RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судья хочет лишить исца пени

Ваше имя:    EMail: 

Теги: договорсудпеня
Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/04/08 16:49  Baggiod > БИК    8/04/08 15:57Дерево
ну значить так. Пишете заяву на апеляційне оскарження і готуєте скаргу. Якщо є податкова накладна, то все ж пробуєте бити на договірні відносини. Суті справи не знаю. Подивитесь чим вона аргументувала відмовлення в частині основного боргу. Це мабуть чи ви щось не дорозповіли чи суддя зацікавлена.

8/04/08 15:57  БИК > Baggiod    8/04/08 15:35Дерево
Чесно кажучи, я все це розумів (позадоговірні відносини )і до того, як подавав позов, але ж процес пішов і все йшло так, як має бути, а тут вона "якорь обрубала" и на тобі - ні основного боргу,ні ...... А що тепер робить я не знаю

8/04/08 15:48  БИК > Baggiod    8/04/08 15:35Дерево
Конкретні підстави мені не відомі так, як рішення на папері я не дочекався (засідання затягнулось і я запізнювався на потяг), суддя попросила почекать, а потім вийшла і сказала: " вишлють поштою".

8/04/08 15:42  БИК > Baggiod    8/04/08 15:35Дерево
Ще один "фактік", боржник при отриманні коштів надав податкову накладну,в якій було зазначено "умови продажу_____догово купли продажи___"

8/04/08 15:38  БИК > Baggiod    8/04/08 15:17Дерево
Ще, добре я згоден на позадоговірні відносини, але ж основний борг, 3%, інд. інф.- за користування моїми коштами.Суддя за 2 місяці не вивчила матеріали справи, при кожному засіданні вона дивилась на документи, як вперше,а сам факт позадоговірних відносин, виник на крайньому засідані, майже при винесені рішення. Я за цей час витратив на дорогу-- і пеню і штраф.

8/04/08 15:35  Baggiod > БИК    8/04/08 15:28Дерево
з яких підстав?

8/04/08 15:28  БИК > al_pal    8/04/08 15:08Дерево
да 500 грн це 2% від ціни договору, але ж мені відмовили навіть в поверненні основного боргу, без пені, штрафу

8/04/08 15:17  Baggiod > al_pal    8/04/08 15:08Дерево
Да конечно прав, даже если бы счет после договора, но без ссылки на договор. Позадоговірні відносини так сказати.

8/04/08 15:08  al_palОтправить письмо > БИК    8/04/08 14:20Дерево
А вообще - похоже судья прав - оплата была по счету, который выписан до заключения договора (т.е. не во исполнение заключенного договора, а сам по себе). Деньги Вам вернули. Что еще?

8/04/08 15:06  al_palОтправить письмо > БИК    8/04/08 14:20Дерево
Так все разборы за 500 грн.?

8/04/08 14:20  БИК > Кутузов    2/04/08 16:49Дерево
Тут така ситуація, рахунок фактура надісланий, наприклад-1, договір укладено 2-го, по факсимільному зв"язку. Кошти перераховані- теж 2-го (передоплата 100 %), В платіжному дорученні зазначено "згідно рахунку-фактури №....від...". Поставка товару на протязі 2-х календарних днів, з моменту перерахування коштів. Коли боржник не поставив товар в зазначений в договорі термін. Я почекав тиждень та направив притензію.На що Він повернув 500 грн "возврат средств, получених согласно счета-фактуры №.......... ".

8/04/08 14:08  БИК > Кутузов    2/04/08 16:49Дерево
в договорі строк зазначений поставки, і відповідальність за непоставку теж є,але крайній раз я був на суді і мені суддя ж сказала що взагалі відмовить в позові так як нема ні якої прив"язки до договору. Всі дії відбувалися в позадоговорних відносинах, а саме відповідено до рахунку-фактури. На данний момент чекаю рішення. (хоч боржника на жодному з засідань не було)

2/04/08 16:49  Кутузов > БИК    2/04/08 16:42Дерево
То,что платежке нет ссылки на договор - не основание отказа в пене.
А вот если в договоре условие об ответственности продавца (в виде пени) за непоставку товара в срок и указан ли срок, когда поставка должна быть выполнена?

2/04/08 16:42  БИК > Baggiod    2/04/08 16:28Дерево
Так,я з Вами згоден,помилка бухгалтера нам обійдеться в нормальну суму, але товар який зазначений в рахунку-фактурі є цей же товар що і в спеціфікації. Крім данної поставки ми з цим ТОВ не працювали. Специфікація- це визначення харектеристики товару,його констр. устан., а а рахунок-фактура- це документ, який визначає ціну товару, по якому здійснюються розрахунки, чи я помиляюсь?

2/04/08 16:28  Baggiod > БИК    2/04/08 16:12Дерево
И судья прав.
Пеня стягується лише в тому випадку, якщо вона передбачена договором, на відміну від ст.625 ЦКУ.
З наданих вами доказів не вбачається, що дані правовідносини виникли на підставі вказаного в матеріалах справи договору.
До речі, в Вас є ще одна проблема. Суддя може вказати, що пеня стягується лише за невиконання ГРОШОВОГО зобов'язання.

2/04/08 16:12  БИК   Дерево
Договор был укладен. Предоплата 100%. Покупатель оплатил 100% предоплату на что поставщик товар не поставил, деньги не вернул. Иск в суд, дело тянетца уже больше 2-х месацев, ответчик в заседание не разу не явилса. Но в платежке "призначення платежу" вписано "згідно рахунку фактурі" а не согласно договору или специфікации. На что судья счисает что эта проплата не относитса к договору, и спецификации, и пени никакой нет.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100