14:14Дерево
потрібна заява про встановлення факту батьківства?

2/04/08 14:14  Ромашечка   Дерево
Плизз, подскажите линк, или помогите. Нужно заявление на установления родственных отношений.
Спасибочки!!!!!!!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100