RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Особенная информация ЗАО - главбух


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/04/08 11:27  VP_Son > Aleko    3/04/08 08:25Дерево
Це Вам вирішувати, наскільки Ви спроможні виграти в суді. Можливо відбутися мінімальним штрафом буде дешевше.
Зробіть загрозу суду аргументом в торзі за штраф. ;)

3/04/08 08:25  Aleko > VP_Son    2/04/08 17:34Дерево
Так как же быть? Платить штраф, только из-за того, что ГКЦБиФР пишет в своих решениях несовместимые положения? Или стоит побороться с ними?

2/04/08 17:34  VP_Son > Aleko    2/04/08 16:59Дерево
Про затвердження Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів
N 1591, 19.12.2006, Рішення, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно до п.6 глави 2 Розділу I(Розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів):
"До інформації про зміну складу посадових осіб емітента відноситься інформація про звільнення або призначення посадових осіб емітента, які вважаються такими відповідно до законодавства. Датою вчинення дії вважається дата прийняття рішення відповідним органом управління емітента щодо зміни складу посадових осіб емітента. "

В той же час в п.1.8 глави 2 Розділу V(Розкриття регулярної річної інформації емітентами) зазначено:
"У інформації зазначаються відомості щодо голови (керівника) та членів виконавчого органу, голови ревізійної комісії, голови та членів ради товариства та головного бухгалтера. Інформація зазначається щодо кожної посадової особи окремо. "

Таким чином Комісія вважає, що ЦИМ актом законодавства до посадових осіб віднесено і головного бухгалтера.

2/04/08 17:19  Aleko > Ralph    2/04/08 17:15Дерево
спасибо

2/04/08 17:15  RalphОтправить письмо > Aleko    2/04/08 15:53Дерево
Если главбух не являеся членом исполнительного органа ЗАО, то никакой особенной информации нет.
ЗЫ. Вот только если ЗАО - проф участник рынка ЦБ - там сообщать надо, но не по ст. 41 закона.

2/04/08 16:59  Aleko > Aleko    2/04/08 16:25Дерево
Может кто в курсе данного вопроса? Pls!

2/04/08 16:25  Aleko > Aleko    2/04/08 15:53Дерево
Актуально

2/04/08 15:53  Aleko   Дерево
Всем Доброго дня! Является ли факт увольнения главного бухгалтера и принятие на работу нового - особенной информацией эмитента (ЗАО)? Поскольку в ст. 41 ЗУ "Про ЦБиФР" указано, что "До особливої інформації належать відомості про зміну складу посадових осіб емітента", а ст.23 ЗУ "Про господарські товариства" - посадовими особами органів управління товариства визнаються голова та члени виконавчого органу, голова ревізійної комісії, а у товариствах, де створена наглядова рада товариства, - голова та члени наглядової ради товариства"
Главного бухгалтера в этом перечне нет, а управление ГКЦБФР угрожает штрафом за неподачу такой инфо. Помогите разобраться!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100